30 травня 2013

29/01/2018

КУБОК МЕРА КОРОПА

Завершальний день Кубку Мера Коропа, який пройшов цими вихідними в КСК "Аполлон", став такою собі грою в доганялочки. Спочатку «Білі роси» наздоганяли «Арматурник» - і наздогнали. Потім Кролевчани кинулись навперейми понорницькій команді, яка мчала до першого місця. Ловили її, ловили, і марно… 
Результати ігрового дня:

«Локомотив» – ФК «Шостка» 1:1
«Арматурник» – ФК «Бахмач» 3:2
«Білі роси» – ФК «Шостка» 3:0
«Локомотив» - ФК «Короп» 1:1
ФК «Шостка» - ФК «Бахмач» 0:1
«Локомотив» - «Білі роси» 0:0
«Арматурник» - ФК «Короп» 2:2
«Локомотив» - ФК «Бахмач» 3:2
ФК «Шостка» - ФК «Короп» 3:1
«Арматурник» - «Білі роси» 0:0

1. Білі роси – 15
2. Девятка Ніжин – 13
3. Арматурник Кролевець – 13
4. Фаворит Корюківка – 9
5. ФК Короп – 7
6. ФК Шостка – 7
7. Локомотив Конотоп – 7
8. ФК Бахмач - 4

28.01.18 17.00. Церемонія нагородження кращих команд і гравців на Кубку Мера Коропа. Овації, яскраві призи, привітання, спалахи фотокамер… Команди до Коропа приїхали дуже сильні, рівні. Було багато боротьби до останніх хвилин і нічийних результатів.
Перемога понорницької команди «Білі роси» не здивувала, адже на тренування до команди запрошували сильних футбольних майстрів. І, граючи з ними, понорницькі хлопці також ставали майстрами. У вирішальному матчі з «Арматурником» вони не ризикували, контролювали гру – їх влаштовувала нічия. Сильно грали Андрій Нацик, Юра Гончаров, інші. 
Складається враження, що Андрій Пасічник вирішив у цьому сезоні виграти всі турніри, в яких бере участь. Вже є трофеї Кубку Мера, Кубку Чернігова. Попереду чемпіонат області та Коропщини.
Вразила гра кролевецьких хлопців. Все вони робили швидко: думали, бігали,  пасували... Активно грали в обороні і агресивно переходили в атаку. Кращі гравці – Ігор Шумейко, Артем Жабко, Богдан Данільцев. 
Шостка і Конотопдодали в обертах. «Локомотив» значно підсилив Ігор Терехов.
Бахмацька команда готується до чемпіонату області – відпрацьовує схеми.
А що ж наші рідні «зірки» - з ФК Короп?
Команду значно підсилив Максим Окунь. В окремі моменти – з Кролевцем – шикарні голи забивав Саша Кравченко. Загальне враження таке – в атаці граєм чудово, оборонятися не вмієм. На щастя, в нас є Артем Козачок, який завжди виручить.
А взагалі то, без легіонерів, в такій сильній компанії, наші показали достойну гру. І до чемпіонату області крокуємо впевнено. 
Нагороди призерам вручали заступник селищного голови В.А. Кравченко, начальник відділу сім'ї, дітей, молоді та спорту громади О.М. Нестеренко.
Привітав учасників, і не просто так – а з призами, депутат обласної ради В.М. Селянський. Його нагороди дістались символічній збірній турніру. Вона така:

ОЛЕКСАНДР СУХОВ Білі роси
ОЛЕКСАНДР ДЯКОВСЬКИЙ Локомотив
ІГОР ШУМЕЙКО Арматурник
ДЕНИС СЕЛЯНСЬКИЙ Білі роси 
ОЛЕКСАНДР ПРОХОРЕНКО ФК Короп.

Кращий гравець турніру - ОЛЕКСАНДР ПРОХОРЕНКО.

На фото призери Кубку Мера:

  

 


У залік береться ТІЛЬКИ участь в офіційних змаганнях

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 21 жовтня 2013 року № 677 «Про затвердження Положення про рейтинг з олімпійських видів спорту в Україні», наказу Департаменту сімї, молоді та спорту ОДА від від 13 грудня 2017 року № 156 «Про затвердження Положень про рейтинг з олімпійських та неолімпійських видів спорту в Чернігівській області»,
всіх діючих спортсменів, спортивні школи будуть оцінювати за спеціальним рейтингом.
У залік береться ТІЛЬКИ участь в офіційних змаганнях: Чемпіонат світу, Європи, України, області.
Інші турніри в залік не беруться.
Положення про Рейтинг я завантажую для ознайомлення окремим файлом.
За 2017 рік в нас такі результати:

1. Віталій КРИВЕНКО (настільний теніс) – 16
2. Артем КРЮЧКОВ (легка атлетика) – 13
3. ФК «КОРОП» (міні-футбол) - 8
4-5. Владислав Нікітенко (легка атлетика) – 8
Владислав Бабич (настільний теніс) - 8
6-7. Олександр Погорілко та Олександр Чередниченко (легка атлетика) – 7
8. Руслан Пономарчук (настільний теніс) - 6

Всього наш район набрав 73 бали.

 

Це малувато. На жаль, залік дали тільки представники трьох видів спорту – футболу, настільного тенісу та легкої атлетики.
Звертаюсь до спортсменів, тренерів, керівників – обов’язково беріть участь в обласних чемпіонатах із своїх видів спорту. Це важливо для рейтингу району, громади, ДЮСШа.
Ще раз підкреслюю, різні турніри НІЧОГО не дають в загальну копилку.
Тільки чемпіонат області (дорослі, юніори, юнаки): 1-3 зайняте місце. В залік ідуть види програми, де було не менше трьох учасників і здобута (в єдиноборствах) хоча б одна перемога.
Давайте разом працювати на рейтинг району, громади, ДЮСШа!

