21 листопада 2013

Увага! Програма підприємництва КОРОП 2017-2020++

 

-----------------------------------------------------

 

Кредитування «зелених» проектів для малого та середнього бізнесу стає доступнішим

Укргазбанк прийняв рішення знизити процентну ставку при кредитуванні еко-проектів: з 24% до 20,5% у вітчизняній валюті, з 10% до 7,7% у доларах США та з 9% до 6,7% у євро.

Кредитуватимуть інвестиційні «зелені» проекти, зокрема, в таких напрямках: проведення заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження; скорочення споживання природних енергоресурсів; використання відновлюваних джерел енергії (вітряні парки, сонячні парки, гідроелектростанції) тощо.

Еко-кредити видаватимуть як на придбання нового енергоефективного чи екологічного обладнання, так і на заміну або модернізацію наявного обладнання.

«Сьогодні трендом провідних світових країн стало вкладати інвестиції на користь відновлюваної енергетики, а ніж традиційної. І з кожним роком сума коштів у екологічно чисті проекти збільшується», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та додав, що Україна теж у цьому тренді.

«Завдяки підтримці іноземних партнерів та появі на вітчизняному ринку провідних світових гравців, які можуть надавати не лише технічну та експертну, а й фінансову допомогу, в України з’являється більше можливості стимулювати впровадження «зелених» проектів», - зазначив Сергій Савчук.

«Така фінансова підтримка України дозволила знизити процентну ставку на еко-кредити, що додатково сприятиме збільшенню кількості реалізованих проектів з відновлюваної енергетики», - наголосив Сергій Савчук.

Довідково:

18 травня 2016 року IFC (Міжнародна фінансова корпорація (член Світового банку) та АБ «Укргазбанк» підписали Угоду про співпрацю щодо фінансування компаній, які бажають запровадити відновлювані та енергозберігаючі технології. Метою такої співпраці є спрощення доступу цих компаній до фінансових ресурсів.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

--------------------------------------------------

Конкурс “Підзвітне та раціональне використання коштів місцевих бюджетів у сфері охорони здоров’я.

Забезпечення сталого фінансування програм зменшення шкоди та паліативної допомоги” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета конкурсу — підтримати ініціативи неурядових організацій, які спрямовані на забезпечення підзвітного та ефективного використання коштів місцевих бюджетів у сфері охорони здоров’я, а також, завдяки цьому, на забезпечення сталого розвитку програм зменшення шкоди та паліативної допомоги з місцевих бюджетів.

Учасники конкурсу:

• громадські організації, благодійні фонди, офіційно зареєстровані пацієнтські організації, що працюють у сфері громадського здоров’я;

• громадські організації, аналітичні центри, що працюють у напрямку формування практики підзвітності та прозорості влади;

• громадські організації, що реалізовують антикорупційні ініціативи в сфері охорони здоров’я;

• організації, які мають досвід роботи та адвокації в сфері ВІЛ-сервісу.

Проекти мають передбачати такі напрями роботи (на місцевому рівні):

• створення механізму залучення представників громадянського суспільства до процесів планування та моніторингу використання коштів (Департаментів охорони здоров’я, та інших розпорядників коштів на місцевому рівні);

• створення системи залучення представників громадянського суспільства до процесів формування місцевої соціальної політики та пріоритетів фінансування;

• залучення представників громадянського суспільства до процесів розподілу коштів місцевих бюджетів на охорону здоров’я. Контроль за фактичним фінансуванням галузі і окремих статей;

• проведення моніторингу використання коштів місцевих бюджетів та громадської експертизи раціональності використання коштів на охорону здоров’я. Розробка відповідних рекомендацій щодо більш раціонального їх використання;

• створення механізмів, які дозволять громадськості вносити пропозиції щодо більш раціонального використання коштів місцевих бюджетів на охорону здоров’я;

• здійснення адвокації щодо забезпечення фінансування з місцевих бюджетів на програми зменшення шкоди (обмін шприців, програми ЗПТ, інші компоненти зменшення шкоди) та/або програми паліативної допомоги. Це стане можливим в результаті залучення громадськості до процесів планування та розподілу фінансування, та завдяки моніторингу використання бюджетів;

• створення механізму підзвітності (різні форми публічної звітності відповідних органів державної влади) використання коштів місцевих бюджетів на охорону здоров’я;

• здійснення моніторингу та аналізу державних закупівель розпорядниками коштів в сфері охорони здоров’я. В тому числі через систему електронних закупівель PROZORRO.

