back

Привітали працівників освіти з професійним святом

04 жовтня 2019

Сьогодні в Понорницькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. відбулись урочистості до професійного свята - Дня працівникі́в освіти, яке відзначається щорічно у першу неділю жовтня.
Привітати вчителів району завітали: в.о. голови Коропської районної державної адміністрації Віктор Кузуб, заступник голови районної ради Олександр Романченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Чернявська, голова Коропської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Микола Свердлов та Понорницький селищний голова Петро Василець.
Традиційно було проведено нагородження кращих працівників освіти грамотами та подяками.
День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. Щира подяка всім працівникам освіти району за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.
Бажаємо всім нашим освітянам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги!!!

 
 
 
Райдержадміністрація