В. Лучко, завідувач сектору
молоді, сім'ї та спорту РДА

******************

Кубку Єдності виборола команда з Верби

Фінал відкритого Кубку Єдності Коропської ОТГ та району з міні-футболу серед школярів, присвячений Дню  захисника України та відкриттю меморіального комплексу «Воїнам АТО і героям Небесної Сотні» вчора пройшов на спортивному майданчику в Понорниці у гарячій суперницькій, але дружній атмосфері.

19 жовтня за Кубок Єдності змагалися команди Понорниці, Верби, Коропа, Карильського, Черешеньок та Лукнова. Хоч перемог традиційно очікували від таких потужних гравців, як Короп, Понорниця, Черешеньки, але «темною конячкою» даного турніру стала команда з Верби, яка в загальному заліку посіла перше місце й виграла заповітний Кубок, тим самим довівши, що не важливо звідки ти: з містечка чи невеликого села, головне – бажання, майстерність, злагоджена командна гра і віра у свою перемогу. Друге місце посіли коропчани, третє -  команда з Карильського.

В.о. голови РДА Віктор Кузуб та обласний депутат Володимир Селянський вручили  юним футболістам медалі та подарунки. А на завершення заходу всі разом поклали квіти до меморіалу «Воїнів АТО та героїв Небесної Сотні».

 

*************************

Віктор Кузуб привітав переможців півфіналу відкритого Кубку Єдності

Півфінал відкритого Кубку Єдності Коропської ОТГ та району з міні-футболу серед школярів, присвячений відкриттю меморіального комплексу «Воїнам АТО та героям Небесної Сотні», а також з нагоди державних свят Дня  захисника України й українського козацтва, відбувся 18 жовтня на спортивному майданчику Понорницької ЗОШ І-ІІІ ступенів за підтримки обласного депутата Володимира Селянського.

На даний патріотично-спортивний захід завітав виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Віктор Кузуб. У змаганнях взяло участь шість команд: з Радичева, Покошичів, Понорниці, Деснянського, Крисок та Верби. Команди були поділені на дві групи А і Б. В ході запальної гри найбільше ігрових очок отримали Верба та Понорниця. Саме ці команди сьогодні, 19 жовтня, будуть змагатися у фіналі за Кубок Єдності з командами об’єднаної територіальної громади: Черешеньок, Коропа, Карильського та Лукнова. Всім іншим командам, які не потрапили до фіналу, в.о. голови РДА Віктор Кузуб та обласний депутат Володимир Селянський вручили  заохочувальні призи.

Закінчуючи захід, учасники змагань разом із поважними гостями відвідали меморіальний комплекс українських героїв, котрі боролися за суверенітет і незалежність держави, та вшанували їх пам’ять покладанням квітів.

Віктор Кузуб звернувся до школярів з побажанням бути гідними нащадками своїх пращурів, любити і берегти рідну Україну, добре навчатись, займатися спортом, щоб примножувати спортивні і наукові здобутки своєї держави.

Того ж дня керманич району відвідав село Криски, де проінспектував хід реконструкційних робіт приміщення колишньої газової котельні під спортивну залу «Атлет» для учнів Крисківської школи та сільської молоді.

 

Сектор інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА

******************************

Фінал турніру з волейболу за програмою районних Спортивних ігор

В неділю, 24 січня, у спортивному залі Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка відбувся фінал турніру з волейболу за програмою районних Спортивних ігор.

ВК «Короп» зіграв значно сильніше, ніж на попередньому етапі. Кращим гравцем названо ВОЛОДИМИРА БОРИСЕНКА.

Результати:

Група «А»

ВК «Короп» – Короп ЗОШ 2:0 (15:12; 15:12)

Черешеньки – Короп ЗОШ 0:2 (10:15; 9:15)

Черешеньки – ВК «Короп» 1:2 (10:15; 15:10; 11:15)

Група «Б»

Оболоння - Свердловка 2:0 (15:13; 15:10)

Понорниця – Свердловка 2:0 (15:13; 15:11)

Понорниця – Оболоння 1:2 (8:15; 16:14; 13:15)

½

Понорниця – ВК «Короп» 0:2 (11:15; 13:15)

Короп ЗОШ – Оболоння 2:0 (15:12; 15:11)

Гра за ТРЕТЄ місце:

Оболоння – Понорниця 2:0 (15:10; 15:13)

Гра за ПЕРШЕ місце:

Короп ЗОШ – ВК «Короп» 3:1 (15:10; 13:15; 15:4; 17:15)

Підсумкова таблиця:

1. Короп ЗОШ

2. ВК Короп

3. Оболоння

4. Понорниця

5. Черешеньки

6. Свердловка

7. Жовтневе

8. Нехаївка

9. Покошичі

10. Короп ЗОШ 2

11. Риботин

12. Черешеньки 2

13. Карильське ЗОШ

14. Прогрес Короп

15. Городище

16. Шабалинів

 

*******************************************

 

Я - патріот

Під такою назвою з 15 по 17 вересня на військовому полігоні у Гончарівську проходив обласний національно-патріотичний захід, основним завданням якого було формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму.

В спартакіаді взяли участь 26 команд, серед них і команда юнаків Коропського району у складі Негрія Валентина, Лисенко Артема, Негрія Миколи, Нестеренко Сергія, Нікитенко Владислава, Євдокименко Дениса та представника команди Кеди Анатолія.

Конкурсна програма змагань була дуже різноманітною. Учасникам необхідно було довести свій хист у змаганнях з підтягування на перекладині, бігу на 2000 м., стрільби з пневматичної зброї, метанні гранати.

За результатами всіх конкурсів та змагань команда району в командному заліку зайняла 2 місце, а в особистому заліку із стрільби з гвинтівки Сергій Нестеренко посів перше місце серед 156 суперників.