• виявлення та оприлюднення фактів порушення проведення тендерів та відповідних негативних наслідків;

• забезпечення медіа-підтримки ініціатив, використання соціальних медіа для поширення інформації про проект, систематизація та поширення досвіду реалізації проектів.

Вимоги до проектної пропозиції:

Організації, що подають заявку на участь у конкурсі, повинні описати попередній досвід роботи у сфері громадського здоров’я, програм зменшення шкоди та/або паліативної допомоги; або у сфері формування політики місцевої влади, моніторингу та розподілу бюджетних коштів.

Термін виконання проекту не може перевищувати 1 рік.

Загальний бюджет конкурсу – 2 750 000 грн.

Оптимальний бюджет проекту – 375 000 грн.

Останній термін подання проектів – 14 липня 2016 року.

Проекти слід оформляти за аплікаційною формою

Оригінал проекту та 2 копії слід подати чи надіслати поштою на адресу:

Міжнародний фонд “Відродження”

вул. Артема, 46, м. Київ, 04053

Програмна ініціатива “Громадське здоров’я”.

Проект також обов’язково слід надіслати на електронні адреси [email protected] та [email protected]

Контакти:

Програмна ініціатива “Громадське здоров’я”

Вікторія Тимошевська, [email protected]

Олена Кучерук, [email protected]

Ксенія Шаповал, [email protected]

Яся Шуляк [email protected]

(044) 461 97 09

------------------------------------------------

Щодо реалізації проектів на умовах державно-приватного партнерства

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації інформує, що 14 червня 2016 року у м. Києві відбулась конференція «Можливості комплексного розвитку суспільства при підтримці держав ЄС», яка проходила за участі ICC Ukraine та Голови C.R.E.A.M. EUROPE PPP Alliance Зорана Еліча (Бельгія), Експерта C.R.E.A.M. EUROPE Франца Хубера (Німеччина), Координатора проектів C.R.E.A.M. EUROPE відповідального за український регіон Валерія Димитрова (Болгарія).

C.R.E.A.M. EUROPE PPP Alliance – це Європейська асоціація державно-приватного партнерства, створена в 2001 році. C.R.E.A.M є провідним експертом з впровадження державно-приватного партнерства (ДПП), ініціації та реалізації проектів ДПП в усіх сферах діяльності в якості стійкої стратегії регіонального розвитку. До складу альянсу входять 14 національних громадських об’єднань приватного партнерства та більше 200 одиниць ДПП по всьому світу з головними офісами в Мюнхені та Брюсселі.

Під час конференції була презентована бізнес-модель комплексного розвитку державно-приватного партнерства, розглядались актуальні питання реалізації проектів із застосуванням механізму ДПП, основних змін в законодавстві України, що стосуються ДПП, інституційної готовності України до практичної реалізації проектів ДПП тощо. В сучасних умовах державно-приватне партнерство є актуальним та перспективним інструментом економічного і соціального розвитку на регіональному та місцевому рівні, засобом залучення коштів у проекти, де державні та місцеві органи влади намагаються зберегти контроль і налагодити співпрацю з інвесторами. Під час такого співробітництва між державою і суб’єктами господарювання досягаються кращі техніко-економічні показники та результати господарювання, ефективніше використовуються державні ресурси і комунальне майно.

Враховуючи, що C.R.E.A.M – це впливова європейська організація, що сприяє розвитку державно-приватного партнерства та має ділові взаємовідносини з міжнародними фінансовими установами, організаціями, потенційними інвесторами, постачальниками устаткування та технологій, просимо розглянути можливість участі в програмах за сприяння C.R.E.A.M. EUROPE PPP Alliance.

