back

Формування районного бюджету на 2020 рік в умовах активної адміністративно-територіальної реформи

05 листопада 2019

Як забезпечити районний бюджет на 2020 рік сьогодні вирішували на нараді у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Віктора Кузуба.

У заході взяли участь заступник голови РДА Валентина Саволєй, голова районної ради Михайло Мазуренко та його заступник Олександр Романченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних закладів районної ради, головні бухгалтери відділів й управлінь.

 

 

Начальник фінансового відділу Тетяна Волк окреслила проблематику забезпечення життєдіяльності району в умовах створення ще однієї громади (Понорницької ОТГ), озвучивши невтішні розрахунки прогнозованого обсягу видатків на 2020 рік. Кожен з керівників відділів культури, освіти та центру первинної медико-санітарної допомоги озвучив пріоритети галузей та можливості економії бюджетних коштів відповідно вимогам щодо жорстокого режиму.

 

Учасники наради обговорили питання строків передачі повноважень новій громаді та скорочення штату районних структур. За результатами наради в.о. голови РДА Віктор Кузуб дав доручення керівникам бюджетної сфери продовжити роботу в частині оптимізації мереж та приведення у відповідність штатної чисельності працівників до очікуваного розміру субвенцій.

 

Райдержадміністрація