Сектор у справах сім'ї, молоді та спорту

 

*******************************************

 

 

Вперше – футбол «8х8»

Протягом серпня на футбольному газоні спорткомплексу проходив перший чемпіонат району з футболу «8х8».

Змагалося 10 команд. Ігри проходили по неділях, під вечір. Збиралося багато глядачів.

Ігри проходили спочатку в групах. Далі – фінал: в День Незалежності.

Як і очікувалося, за нагороди змагалися наші кращі команди: Свердловка, Понорниця та ФК «Короп». Компанію у фіналі їм несподівано склала жовтневська «Гармонія». Підсумкова таблиця змагань така: 1. ФК «Короп»2. Понорниця3. Свердловка4. «Гармонія» Жовтневе5. РВ УМВС6. «Енергія» Короп7. «Торнадо» Короп8. Риботин9. Лукнів10. Придеснянське

Чемпіони, після невдалих виступів в обласній першості, постали єдиною і згуртованою командою.

У Коропчан відзначу Анатолія Мацака – він важко починав сезон. Півтора року служби в армії на Сході України далися взнаки. Зараз Мацак – мозковий центр і мотор команди. Відмінно грали Олексій Осипенко, Олексій Бутко, Максим Чуприна. Всі молодці… Що тут скажеш – чемпіони!

Трішки оступилася Понорниця. Друге місце для команди П.О. Васильця – це вже невдача. Юрій Гончаров, Андрій Пасічник, Андрій Нацик з товаришами так високо підняли планку перемог, що прихильники хочуть бачити їх тільки на вершині.

Швидкою і динамічною була команда Свердловки. Лідери колективу: Микола Березуєв, Юрій Коляда, Сергій Колешня.

Нагороди призерам вручав голова районної державної адміністрації В.М. Куніцин.

Кращим гравцем змагань став Анатолій Капітаненко (ФК «Короп»).

Символічну збірну змагань склали: Анатолій Капітаненко, Володимир Булах («Гармонія» Жовтневе), Микола Березуєв (Свердловка), Юрій Гончаров , Андрій Пасічник, Андрій Нацик (всі - Понорниця), Анатолій Мацак, Максим Чуприна (обоє ФК «Короп»).

 

******************************************

 

 

24 травня в КСК"Аполлон" відбулися фінальні змагання

Спортивних ігор Коропщини

 

Ігри проходили з таких видів спорту як гирьовий, армспорт, футбол, а також легка атлетика. На стадіоні панувало справжнє свято сили, краси і спортивного духу! Повага - спортсменам, які не побоялися страшної і ще не звичної спеки. Вітання - глядачам, які п’ять годин жваво підтримували атлетів.

 

 

Першими на старт вийшли бігуни на 100 метрів. Було дуже спекотно, аж в очах темніло, але спортсмени трималися. В цьому забігу перемогла вихованка М.О. Грицая ЯНА УСЕНКО. Причому, здолала вона дуже досвідчених суперниць. Результат вражає: 13,86 с! Призери: Світлана Рожок з Атюші та Віка Подлісецька з Черешеньок.

 

 

В чоловіків – новий рекорд Коропщини. ДЕНИС ЖИДОК (юнак тренується в ДЮСШ, але перші кроки також робив під керівництвом М.О. Грицая) встановив новий рекорд Коропщини – 11,16 с! На другій позиції Юра Максименко («Двіж» Сохачі) – 11,98. Третій – Максим Батуренко (Понорниця) – 12,35.

В забігу на 400 метрів інтриги не вийшло. ІВАННА РЕДЬКО пролетіла над доріжкою – до нового рекорду району: 1хв 02,6 с. Призери: Аня Ісакова з Понорниці (1.11,1) та Зіна Боярчук з Черешеньок (1.12,7).

Сильна компанія зібралася в чоловіків. Боролися по-справжньому, зціпивши зуби. Переміг у забігу СЕРГІЙ ГОНЧАРОВ з Понорниці: 57, 15 с. Далі: Саша Кундюба з Черешеньок – 57,33 с. І за третє місце в дуже впертій боротьбі зачепився Ігор Шкарпітко з Атюші – 57,4 с. Взагалі в чоловічому забігу на 400 метрів багато учасників перетнули межу одної хвилини: Андрій Грибач– 57,8, Саша Гнип – 58,1. Роман Сакун – 58,4. Андрій Холопцов – 59,2. Влад Нікитенко – 59,3.

 

 

Командний залік

Призери: 1. Черешеньки 44; 2. Понорниця – 43,5; 3. Короп ЗОШ – 42.

Кількість команд – найбільша в історії – 12.

 

Наступним було змагання з гирьового спорту, в якому взяли участь аж 26 богатирів району, вони штовхали гирі 2х24 кг.

Категорія 75 кг

Переміг СЕРГІЙ ТКАЧЕНКО – 24 поштовхи. Призери: Саша Ісаков з Понорниці та Саша Дідевич (ФК «Короп»).

 

Категорія 85 кг

Завоював перемогу ОЛЕКСІЙ СУРОВЕЦЬ – 40 поштовхів! Другий Юрій Цупко (34), третій – Тарас Корнієнко (24).

 

Категорія 85 кг+

Перше місце зайняв ОЛЕКСІЙ ВЕТОХА – 40 поштовхів! Далі: Микола Грицай (25) та В’ячеслав Мисник (23).

В командному заліку попереду «Талісман» - 58. Призери: ФК «Короп» - 32 та Понорниця – 30.

 

 

Та найбільше всі чекали змагань з армспорту, а саме дуелі Дмитра Селянського з Вадимом Смашним. Саме це тримало глядачів на трибунах до кінця ігор під час неймовірної спеки.

 

 

У цьому поєдинку Вадим Смашний впевнено переміг, а Дмитро отримав травму і не зміг продовжувати боротьбу.

Всього змагалося аж 32 учасники. Рекорд!