Ознайомитись детальніше з роботою C.R.E.A.M можна, перейшовши за посиланнямhttp://www.cream-europe.eu/en/index.php, http://www.cream-europe.eu/en/index.php, презентація «Бізнес-модель розвитку державно-приватного партнерства»

CREAM-RU-Final_10.05.2016_(1).pptx

------------------------------------------------

 

 

Шановні представники аграрного бізнесу !

Запрошуємо вас прийняти участь в другомі етапі спеціалізованої навчальної програми «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі», що впроваджується Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO) за підтримки фонду «Центральна Європейська Ініціатива» спільно з Сумським національним аграрним університетом.

Навчальна програма складається з чотирьох тренінгових модулів. Для учасників постійно будуть доступні тренінгові матеріали он-лайн. За результатами кожного модулю слухачі будуть нагороджені офіційними сертифікатами. По завершенні проекту учасники, що продемонструють найкращі результати, відвідають обрані сільськогосподарські підприємства Франції з навчальним візитом.

До участі в проекті запрошуються представники господарств з земельною площею до 5 тис. га. Перший модуль відбудеться 29-30 жовтня 2015 р. на базі Сумського НАУ і завершиться врученням сертифікатів. Участь в програмі безкоштовна! Вартість участі в тренінгу фінансують ЄБРР та ФАО. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок учасників. Учасники програми забезпечуються роздатковими навчальними матеріалами, транспортним супроводженням, а також харчуванням.

Заповнену реєстраційну форму до 26 жовтня 2015 року просимо надіслати координатору проекту від СНАУ – Калачевській Ларисі Іванівні, начальнику Відділу міжнародних зв’язків на поштову скриньку: [email protected]. Можлива реєстрація за телефонами: 0501945713 (Бутенко Андрій Олександрович) або 0661531781 (Замора Оксана Михайлівна).

Програма першого навчального модулю та реєстраційний бланк додаються. Детальна інформація розміщена на сайті Сумського НАУ: www.sau.sumy.ua/fao/ .

Заява на участь у першому модулі.doc

програма першого модулю.doc

З повагою,

Лариса Калачевська, координатор проекту

Best regards,

Dr. Larysa Kalachevska

Head of the International Cooperation Department

Sumy National Agrarian University

160, H. Kondratiiev Str.

40021 Sumy, Ukraine

Tel/Fax: +38 0542 70 10 30

Mobile: +38 050 734 08 54

E-Mail: [email protected]

---------------------------------------------

 

Навчання по тендерах В КАРПАТАХ: «РЕФОРМА ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ» Буковель, 14-15 жовтня 2015 року

ЛИСТ-запрошення БУКОВЕЛЬ 2015 рік

 

***************************************

 

 

***********************************

 

Щодо міжнародного конкурсу інвестиційних проектів

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації інформує, що Міжнародним правовим центром EUCON, Польсько-Українською господарчою палатою, Міжнародним аудиторським союзом під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні проводиться конкурс інвестиційних проектів. Мета даного заходу - сприяння українському бізнесу при виході на європейський ринок. Термін подачі заявок на участь – з 2 березня по 25 квітня 2015 року.

25 фіналістів Конкурсу отримають можливість презентації власного проекту для урядових та ділових кіл Польщі. Для 5 переможців відкриються додаткові можливості щодо реалізації своїх проектів на території Республіки Польща.

Детальна інформація за посиланням: http://eucon.ua/mizhnarodny-j-konkurs-investy-tsijny-h-proektiv/ .

**********************************************************

 

В цьому році планується проведення Форуму «Найкращі соціальні проекти України-2015», ініційованого ГО «Центр соціального лідерства».

За два роки Форум заручився підтримкою державних органів влади, Українського національного комітету Міжнародної торгової палати України ICC Ukraine, ВГО «Українська асоціація маркетингу», Європейської бізнес асоціації (ЕВА), Європейської асоціації соціального маркетингу (ESMA), Посольств Малайзії, Швеції, Канади, Японії, Австрії та Великобританії, а також провідних українських та міжнародних медіа.

