14 травня 2012

05.03.2020 р.

 

Щодо ліцензування на право зберігання пального

З метою безперешкодного проведення весняних польових робіт Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації спільно
з Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомляє наступне.

Відповідно до Закону України від 19.12.1995 № 481-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» із змінами (далі – Закон) зберігання пального підлягає ліцензуванню.

Агроформування області всіх форм власності, що здійснюють зберігання пального, яке не реалізовується іншим особам і використовується виключно
для потреб власного споживання, для отримання ліцензії на право зберігання пального (виключно для потреб власного споживання) подають до ГУ ДПС в Чернігівській області лише заяву. Такі суб’єкти господарювання у заяві зазначають про використання пального для потреб власного споживання, загальну місткість резервуарів, що використовуються для зберігання пального, та їх фактичне місцезнаходження, а також фактичне місцезнаходження ємностей, що використовуються для зберігання пального.

Зразок заяви (додаток 1) на отримання ліцензії має виключно рекомендаційний характер.

Згідно статті 4 Закону ліцензії видаються терміном на п’ять років,
а плата за них справляється щорічно в розмірі 780 гривень та зараховується
до місцевих бюджетів.

Частина друга статті 17 Закону передбачає до суб'єктів господарювання застосування фінансової санкції у вигляді штрафу у разі:

  • оптової торгівлі пальним або зберігання пального без наявності ліцензії – 500 000 гривень;
  • роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії – 250 000 гривень;
  • надання послуг із зберігання пального іншим суб’єктам господарювання та/або реалізація пального іншим особам на підставі ліцензії на зберігання пального, отриманої відповідно до абзацу другого частини сорок першої статті 15 цього Закону, –
    500 000 гривень.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно частини двадцять другої статті 18 Закону до суб’єктів господарювання не застосовується фінансова санкція
у вигляді штрафу, передбачена статтею 17 цього Закону, у разі зберігання пального без наявності відповідної ліцензії лише до 31 березня 2020 року.

Враховуючи термін оформлення ліцензії, що складає 20 діб, та кінцевий термін зберігання пального без наявності відповідної ліцензії, агроформуванням області для безперебійної роботи рекомендуємо заяви подати до 10 березня поточного року.

За додатковою інформацією звертатися до ГУ ДПС в Чернігівській області по телефонах (0462) 652-940 та 952-943.

 


 

22.07.2017 в районній державній адміністрації відбулося засідання Конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсу на приміських автобусних маршрутах загального користування, Коропського району під головуванням заступника голови райдержадміністрації, голови конкурсного комітету Валентини Саволєй.

На порядок денний було винесено питання проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за територію району (внутрішньорайонні маршрути), а саме конкурс на право обслуговування маршрутів Короп-Лукнів рейси 1865к/1866к;1867к/1868к та  Короп-Вишеньки рейси 131к/132к, 133к/134к.

Члени комісії обговорили кандидатури претендентів на право обслуговування даного маршруту. В ході голосування переможцем було визначено перевізника ФОП Борисенко О.В. , з яким була украладена угода на перевезення пасажирів Короп-Лукнів та Короп-Вишеньки строком на 5 років.

 

******************************************

Перевізником за маршрутами Короп-Понорниця, Понорниця-Розлети, Мезин-Понорниця, Понорниця-Короп та Короп-Краснопілля буде ПП «Короптранс»

15.12.2016 в районній державній адміністрації відбулося засідання районного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсу на приміських автобусних маршрутах загального користування Коропського району під головуванням заступника голови райдержадміністрації, голови конкурсного комітету Валентини Саволєй.

На порядок денний було винесено питання проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за територію району (внутрішньорайонні маршрути), а саме конкурс на право обслуговування маршрутів Короп-Понорниця, рейс 1515/1516; Понорниця-Розлети, рейс 1571/1572; Мезин-Понорниця, рейс 2943к/2944к; Понорниця-Короп, рейс 2945к/2946к; Короп-Краснопілля рейси 1605/1606, 1607/1608.

Члени комісії обговорили кандидатури претендентів на право обслуговування даного маршруту. В ході голосування переможцем було визначено перевізника ПП «Короптранс» - Юрія Власка.

З даним перевізником буде укладений договір на перевезення пасажирів за маршрутом Короп-Атюша строком на 5 років.