 

Категорія 75 кг

1. МАКСИМ ПОГОРІЛКО (Риботин)

2. Сергій Ткаченко («Талісман»)

3. Євген Василенко (Жовтневе)

Категорія 85 кг

1. БОГДАН ДАНИЛЕНКО (Іваньків)

2. Олександр Петрусенко (Риботин)

3. Віталій Малік (Риботин)

85 кг +

1. ВАДИМ СМАШНИЙ («Талісман»)

2. Роман Роздорожнюк (Свердловка)

3. Олександр Єременко (ФК «Короп»)

 

Футбольні змагання проходили по кубковій системі. Перемогла команда з Понорниці, у фіналі з Коропом вона виграла 2:0. Третє місце посіла команда зі Свердловки. Четверте – сохацький «Двіж».

 

 

Ось так пройшов фінал Спортивних ігор Коропщини. Враження найкращі. Справжнє свято спорту. Як би ще декілька хмаринок на небі…

 

За інформацією сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА

 

********************************************************************

 

 

Піднімись – розімнись!

23 квітня на перерві учні 1-3 класів Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. взяли участь у фізкультурно-оздоровчому заході «Руханка» в рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я. Провела захід головний спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту Коропської райдержадміністрації Наталія Стещенко.

Школярі охоче зробили зарядку і весело побігли на уроки.

Час для легкої розминки можна знаходити не тільки дітям, але й дорослим. Тому працівники сектору пропонують приєднатися до оздоровчої акції всім, хто проводить свій робочий день сидячи. Вправи багато часу не заберуть, але вони знімуть напругу у тілі і забезпечать хороший настрій.

 

 

 

За інформацією сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА

 

********************************************************************

 

Наші землячки Вікторія Горбач і Крістіна Козуб

грають у складі збірної України в турнірі розвитку УЄФА

У суботу, 18 квітня, у Таллінні (Естонія) розпочався турнір розвитку УЄФА за участю чотирьох дівочих збірних футбольних команд до 17 років. У рамках змагань, з 18 по 21 квітня, українки проведуть три матчі зі збірними Литви, Португалії та Естонії.

Турнір розвитку УЄФА WU-17 (Таллінн, Естонія)

Литва WU-17 - Україна WU-17 - 1:1 (п.п 3:4)

Гол: Падолскуте (16) - Рибалкіна (50)

Україна WU-17 (стартовий склад): Рябовол (к) - Катерініна, Рибалкіна, Олійник, Семенюк, Серемчук, Петрова, Кумеда, Гриб, Шайнюк, Горбач.

Свій наступний матч збірна України WU-17 зіграє 19 квітня з футболістками Португалії. А ось заключний поєдинок на турнірі українки проведуть з господарками турніру - збірною Естонії. Цей матч відбудеться 21 квітня 2015 року.

У складі збірної України грають наші землячки: Вікторія Горбач і Крістіна Козуб з Риботина. Причому, Вікторія грає в стартовому складі.

Вітання їх першому тренеру ВОЛОДИМИРУ МИКОЛАЙОВИЧУ ПРИХОДЬКУ і всім риботинцям!

Будемо слідкувати за успіхами дівчат!

 

 

 

За інформацією сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА

**************************************************************

Першість області з легкої атлетики серед ДЮСШ

У Корюківці пройшла першість області з легкої атлетики серед ДЮСШ. Обласний відділ освіти організував змагання на найвищому рівні. Господарі відремонтували стадіон до найменших дрібниць. Були дуже гарні призи, багато учасників. Справжнє свято королеви спорту.

Наша коропська команда була маленька, але результати досягнуті відмінні.

Порадував восьмикласник Коропської ЗОШ Саша Чередниченко. На 100 м юнак показав хороший результат – 12,9 с. Це приблизно: 6-8-ме місце (дізнаємося пізніше з обласних сайтів).

Іванна Редько без проблем, з великою перевагою виграла 800 м – 2.38 хв. Показати кращий результат заважав вітер, який на віражах зносив худеньку Іванну з доріжки.

А Денис Жидок встановив рекорд Коропщини. Результат вражає уяву: 100 метрів за 11,3 с! Після фінішу було багато суперечок, хто переміг: Денис чи його постійний суперник, один з кращих бігунів України Ярослав Красільник. Судді радилися хвилин п’ять і віддали перевагу нашому бігуну. Денис – вперше в історії приніс нам перемогу в обласних стартах на спринтерській дистанції.

Вітання нашим чемпіонам: ДЕНИСУ ЖИДКУ та ІВАННІ РЕДЬКО!

Щира вдячність за допомогу в організації поїздки відділу освіти Коропської райдержадміністрації!

 

 

 

За інформацією сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА

***********************************************************

 

Волейбольні змагання ВК «Короп» - чернігівський «Педуніверситет»

28 березня у Коропі відбулися волейбольні змагання між ВК «Короп» та чернігівською командою «Педуніверситет».

Коропська команда грала на гідному рівні, хоча змагалася зі значно сильнішим і майстернішім суперником. У першому раунді ВК «Короп» поступився «Педуніверситету» з рахунком 20:25. А ось у другому гравці коропської команди зібралися з силами й духом і виграли в чернігівців з рахунком 25:19. Чудово на блоці грав Микола Грицай. Справжнім лідером був Артем Костюченко, йому декілька разів вдавалося перехитрити суперників. Потужними ударами пробивав блок чернігівців Михайло Палажченко. Стабільно і надійно діяв Іван Прядко. Всі грали відмінно, страху не було, було бажання перемогти. Та на жаль, для перемоги у цій феєричній другій партії виплеснулася вся енергія коропських гравців і надалі фізичних сил забракло, що й призвело до поразок у двох наступних раундах: 17:25 та 20:25. І загальний рахунок 1:3.

І все ж таки глядачі оплесками проводжали Сергія Жованика та його команду ВК «Короп»!