У рамках проекту був виданий каталог «Найкращі соціальні проекти України», який зібрав 51 соціальний проект, реалізований на теренах України державними органами влади, представниками бізнесу та неприбуткових організацій; була створена мережа українських та міжнародних експертів - активістів соціальної сфери для обміну досвідом та надання практичних рекомендацій для побудови конструктивного діалогу у площині бізнес-влада-суспільство, об'єднано понад 6000 учасників, зацікавлених у просуванні Ідей соціального підприємництва та соціального маркетингу. Детальніше про Форум: http://www.forum.o2.ua/.

Цього року, у рамках реалізації проекту, заплановано:

 Збір соціальних проектів та запуск он-лайн платформи «Найкращі соціальні проекти України» на базі http://www.forum.o2.ua/. Напрями реалізації проектів: охорона навколишнього середовища та сталий розвиток, наука, освіта та культура, соціальне підприємництво, охорона здоров'я та спорт, підтримка та розвиток громадської діяльності, корпоративна соціальна відповідальність, благодійність. Орієнтовна дата запуску Платформи: початок лютого 2015 року.

 Проведення Конкурсу на визначення «Найкращих соціальних проектів України - 2015». Переможці конкурсу отримають грошові винагороди на розвиток соціальних ініціатив (загальний призовий фонд становить 100 000 грн). Період голосування: лютий-жовтень 2015 року.

Мета Конкурсу – створити інформаційно-освітню платформу найкращих соціальних проектів і практик, що реалізуються державними підприємствами, бізнес-структурами та громадськими організаціями в Україні для налагодження ефективного партнерства, навчання та підтримки організацій, які спрямовані на вирішення актуальних соціальних проблем для досягнення соціального благополуччя. Завдання Конкурсу:

а) підтримати актуальні соціальні практики та проекти міжсекторальної взаємодії «влада – бізнес – наука – освіта – суспільство», що сприяють стійкому розвитку територій в Україні;

б) привернути увагу українських та світових «лідерів думок» до соціальних запитів та заохотити їх до використання практики наставництва, соціального консалтингу (та/або коучингу), благодійництва;

в) сприяти поширенню ефективного досвіду найкращих українських соціальних проектів в Україні та світі

 Проведення Форуму «Найкращі соціальні проекти України», у рамках якого відбудеться церемонія нагородження. Орієнтовна дата: кінець жовтня-початок листопада 2015 року.

За додатковою інформацією звертатись до ГО «Центр соціального лідерства» за тел. (044) 591-28-48, (067) 479-14-30.

 

---------------------------------

 

До відома суб'єктів господарювання!!!

Про надання часткового відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей та корів молочного, м’ясного і комбінованого напряму продуктивності

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 №246 «Про затвердження Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету» (зі змінами), та наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України при Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації затверджено склад комісії з питань надання суб’єктам господарювання часткового відшкодування вартості закуплених ними племінних телиць, нетелей та корів молочного, м’ясного і комбінованого напряму продуктивності.

Відповідні заявки та інші документи згідно Порядку, за затвердженою Міністерством аграрної політики та продовольства України формою, подаються господарствами щокварталу до 5 числа наступного місяця і до 5 грудня (станом на 1 грудня) відділу тваринництва Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Порядок використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету в частині, яка стосується надання суб’єктам господарювання часткового відшкодування вартості закуплених ними племінних телиць, нетелей та корів молочного, м’ясного і комбінованого напряму продуктивності, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2011 №246 (зі змінами) (далі – Порядок) можна знайти на сайті Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

За довідками звертатись в Управління агропромислового розвитку Коропської райдержадміністрації ( тел. 2-17-54).

Управління агропромислового розвитку Коропської райдержадміністрації .