 

***************************************************

d2d.doc

Перевізником за маршрутом Короп-Атюша буде І.В.Ніколаєць

21.07.2016 в районній державній адміністрації відбулося засідання районного конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників під головуванням заступника голови райдержадміністрації, голови конкурсного комітету Валентини Саволєй. На порядок денний було винесено питання визначення переможця конкурсу на перевезення пасажирів за приміським автобусним маршрутом Короп-Атюша, рейси 2757к/2758к (7:00), 2759к/2760к (11:00), 2761к/2762к(12:30).

Члени комісії обговорили кандидатури претендентів на право обслуговування даного маршруту. В ході голосування переможцем було визначено приватного підприємця Ірину Ніколаєць.

З даним перевізником буде укладений договір на перевезення пасажирів за маршрутом Короп-Атюша строком на 5 років.

 

*******************************************************

 

07.05.2015 року відбулося засідання конкурсного комітету райдержадміністрації з визначення пасажирських перевізників на внутрішньорайонному маршруті загального користування, що не виходить за межі Коропського району по маршруту «Короп – Краснопілля».

Конкурсним комітетом вирішено визнати переможцем конкурсу по маршруту «Короп – Краснопілля», рейси 1605/1606, 1607/1608, ФОП Нерету О.М. та рекомендувати Коропській райдержадміністрації укласти договір про перевезення пасажирів з ФОП Нерета О.М. терміном на п’ять років за умови надання всіх необхідних документів в місячний термін.

 

*******************************************************

 

За січень-вересень 2013 року транспортними підприємствами району з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами перевезено 6,07 тис. тонн вантажів, вантажооборот склав 1409,4 тис. ткм.

Пасажирським автотранспортом перевезено 330,0 тис. пасажирів, пасажирооборот виконано в обсязі 14524,0 тис. пас. км.

У 2013 році надійшло субвенцій із державного бюджету на відшкодування витрат на перевезення пільгових категорій населення автомобільним транспортом в сумі 219,8 тис. грн. Заборгованість перевізникам по цим виплатам станом на 21.10.2013 року становить 8,7 тис. грн.

 

************************************************************

 

У сфері транспортних та пасажирських перевезень не відбулося позитивних зрушень. Нам не вдалося зберегти та розширити мережу автотранспортних перевезень. І на сьогодні залишаються незабезпечені транспортним сполученням села Верба, Осьмаки, Краснопілля, Пролетарське.

В зв’язку із збитковістю приміських автобусних маршрутів, та тому що автобуси, що обслуговували внутрішньорайонні маршрути вже вичерпали свій строк технічної експлуатації і не відповідають вимогам безпеки дорожнього руху, були закриті маршрути до сіл Атюша, Пролетарське, Осьмаки, Шабалинів.

У квітні 2012 року ПП Пластун В.П. почав здійснювати маршрут Краснопілля – Короп.

На сьогодні ці маршрути не виконуються, так як автобус було придбано за кредитні кошти і у зв’язку з несвоєчасною виплатою кредитних коштів банком у липні 2012 року стягнуто заставлений автобус. Перевізник Пластун В.П. припинив діяльність на території району.

Так як облдержадміністрація формує мережу автобусних маршрутів, проводить конкурс на перевезення пасажирів, забезпечує укладення договору із перевізниками, у вересні 2012 року надіслано листа в облдержадміністрацію про виставлення на засідання конкурсного комітету маршрутів Короп – Атюша, Короп – Подоляки, Короп – Рижки. До цього часу конкурс не проводився, маршрути не працюють.

Протягом 2012 року послугами автомобільного транспорту скористались 499,1 тис. пасажирів, що на 7,3% більше, ніж торік.

Обсяги вантажних перевезень скоротились на 2,7%. Хочу сказати, що в минулому році вирішено питання щодо відновлення функціонування залізничної станції Короп для вантажних операцій, що дало можливість збільшити обсяги вантажних перевезень, відправляти вагони і отримувати вантажі без посередників. Тому ці операції обходитимуться клієнтам залізниці набагато дешевше.

Підприємствами зв’язку надано послуг на суму 4,3 млн. грн., у тому числі для населення – 2,4млн. грн. У порівнянні з минулим роком у цілому по району обсяг послуг зріс на 5,0%, обсяг послуг зв’язку, наданих населенню, збільшився на 16,2%.

На даний час дуже активно впроваджується в Коропі швидкісний інтернет. Станом на 01.01.2013 року підключено 815 користувачів, а також 113 портів є готовими для підключення нових абонентів. Нажаль швидкісним інтернетом можуть користуватися лише жителі Коропа, але в планах на майбутнє стоїть питання підключення сільської місцевості до інтернет мережі.