back

Нарада з державними службовцями

25 січня 2021

21 січня в малому залі засідань відбулася нарада голови комісії з припинення юридичної особи Коропської районної державної адміністрації Василя Жука з працівниками райдержадміністрації.

Василь Жук підвів підсумки проведеної роботи із завершення децентралізації на Коропщині та ознайомив з актуальними питаннями щодо передачі районних установ та майна на баланс Коропської і Понорницької громад. Також голова комісії повідомив, що Новгород-Сіверська РДА пропонує деякі вакансії для вивільнених працівників Коропської райдержадміністрації. Відповідно до законодавства дані посади першочергово були запропоновані пільговикам. Також Василь Жук зазначив, що перемовини з приводу працевлаштування спеціалістів РДА ведуться і з головою Понорницької громади Віктором Іващенком.

Керівник апарату Світлана Яцина проінформувала учасників наради про потребу заповнення декларацій державними  службовцями перед їх звільненням та своєчасну підготовку і здачу важливої документації до архівного відділу райдержадміністрації та трудового архіву.

 

 

Райдержадміністрація