--------------------------------------------------

20 червня відділ зернових культур компанії КВС Україна запрошує на День Поля од ТОВ "Обмачівські зорі" с. Обмачів Бахмацького району Чернігівської обл. doc20140614012238.pdf(завантажити >>>)

----------------------------------------------

Прейскурант роздрібних цін для продажу в Україні сільськогосподарської техніки на червень 2014 рокуПрайс УСМ (Червень 2014).pdf(завантажити >>>)

-----------------------------------------------

ТОВ „УКРСІЛЬГОСПМАШ” ДЛЯ ТИХ ХТО ЦІНУЄ ЧАС ТА ЯКІСТЬ! Пропонуємо Вашій увазі жниварки для збирання соняшнику типу ПЗС.Жатки_ПЗС_и_КМС комерч предлож_Гаевой.docx(завантажити >>>)

---------------------------------------------

Прайс-лист роздрібних цін для продажу в Україні ciльськогосподарської техніки на червень 2014 року лише з 01.06.2014 по 30.06.2014 знижені ціни на ґрунтообробну технікуПрайс УСМ на червень 2014 — копия.doc(завантажити >>>)

-----------------------------------------------------

ТОВ „УКРСІЛЬГОСПМАШ” ДЛЯ ТИХ ХТО ЦІНУЄ ЧАС ТА ЯКІСТЬ!

ТОВ «УКРСІЛЬГОСПМАШ» — підприємство з розвиненою власною торговою мережею у всіх регіонах України, ексклюзивний представник і власник двох найбільших в Україні підприємств галузі вітчизняного сільгоспмашинобудування ТОВ НВП «БІЛОЦЕРКІВМАЗ » та ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод»Ком.Пропоз_ТОВ УСМ_Гайовий.doc(завантажити >>>)

-------------------------------------------

Земельні ділянки державної форми власності, які пропонуються до продажу на конкурентних засадах(завантажити >>>).

--------------------------------------------

Управління агропромислового розвитку Коропської райдержадміністрації доводить до відома сільськогосподарських товаровиробників району, що ПАТ «Аграрний фонд» розпочав прийом документів для укладення договорів поставки зерна врожаю 2014 року. (завантажити >>>) в тому числі і жита. (завантажити >>>).

Крім того у 2014 році Пат «Аграрний фонд» планує проведення реалізації аміачної селітри сільськогосподарським товаровиробникам що вже заключили контракти на поставку зерна врожаю 2014 року із ПАТ «Аграрний фонд»Завантажити детальну інформацію >>>

-------------------------------------------

ДП “Оранта” ТОВ НВМП „Антарія” пропонує високоякісне оригінальне, елітне та репродукційне насіння ярих зернових, круп’яних та олійних культур власного виробництва для врожаю 2014 року. Завантажити детальну інформацію >>>

------------------------------------------

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації доводить до вашого відома, що з метою ефективного працевлаштування випускників вищих аграрних навчальних закладів 18 грудня 2013 року о 10.00 годині в актовій залі приміщення Прилуцького агротехнічного коледжу буде проведено «Ярмарок професій» Завантажити детальну інформацію >>>

-----------------------------------------

Презентація продукції ТОВ "Технічна компанія "НЕО" Завантажити >>>

---------------------------------------

Запрошуемо товаровиробників садівничої галузі району взяти участь у конференції «ІНТЕНСИВНИЙ САД: ДО ПРИБУТКІВ З ЯБЛУНЕЮ»

Загальна інформація про конференцію Завантажити >>>

Умови участі у конференції для аграріїв Завантажити >>>

Програма Конференції "Інтенсивний сад" Завантажити >>>

-------------------------------------

25 грудня 2013 року о 13 год. за адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, 14 (Приміщення Головного управління Держземагентства у Чернігівській області) Сумська товарна біржа «Сумиагропромбіржа» буде проводити земельні торги у формі аукціону з набуття права оренди земельних ділянок строком на 14 років. Завантажити перелік лотів >>>

Відеоматеріали проведених земельних торгів (аукціону) з набуття права оренди земельних ділянок строком на 14 років. Завантажити Відео 1 Відео 2Відео 3Відео 4Відео 5Відео 6Відео 7Відео 8

------------------------------------------