back

Голова ОДА Олександр Мисник відвідав Коропщину

18 квітня 2019

Знайомство з районом стало метою сьогоднішнього візиту на Коропщину голови обласної державної адміністрації Олександра Мисника.

В ході зустрічі з обласним керівництвом відбулася робоча нарада в сесійній залі районної ради за участі в.о. голови РДА Віктора Кузуба, голови районної ради Михайла Мазуренка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських та селищних голів, старостів Коропської ОТГ, депутатів районної ради й громади, керівників підприємств, організацій та установ Коропщини, представників ЗМІ.

Розпочали нараду зі звіту в.о. голови райдержадміністрації Віктора Кузуба щодо соціально-економічного розвитку району за останні два роки. Керівник району озвучив основні аспекти, які вдалося реалізувати державним коштом, а також окремо зупинився на здобутках Коропської громади та перспективному плані розвитку на 2019-2021 роки.

Далі слово взяв очільник області. Олександр Мисник висловив свої приємні враження від знайомства з Коропщиною та окреслив подальші перспективи розвитку району.

«Продовження процесу децентралізації влади – це невід’ємна частина нашого руху до Європи, і він незворотній - наголосив обласний голова. – Незалежно від того, хто прийде до влади, повернення назад не буде. Тож громадам, які ще не об’єдналися, годі зволікати».

В ході наради підприємці району піднімали питання  щодо ремонту доріг, відновлення вантажних перевезень залізницею до Коропа, а також боротьби з нелегальними перевізниками. На що Олександр Мисник відповів, що ремонт автодороги за маршрутом Сосниця-Короп-Поліське на 2019 рік заплановано, а питання відновлення роботи залізничної станції у Коропі «рушило з мертвої точки», і його керівник області тримає на особистому контролі.

Крисківський сільський голова Володимир Осовик теж озвучив наболіле питання всіх крисківчан, щодо можливості відновлення роботи Крисківського спиртозаводу. Але керівник області втішної відповіді не мав.

Після наради  візит О.Мисника продовжився зі знайомства із новим сучасним центром надання адміністративних послуг.

Також в ході робочої поїздки голова ОДА Олександр Мисник за участі в.о. голови РДА Віктора Кузуба та голови районної ради Михайла Мазуренка відвідав Коропську ЦРЛ, де наочно вивчив проблему, через яку виникла потреба реконструкції терапевтичного відділення.

Продовжив свій візит на Коропщину О.Мисник відвідинами Понорницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, де ознайомився навчально-матеріальною базою та досвідом впровадження принципів Нової української школи. Також посадовці цього дня завітали до фермерського господарства «Білі роси» в с. Криски, де познайомилися з розвитком тваринництва у районі, та до пансіонату «Десна» з метою вивчення перспектив розвитку зеленого туризму на Коропщині. Загалом поїздка вийшла плідною та результативною.

 

Райдержадміністрація