26 листопада 2010


Корупційні прояви є вкрай негативним явищем, їх суспільна небезпека полягає в суспільному обмеженні конституційних прав і свобод людини і громадянина, особливо суб"єктів підприємницької діяльності, які найбільше потерпають від корупції. Корупційні діяння в першу чергу мають місце через зловживання службовим становищем для задоволення матеріальних потреб служби, корисливих чи інших особистих інтересів.

У зв"язку з необхідністю посилення боротьби з протиправними діями, а також з метою своєчасного виявлення фактів службових зловживань та хабарництва, в Коропському районному відділі ГУ МНС України в Чернігівській області розроблено план заходів, яким значено пріоритетні напрямки діяльності для забезпечення реалізації державної політики з питань попередження та боротьби з корупцією.

В Коропському районному відділі ГУ МНС в Чернігівській області з метою своєчасного виявлення фактів службових зловживань, хабарництва і корупційних проявів з боку посадових осіб та запобігання таким проявам, щомісяця здійснюється перевірка додержання законності при виконанні своїх функціональних обов`язків особами наглядово-профілактичного блоку, під час яких здійснюється вивчення думки керівників підприємств, установ та організацій стосовно діяльності посадових осіб підрозділу на підконтрольних об"єктах, взаємовідносин із суб"єктами господарювання.

Також в районному відділі розміщені телефони довіри по яких громадяни можуть звертатись у випадку, якщо їм стало відомо про неправомірні дії, як кримінального, так і корупційного характеру з боку працівників МНС.

В Головному управлінні МНС України в Чернігівській області цілодобово працюють телефони довіри: 5-63-91; 5-63-92.