 

 

 

 

<За інформацією сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА

*******************************************************************

12.03.2015

В спортивному залі Коропської ЗОШ завершилася першість району з настільного тенісу серед школярів.

В юнаків прогнозовано переміг Віталій Кривенко з Коропа. Чемпіон області не зустрів серйозного спротиву від жодного суперника.

Цікавою, з рівними шансами, була боротьба за інші призові місця. Андрій Тригуб з Лукнова зумів випередити дуже сильних коропських хлопців. Він – другий. Головний тренер збірної району – С.І. Іллющенко – вважає перспективним гравцем ще й Олександра Щомака з Свердловки. На жаль, не зміг справитися з нервовою напругою Владислав Бабич з Коропа. Від нього чекали вищих досягнень.

В дівчат у фіналі зустрілися дві вихованки С.І. Іллющенка: Іванна Редько та Наталка Романець. В більш досвідченої Іванни нерви виявилися міцнішими: вона впевнено перемогла.

Варто відзначити прогрес Свєти Рожок з Атюші. А з нових імен відзначу Аню Салуян зі Свердловки. В командному заліку з величезною перевагою переміг Короп (директор школи І.О. Головешко, відповідальний за команду – В.Б. Панченко). Спільна праця вчителів фізичного виховання коропської школи та тренера ДЮСШ С.І. Іллющенка дала чудовий результат.

Відзначу високе місце лукнівської школи (директор – Гончарова В.М., вчителі: В.І. Гончаров, В.Л. Сивець).

І дуже перспективна команда в Карильському (директор І.В. Цупко, вчитель Є.М. Леоненко). Лідери команди зовсім юні: Руслан Пономарчук 2002 р.н., Руслан Андрущенко – 2003 р.н.

Призерами змагань стали:

Юнаки:

1. Кривенко Віталій Короп

2. Тригуб Андрій Лукнів

3. Харавдін Сергій Короп

Дівчата:

1. Редько Іванна Короп

2. Романець Наталія Короп

3. Безкоровайна Віра Криски

Командний залік:

1. Короп – 17,5

2. Лукнів – 12, 67

3. Карильське – 10,67

4. Атюша – 9,0

5. Черешеньки – 7,75

6. Свердловка – 7,67

7. Криски – 7,0

8. Шабалинів – 6,25

9. Оболоння – 4,5

10. Нехаївка – 2,25

11. Радичів – 1,67

12. Понорниця – 1,4

13. Риботин – 1,0

14. Верба – 0,67

15-17. Жовтневе, Покошичі, Червоне – 0.

 

 

 

За інформацією сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА ************************************************************************

Сьогодні в спорткомплексі стартував розиграш Кубку місцевого самоврядування з міні-футболу.

В 10.20 команди-учасниці вишикувались в залі. З вітальним словом звернувся голова районної ради МИХАЙЛО ПАВЛОВИЧ МАЗУРЕНКО. Він запропонував присвятити турнір нашим воїнам, які загинули в зоні проведення АТО: СТАНІСЛАВУ КОВТУНУ, ІГОРУ ШКЛЯРУ, АНАТОЛІЮ ПОТІЄНКУ. Хвилина мовчання, державний гімн, державний прапор. На церемонії відкриття були також в.о. голови райдержадміністрації Г.В. Дроздов та заступник голови районної ради В.М. Дворецький.

На жаль, на трибунах було мало глядачів. Після зіркового Кубку Мера вболівальникам важко «переключитися» на районні ігри, де рівень майстерності нижчий.

Отже, результати:

ФК Короп – Ветеран Понорниця 8:0 (Прохоренко 2, Ступак 2, Осипенко 2, Клименко, Мазний)

ФК Короп – Криски 6:1

(Дрозд 2, Прохоренко 2, Осипенко, Клименко, Ступак)

Ветеран – Криски 2:7

(Казанник Д. 4, Надточій 2, Казанник А., Кабанцов 2)

1. ФК Короп 6

2. Криски 3

3. Ветеран 0

ФК Короп сьогодні добре розім’явся. Технічні і швидкі гравці поки що не зустріли достойних суперників. Максим Чуприна відзначив ОЛЕКСАНДРА ПРОХОРЕНКА, ОЛЕГА МАЗНОГО, СВЯТОСЛАВА СТУПАКА. Крискам, для боротьби за високі місця, потрібно ще 2-3 вправних гравці. Сьогодні кращі Ігор Осовик та Ігор Ступак.

Понорниця – це дійсно команда ветеранів. І її головне завдання – активне дозвілля.

 

 

 

Cектор у справах сімї молоді та спорту

Розвиток фізичної культури та спорту – гарантія досягнення успіхів у професійній діяльності державних сл

ужбовців

У 2012 році за сприяння Національного агентства України з питань державної служби, Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, Центрального комітету профспілки працівників державних установ України, Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» проведено XІV Всеукраїнську спартакіаду серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі – Всеукраїнська спартакіада).

Всеукраїнська спартакіада проводиться відповідно до Положення щодо проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, затвердженого спільним наказом Головного управління державної служби України та Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Всеукраїнська спартакіада має на меті зміцнення здоров’я державних службовців, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, організацію активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту та є гарантією досягнення успіхів у професійній діяльності державних службовців.

ХІV Всеукраїнська спартакіада проводилась протягом січня-вересня 2012 року у три етапи: перший етап - районні та міські (міст обласного значення) спартакіади, другий етап - Кримська республіканська, обласні, Київська та Севастопольська міські спартакіади та третій етап - фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади.

У першому етапі ХІV Всеукраїнської спартакіади взяли участь 38 254 державних службовців, у другому етапі - 11 658 державних службовців.

Найактивнішу участь у другому етапі змагань взяли державні службовці Кіровоградської (1635), Черкаської (797) та Закарпатської (708) областей.

