back

Коропщина зустріла народного депутата Максима Зуєва

22 листопада 2019

Знайомство з новообраним депутатом по 207-му округу від партії «Слуга народу» Максимом Зуєвим сьогодні відбулося в залі засідань Коропської селищної ради.
Всі бажаючі мали можливість взяти участь у зустрічі та поставити депутату свої наболілі питання. А тому знайомитися з депутатом прийшли керівники громади, підприємств, організацій та установ, старости, голови сіл та селищ, пересічні жителі, робочі та пенсіонери. Участь у зустрічі також узяли обласні депутати Микола Мисник та Володимир Селянський.
Нардеп Максим Зуєв поділився своїми враженнями від роботи під куполом Верховної Ради України і запевнив, що підтримуючи законопроекти він першочергово буде враховувати інтереси людей, які його обрали. Депутат України представив свого помічника-консультанта по Коропському району. Ним став коропчанин Василь Жук (у минулому редактор Коропського радіомовлення).

 

 

Учасники зустрічі ставили багато запитань. Але перше, яке прозвучало від населення, стосувалося мораторію на продаж землі. Максим Зуєв погодився з виступаючими, що він також незадоволений земельним законом у тій редакції, яку прийняли у першому читанні, не дивлячись на те, що його позиція йде врозріз з політикою партії. За словами нардепа, спочатку потрібно навести порядок у кадастрах, підняти соціальний рівень населення, заборонити продаж землі іноземцям і зменшити кількість гектарів, якими може володіти один суб’єкт, лише тоді можна говорити про продаж.

 

 

Фінансові питання щодо пришвидшення надходження субвенції на оплату праці працівників закладів освіти озвучила начальниця фінансового відділу Коропської ОТГ Наталія Басанець. Також вона попросила депутата допомогти з вирішенням державного фінансування пільгових перевезень, яке місцевий бюджет забезпечити неспроможний.

 

Питання щодо можливості державного фінансування сільської мистецької освіти озвучив директор Коропської школи мистецтв Микола Отрош. Адже незабаром школа перейде до Коропської ОТГ, а утримувати її в тому вигляді, що є сьогодні, громаді просто не вистачить коштів, доведеться провести серйозні скорочення, а це негативно відіб’ється перед усім на юних жителях громади, які будуть позбавлені можливості отримати мистецьку освіту.
Місцеві підприємці звернулися до народного депутата з проханням про відновлення у Коропі залізничного сполучення. Оскільки Максим Зуєв входить до Комітету з питань транспорту та інфраструктури, тож дане питання знаходиться безпосередньо у його компетенції.

 

Заступниця головного лікаря Коропської ЦРЛ Наталія Сємєнєнко поділилася наболілим щодо проблем, які виникли із впровадженням медичної реформи у Коропському районі. «У нас є база для надання екстреної допомоги, але нам потрібно везти хворого до госпітального центру, до якого за годину навіть при великому бажанні довезти ми не в змозі, і це ніяк не вкладається у норми про наближення послуг до людей» - наголосила Н. Сємєнєнко. Також вона попросила допомогти з виплатою заборгованості по заробітній платі медпрацівникам.

На що депутат відповів, що він в курсі даних питань, а кошти на оплату праці «вже в дорозі». Також Максим Зуєв запевнив, що він разом із колегами-депутатами від Чернігівщини звертатиметься до Міністерства фінансів та Кабінету Міністрів з проханням врахувати територіально-демографічні особливості Чернігівської області при формуванні бюджету з метою надання регіону особливого статусу, як у гірських районах.

Учасники зустрічі також піднімали питання щодо виводу економіки із тіні та легалізації заробітних плат, газифікації села Шабалинів, будівництва дороги до села Сохачі, фінансування майбутньої Понорницької громади.
Депутат давав конструктивні відповіді або його помічники записували проблематику для більш детального вивчення.

По завершенню зустрічі Максим Зуєв відвідав дитячу консультацію та наочно вивчив потребу реконструкції закладу.

 

 

Райдержадміністрація