17 червня 2013

Коропський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Адреса територіального центру:

16200, вул. Київська, 9, смт. Короп, Чернігівська область

тел. 2-16-67, 2-15-94, 2-75-68

emal: [email protected]

Розпорядок роботи:

Працює: з 8.00 до 17.00

Перерва: з 13.00 до 14.00

Вихідні: Субота, Неділя Інформаційна картка соціальної послуги

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської районної державної

Назва послуги: ДОГЛЯД ВДОМА

Зміст послуги: допомога у веденні домашнього господарства - закупівля та доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, годування, доставка гарячих обідів, прибирання житла, прання, дрібний ремонт одягу, виконання різних видів дрібних ремонтних робіт у помешканні; допомога у самообслуговуванні - допомога у вмиванні, обтиранні, обмиванні, вдяганні, роздяганні, зміні натільної та постільної білизни, у користуванні туалетом тощо; допомога при пересуванні по квартирі; допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами - виклик лікаря, комунальних служб, транспортних служб, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я; обробіток присадибних ділянок (не більше ніж 0,02 гектара); допомога у забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними; психологічна підтримка (бесіди, спілкування, мотивація до активності, консультації психолога); надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; допомога в оформленні документів, внесення платежів.

Форма надання: Денна

Термін надання соціальної послуги: За потребою (постійно, періодично, тимчасово)

Соціальні групи: Особи похилого віку; інваліди (які досягли 18-річного віку), крім інвалідів унаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»; хворі (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці).

Умови надання соціальної послуги: безоплатно (одинокі особи або ті, що мають дітей пенсійного віку чи інвалідів) та на платній основі (особи, що мають дітей працездатного віку), згідно із затвердженими тарифами. Диференційована оплата за надання соціальних послуг.

Документи, потрібні для отримання послуги:

1. Письмова заява отримувача соціальної послуги або його законного представника.

2. Медичний висновок про нездатність до самообслуговування

3. Копія довідки МСЕК про встановлення групи інвалідності.

4. Довідка про склад сім’ї.

5. Копія пенсійного посвідчення або довідки про встановлення групи інвалідності дітей

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги» від 19.06.2003р., наказ Міністерства соціальної політики України від 13.11.2013 р. № 760 «Про затвердження Державного стандарту догляду вдома», постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» від 29.12.2009 № 1417 із змінами та доповненнями, Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської районної державної адміністрації та Положення про відділення соціальної допомоги вдома.

Підстави для відмови в наданні послуги:

- необхідність цілодобового стороннього догляду громадян;

- наявність медичних протипоказань для надання соціальної послуги догляду вдома.

**********************************************************************************************************

Назва послуги: КОНСУЛЬТУВАННЯ

Зміст послуги: Допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх розв’язання, складання плану виходу зі складної життєвої ситуації; психологічне консультування; сприяння в отриманні правової допомоги

Форма надання соціальної послуги: Денна

Термін надання соціальної послуги: За потребою

Соціальні групи: пенсіонери та інваліди, різні категорії сімей, які потрапили у складні життєві обставини (стихійне лихо, катастрофа) такі, що шукають роботу, бездомні особи.

Умови надання соціальної послуги: Безоплатно

Документи, потрібні для отримання соціальної послуги: за потреби

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги» (19.06.2003 р.), Наказ Міністерства соціальної політики №537 від 03.09.2012р. «Про затвердження Переліку соціальних послуг, що надаються особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати», Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коропської районної державної адміністрації.

***********************************************************************************************************

Назва послуги: ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ

Зміст послуги: Ведення переговорів від імені отримувача соціальних послуг; допомога в оформленні або відновленні документів; сприяння в реєстрації місця проживання або перебування; допомога у розшуку рідних та близьких, відновленні родинних та соціальних зв’язків; сприяння у забезпеченні доступу до ресурсів і послуг за місцем проживання/перебування, встановленні зв’язків з іншими фахівцями, службами, організаціями, підприємствами, органами, закладами, установами тощо.

Форма надання соціальної послуги: Денна

Термін надання: За потребою Соціальні групи: особи похилого віку; інваліди (які досягли 18-річного віку), крім інвалідів унаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»; хворі (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі

Умови надання соціальної послуги: безоплатно Документи, потрібні для отримання соціальної послуги:

1.Документи, які посвідчують особу (паспорт)

2.Додаткові документи – за потреби.

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України

«Про соціальні послуги» від 19.06.2003 р., Постанова Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 р № 1417. «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» із змінами та доповненнями, наказ Міністерства соціальної політики України від 03.09.2012 № 537 «Про затвердження Переліку соціальних послуг, що надаються особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати», Положення про територіальний центр соціального обслуговування Коропської районної державної адміністрації.

***********************************************************************************************************

Назва послуги: інноваційна послуга із запобігання виникнення складних життєвих обставин у підопічних відділення соціальної допомоги вдома.

Зміст послуги: проводяться з підопічними бесіди по протипожежній безпеці, по попередженню травматизму та переохолодженню в зимовий період, по правилах безпеки життєдіяльності та попередженню надзвичайних ситуацій, по охороні здоров’я в літній період і таке інше. .

Форма надання: Денна

Термін надання соціальної послуги: 3-4 рази на рік відповідно до вимог сезону.

Соціальні групи: Особи похилого віку; інваліди (які досягли 18-річного віку), крім інвалідів унаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»; хворі (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.

Умови надання соціальної послуги: безоплатно

Документи, потрібні для отримання соціальної послуги:

1. Документи, які посвідчують особу (паспорт) – за потреби

2. Додаткові документи – за потреби.

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги» від 19.06.2003 р., Постанова Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 р. № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) із змінами та доповненнями, наказ Міністерства соціальної політики України від 03.09.2012 № 537 «Про затвердження Переліку соціальних послуг, що надаються особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати», Положення про територіальний центр соціального обслуговування Коропської районної державної адміністрації.

***********************************************************************************************************

Назва послуги: ПОСЕРЕДНИЦТВО (МЕДІАЦІЯ)

Зміст послуги: Допомога у врегулюванні конфліктів; ведення переговорів; опрацювання шляхів та умов розв’язання конфлікту.

Форма надання: Денна

Термін надання соціальної послуги: За потребою

Соціальні групи: Особи похилого віку; інваліди (які досягли 18-річного віку), крім інвалідів унаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»; хворі (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які потрапили в складні життєві обставини.. >Умови надання соціальної послуги: безоплатно

Документи, потрібні для отримання соціальної послуги:

1. Документи, які посвідчують особу (паспорт) – за потреби

2. Додаткові документи – за потреби.

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги» від 19.06.2003 р., Постанова Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 р. № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) із змінами та доповненнями, наказ Міністерства соціальної політики України від 03.09.2012 № 537 «Про затвердження Переліку соціальних послуг, що надаються особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати», Положення про територіальний центр соціального обслуговування Коропської районної державної адміністрації.

***********************************************************************************************************