Найменша кількість учасників спостерігалась у Луганській (136), Вінницькій (174) та Харківській (178) областях.

Третій етап ХІV Всеукраїнської спартакіади проходив протягом 17 – 22 вересня 2012 року на спортивних спорудах Олімпійського учбово-спортивного центру «Спартак» у м. Алушта Автономної Республіки Крим.

Участь у фінальному етапі змагань взяли збірні команди державних службовців з усіх регіонів України. Загальна кількість учасників - 544 державних службовців, з них: 89 жінок і 455 чоловіків.

За результатами ХІV Всеукраїнської спартакіади у 2012 році переможцями у загальнокомадному заліку стали збірні команди: Дніпропетровської області – І місце, Хмельницької області – ІІ місце, Полтавської області – ІІІ місце.

Змагання проводились з пятьох видів спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів.

У індивідуальному заліку з настільного тенісу І місце серед жінок зайняла представниця Полтавської області, серед чоловіків переміг представник Херсонської області.

У індивідуальному заліку з шашок І місце серед жінок зайняла представниця Одеської області, серед чоловіків переміг представник Львівської області.

У змаганнях з шахів І місце серед жінок зайняла представниця АР Крим, серед чоловіків переміг представник Дніпропетровської області.

У змаганнях з футзалу перше місце посіла команда Києва, переможцем з волейболу стала команда Хмельницької області .

Завдяки проведенню XIV Всеукраїнської спартакіади, за інформацією Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та територіальних органів Нацдержслужби України, у регіонах України було облаштовано 888 спортивних об’єктів, на покращення спортивної матеріальної бази спрямовано 291,5 тис. грн, придбано спортивне обладнання та інвентар на суму 310,5 тис. грн.

За матеріалами  прес-служби Нацдержслужби України та Управління державної служби Головдержслужби України  в Чернігівській області _______________________________________________________________________

 

Подарунок любителям волейболу

Багато десятиліть волейболісти району через обмежене бюджетне фінансування були позбавлені можливості грати в обласному чемпіонаті. Та, схоже, чорна полоса в любителів цього виду спорту позаду.

Підприємець з Понорниці С.М. Жованик належить до тих людей, які всі справи роблять серйозно і ґрунтовно. Його спортивні проекти дуже успішні: кубок Задесення, чемпіонат області з волейболу, в якому його команда впевнено лідирує в груповому етапі. Та цього, виявляється, мало.

Сергій Миколайович вирішив подарувати любителям волейболу району зустріч із зірками найвищого рівня. 28 січня в Короп завітали волейболісти Шостки, в складі яких були два призери чемпіонату Європи з пляжного волейболу, Конотопа і Сосниці. За наших сусідів грали два гравці основного складу чернігівського «Буревісника» - команди Всеукраїнської суперліги.

Результати змагань:

Шостка - Короп 1:2

Конотоп - Сосниця 0:2

Шостка - Сосниця 2:0

Короп - Конотоп 2:0

Шостка - Конотоп 2:0

Короп - Сосниця 0:2

Таблиця змагань: 1. Шостка - 5 ;2. Сосниця – 5; 3. Короп – 5; 4. Конотоп – 3.

Як бачите, наші хлопці зіграли більш ніж достойно. Звичайно, основна заслуга в перемогах – трьох легіонерів із Сумської області. Але і наші прогресують поряд з майстрами. Підтверджує свій високий клас граючий тренер М.О. Грицай. Досить вдало діють тезки Сергії Редьки, не розгубився в ролі плеймейкера юний Ярослав Самойловський.

Призери змагань отримали нагороди від Сергія Жованика. Не обминув увагою такий представницький турнір і народний депутат України, лідер фракції «Реформи заради майбутнього» Ігор Рибаков. Представники народного депутата передали комплекти висококласних м’ячів, які стали приємним сюрпризом для учасників змагань.

 

Змагання з міні-футболу на Кубок Мера

 

 

 

 

 

Завершальний, четвертий ігровий день кубку мера Коропа виправдав і, без сумніву, перевершив найсміливіші сподівання щодо інтриги. Ще зранку вболівальники тішилися думкою, що головний приз залишиться в райцентрі. Адже перевага ФК «Короп» над найближчим переслідувачем була величезною – 5 пунктів. Та удача, така примхлива пані, 9 січня покинула роздягальні господарів змагань.

… Ідея запросити в Короп команди з інших районів першою прийшла у світлу голову нашого відомого тренера Олега Саганя. Йому хотілося справжнього спротиву, справжнього герцю за кубок мера. І він його отримав – бій на кожному клаптику поля. Команди Кролевця і Бахмача в перших турах вирішили повоювати на просторах Коропщини пішаками, підсиленими декількома серйозними фігурами. І були розбиті вщент. В другому турі склади гостей підсилились. А на заключні матчі вони зібрали бойову рать зі всіх усюд. Склад наших південних сусідів ну дуже нагадував стартовий протокол плисківської «Єдності». Всіх-всіх зібрали під бойові знамена і наші футбольні побратими з Сумської області. Всього у фінальний день змагань було зіграно 10 матчів.

Та тільки деякі з них стали знаковими.
 

 
І так, матч номер один: Кролевець – ФК «Короп». Склад господарів викликав повагу. Вперше за багато років Сагань в одну команду зібрав всіх найкращих гравців. Брати Єрошенки, Прохоренко, Федоренко могли гідно зіграти з будь-ким.

Та зранку у спорткомплексі сталося декілька подій, що спутали карти лідерам.

По-перше, просто видатний футбол продемонстрував лідер гостей Сергій Бублик. Склалося враження, що це славнозвісний Мессі завітав на Кубок мера.

