back

Боротися зі стихійними сміттєзвалищами потрібно активніше

15 травня 2018

Засідання комісії з питань поводження з безхазяйними відходами 14 травня відбулося під головуванням заступника голови райдержадміністрації Валентини Саволєй.

У заході взяли участь завідувач Коропського районного лабораторного відділення Корюківського міжрайонного відділу Державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Ігор Андрусенко, начальник Коропського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Чернігівської області Микола Максименко, директор КП «Благоустрій»  Сергій Мурашко, директор КП «Агролісгосп» Віктор Мальцев, заступник начальника Коропського відділення Бахмацького відділу поліції ГУНП України в Чернігівській області Роман Чернявський, а також представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Приводом для зустрічі стала скарга мешканців вулиці Дачної (смт Короп) щодо потреби ліквідації несанкціонованого стихійного сміттєзвалища в даному районі селища.

Розпочинаючи засідання, заступник голови райдержадміністрації Валентина Саволєй ознайомила присутніх з даною скаргою, зазначивши при цьому, що стихійні сміттєзвалища – це велика проблема всього нашого району і важливо не лише з боротися зі сміттям шляхом прибирання, але й попереджати їх виникнення, своєчасно виявляючи і караючи порушників, які створюють ці смітники.

Керівник КП «Благоустрій»  Сергій Мурашко підтвердив факт вказаний у зверненні та зазначив, що земля знаходиться на балансі Борзнянського держлісгоспу.

Після обговорення даного питання було вирішено виїхати на місце розташування стихійного сміттєзвалища з метою глибшого вивчення проблеми та долучити до огляду представника Коропського лісництва Борзнянського держлісгоспу.

На завершення засідання комісії заступник голови райдержадміністрації Валентина Саволєй дала доручення підготувати лист Директору Коропського лісництва Борзнянського держлісгоспу щодо необхідності ліквідації стихійного сміттєзвалища у найкоротші терміни, а також надіслати листи сільським та селищним головам щодо необхідності активізувати діяльність з метою виявлення несанкціонованих сміттєзвалищ та притягнення до відповідальності винних осіб.

Коропська райдержадміністрація