По-друге, мотивація команд просто зашкалювала. Зранку в «Аполлон» завітали солідні чоловіки з приємною звісткою: народний депутат України Ігор Рибаков вирішив підтримати учасників змагань і, на додачу до щедрих призів від селищного голови Коропа, встановив і свою нагороду. Як по коропським міркам – ну дуже солідну: 1700 грн. Напруга матчу відразу виросла. Господарі, які грали без замін, не витримали шаленого темпу. Та ще й у вирішальних епізодах коропчан підвів голкіпер. Ми поступилися 3:4.

Те, що в Коропі чотири команди, звичайно, радує. Та лавки запасних в жодної не було. І як би у ФК «Короп» виходив на заміну Чуприна чи Ручко, все могло б бути по іншому…

Важливим для визначення призових місць був матч ДЮСШ проти «Енея». За два тижні на голови молодих гравців спортшколи посипалося стільки похвал і компліментів… І вони повірили, що можуть в одиночку, кожен сам по собі, обіграти будь-кого. Не змогли. Юрій Гончаров, Андрій Пасічник швидко опустили зірок на грішну землю – 1:4. І «Еней» третій.

І, на кінець, заключна гра: ФК «Короп» - Бахмач. Господарям потрібна була тільки перемога. І зіграли вони на максимумі. Але вміння справитися з Бахмачем нашим забракло. Беба, Стецюк, Власенко, Іванько входять в число кращих футболістів області. І з цим нічого не поробиш. 2:3.

І підсумкова таблиця Кубку мера Коропа набула такого вигляду:

1. Кролевець 19

2. ФК «Короп» 18

3. «Еней» 15

4. Бахмач 14

5. ДЮСШ 14

6. «Аполлон» 11

7. Риботин 7

8. Криски 4

9. «Енергія» 1

В символічну збірну турніру увійшли: Дмитро Левченко (Бахмач); Олексій та Сергій Єрошенки (ФК «Короп»); Олександр Мудрик (Кролевець). Кращий гравець змагань ( одноголосно) - Сергій Бублик.

Приємно, що на відмінно справилися з важкими поєдинками наші арбітри. Особливу впевненість вселяли дії досвідченого і авторитетного Анатолія Прохоренка. Дев»ятий за ліком Кубок мера Коропа – вже історія. Змагання вперше вийшли на міжобласний рівень. Майстерність команд була найвищою за всю історію улюбленого новорічного турніру. Ще ніколи глядачі так густо не заповнювали трибуну спорткомплексу. Якісний футбол на межі можливого підкорив усіх.

…М.В. Белан чотири ігрові дні провів разом зі спортсменами. Вболівав, підтримував; радів і сумував… Вручив призерам красень кубок, відзначив призами і грошовою премією кращих гравців. А ще - трішки розстроївся, що головний приз покинув межі селища. І отримав на свою адресу цілу хвилю справжніх, щирих оплесків на церемонії нагородження команд. Від спортсменів і вболівальників. А розчулені якістю турніру Кролевчани навіть подарували Миколі Васильовичу вишитий рушник…

Не обділив спортсменів своєю увагою і народний депутат України, лідер депутатської фракції «РЕФОРМИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО» Ігор Рибаков. Від імені Ігоря Олександровича призерам чемпіонату були вручені грошові винагороди.

Добрі справи… Вони завжди від Бога, вони завжди теплим спомином залишаються в душі. За короткий час допомогу цієї відомої людини відчули діти-сироти, багатодітні сім»ї, ветерани району… А тепер – і спортсмени. Приємно, коли твою працю та творчість цінять. Приємно, коли десь там, в казковому і далекому Києві є могутній покровитель, який готовий завжди прийти на допомогу нашим землякам…

…О шостій вечора справи знову привели мене на стадіон. Темінь, дощ. На вулиці - на футбольній площадці, гупотить м»яч. Навпомацки група хлопчаків відточує майстерність. Їм не потрібні комп»ютери і мобілки в теплій батьківській хаті. Вони все ще перебувають під враженням від футбольного Сталінграду, який три години тому завершився в спорткомплексі. Вони хочуть стати спортсменами, вони хочуть стати зірками… Кубок мера вміє дарувати мотивацію…

В. Лучко

 

 

 

Наввипередки з вітром

Спартакіада школярів Коропського району традиційно фінішує на бігових доріжках «Аполлону» . Міні-футбол, волейбол, настільний теніс, осінні бігові старти – все вже позаду. За крок до фінішу лідери серед команд першої групи розташувалися на диво тісною групою. Короп, Понорниця, Черешеньки. Тож кожен покладав на бігунів особливі надії. …29 квітня в райцентр приїхали команди з 24 шкіл. Через спекотливу погоду першими змагалися бігуни на середні дистанції, далі – спринт.

Біг на 1500 м в юнаків (18 учасників) закінчився несподівано. Призер осіннього чемпіонату області з кросу Діма Максименко з Атюші вів біг в дуже повільному темпі і на фінішній прямій поступився зірці, яка стрімко сходить – Максиму Подлісецькому з Черешеньок. Результат – 4.49,1.

В забігу дівчат на 800 м (17 учасниць) з великою перевагою перемогла Ірина Лучко з Коропа – 2.40,6.

В юнаків (41 учасник) перший – Тарас Корнієнко (Черешеньки) – 2.12, 6. Після минулорічної невдачі в районних стартах хлопець повів біг потужно вже з перших метрів – щоб ні в кого не було запитань. І на 12 (!) секунд покращив свій осінній результат. Несподівано з хорошим часом призові місця посіли наші відомі футболісти Анатолій Мацак та Олександр Кравченко (Короп).

Серед учнів неповних середніх шкіл перші: Сергій Поляничко (Мезин) та Аліна Ушкалова (Іваньків).

Швидкі секунди показали бігуни на 400 м. В дівчат (18 учасниць) на кінець-то «прорвало» Каріну Фігуру (Короп). Районного «золота» в неї вже цілий оберемок, а ось достойного результату бракувало. Тепер він є - 1.06, 5. Вразив показник і зовсім юної Іванни Редько (12 років) з Коропа -1.10,1. Вона – на третьому місці.

Свій останній забіг на 400 м (34 учасник) в ранзі школяра Владислав Шкребень зі Свердловки відзначив новим рекордом змагань – 53,3.

В короткому спринті вже в попередньому забігу (100 м – 24 учасники) нокаутував суперників Віктор Гнип зі Свердловки – 11, 85. Фінал тільки підтвердив перевагу підопічного Валерія Анфілова.

В дівчат (16 учасниць) знову «золото» дісталося Олі Клименко з Черешеньок – 13, 9. Заслуговує на увагу і результат переможця серед неповних середніх шкіл Коваленко Яни (Іваньків) – 14,3.

В юнаків перший – Сергій Шкідін (Райгородок).

Таблиця командного заліку така: ЗОШ I-III ст.:

1. Черешеньки школа-інтернат – 11,4 (директор школи – О.О. Лагошна, тренер – В.М. Корнієнко)

2. Короп – 10,5 (директор школи – І.О. Головешко, тренер – О.А. Мисник)

3. Понорниця – 10,0 (директор школи – Чепік, тренер – М.С. Коваленко)

4. Свердловка – 9,0; 5. Атюша – 8,0; 6. Риботин – 5,4; 7. Жовтневе – 5,4; 8. Шабалинів – 5,0; 9. Криски – 4,75; 10. Червоне – 4,0; 11. Покошичі – 3,0; 12. Радичів – 2,5; 13. Нехаївка – 2,4; 14. Оболоння – 2,2; 15. Лукнів – 1,0; 16. Верба – 0,25; 17-18. Карильське, Краснопілля – 0.

ЗОШ I-II ст.:

1. Іваньків – 44 (директор школи – Онос, тренер – Л.М. Мамро)

2. Мезин – 44;

3. Райгородок – 39;

4. Сохачі – 39; 5. Вишеньки – 23; 6. Пролетарське – 7.

Успіх Черешенської школи – цілком закономірний. Підготовка до змагань там триває цілий рік. Коли не зателефонуєш В.М. Корнієнку: чи в п’ять, чи в дев’ять вечора – він постійно в спортзалі або на шкільному майданчику. Як результат: три «золоті» медалі із семи можливих!

Все для перемоги зробили і в Коропській школі. Всіх запалював невичерпною енергією О.А. Мисник. Жорстко контролював підготовчий процес директор школи І.О. Головешко. Вперше в історії змагань аж сім призових нагород залишилося в райцентрі.

Порадували прекрасною підготовкою бігуни з Свердловки, Атюші, Риботина, Мезина та Іванькова.

Третє місце посіла Понорниця. Переможців (чи призерів) не судять? Але вперше в школі не підготовлено жодної «зірки», жоден понорничанин не зійшов на верхній щабель п’єдесталу пошани. Тривожний сигнал.

Неприємно здивував виступ Карильського. Ще п’ять років тому ця школа була передовою на бігових доріжках. Кращими в області були Надія Кундак та Жанна Марченко. А тепер – два учасники з трьох заявлених взагалі не добігли дистанцію 400 м. Нуль балів і останнє місце.

Результати загальнокомандного заліку за підсумками спартакіади ми повідомим в наступних номерах газети, а поки що вітаємо чемпіонів – Черешеньки, Криски та Іваньків!

Володимир Лучко

______________________________________________________

 

 

Теніс найкраще грають в Лукнові

Стати чемпіоном району з настільного тенісу – дуже престижно. У фойє багатьох храмів науки Коропського району стоять столи для пінг-понгу. Біля них – десятки дітей, чекають своєї черги зіграти партію «на вильот». В кожній школі є свої тенісні королі, яких годинами ніхто не може вибити з гри.

В кінці березня, вони, місцеві герої, зібралися в Коропі, щоб визначити: а хто ж найсильніший в усьому районі.

18 команд. 81 учасник. Серед юнаків абсолютно несподівано золоту медаль отримав дев’ятикласник Коропської ЗОШ Олексій Бутко. В минулому році в тенісному світі він був ніким, навіть не попав в склад шкільної команди. Пів року назад хлопець почав тренування в спортивній школі у С.І. Іллющенка. Вони знайшли один одного – талановитий тренер і талановитий учень.

Ефективна методика підготовки і тренування до сьомого поту створили чудо – Бутко впевнено потіснив з п’єдесталу лідерів. Призери чемпіонату – Святослав Ступак (Короп) та Віктор Олефіренко (Атюша).

Окрасою змагань у дівчат стала фінальна гра між Мариною Головач з Черешеньок та Вітою Прядко з Лукнова. Перша – вихованка В.М. Корнієнка. Третє місце зайняла подруга Марини - Катя Калайда.

Таблиця командного заліку така:

 

1. Лукнів (директор школи – Гончарова В.М., тренер – Сивець В.Л.)

2. Черешеньки (Лагошна О.О., Корнієнко В.М. )

3. Короп (Головешко І.О., Панченко В.Б.)

4. Червоне 5. Криски 6. Риботин 7. Оболоння 8. Атюша 9. Краснопілля 10. Карильське 11. Понорниця 12. Нехаївка 13. Верба 14. Шабалинів 15. Покошичі 16-18. Свердловка, Радичів, Жовтневе Час летить. Районна спартакіада школярів якось непомітно підійшла до фінішу. Попереду – тільки легка атлетика (29 квітня). На даний час лідерами змагань є Короп – 134 бали. Далі –Понорниця (133) та Черешеньки (132). На останньому місці Нехаївка (61).

Серед команд другої групи трійка призерів така: 1. Криски – 101,5; 2. Лукнів – 90; 3. Покошичі – 87, 5. В кінці таблиці – Верба (48).

Володимир Лучко

_________________________________________________________ _________________________________________________________