17 січня 2019

06.03.2019

Повідомлення

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Коропській районній державній адміністрації  повідомляє, що установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Коропській районній державній адміністрації відбудуться 14 березня 2019 року.

Початок реєстрації: о 14:00 год. При собі мати паспорт громадянина України або інший документ, що засвідчує особу.

Початок засідання: о 15:00 год

Місце проведення: смт. Короп, вул. Кибальчича,1, зал засідань РДА.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Коропській районній державній адміністрації за результатами засідання 05 березня 2019 року надає для ознайомлення список  учасників установчих зборів, кандидатів до нового складу Громадської ради при Коропській райдержадміністрації.

 

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів
 для формування нового складу Громадської ради
при
Коропській районній державній адміністрації 

 

04.03.2019

Анонс. Засідання ініціативної групи

05 березня (вівтороквідбудеться засідання ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Порядок денний засідання:

1.      Затвердження списку учасників установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Коропській райдержадміністрації.

2.      Затвердження бюлетеня для голосування за кандидатів до складу Громадської ради при Коропській райдержадміністрації. 

 

Початок заходу: 15:00 год.

Місце проведення: зал засідань районної державної адміністрації               (смт. Короп, вул. Кибальчича,1).

 

14.01.2019

 

16 січня розпочнеться прийом заяв на участь в установчих зборах з формування
нового складу Громадської ради при Коропській РДА

11 січня, на першому засіданні ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації визначено орієнтовну дату зборів  — 14 березня.

Ініціативна група затвердила повідомлення про дату, час, місце проведення установчих зборів, зразків заяви та додатків до неї.

Прийом документів від ІГС на участь їх представників в установчих зборах розпочнеться 16 січня і триватиме по 12 лютого 2019 року (окрім суботи та неділі) з 14:00 до 17:00 год., за адресою: 16200, смт. Короп, вул. Кибальчича, 1 (приміщення Коропської райдержадміністрації, кім. 22).

 

 

14.01.2019

 

Оголошення

порядок подання заяв для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Коропській райдержадміністрації

Відповідно до абзацу шостого пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (далі — Типового положення), повідомляємо:

Установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Коропській райдержадміністрації відбудуться орієнтовно 14 березня 2019 року, початок о 15:00 год.  Початок реєстрації: о 14:00 год.

Місце проведення: смт. Короп, вул. Кибальчича,1, зал засідань РДА.

 

До участі у зборах запрошуються інститути громадянського суспільства (представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території Коропського району).

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради.

До складу Громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування.

Для участі в установчих зборах до Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Коропській РДА (далі — Ініціативна група) подається заява, підписана керівником інституту громадянського суспільства з додатками.

До заяви додаються:

 1. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради (рішення керівника ІГС або витяг з протоколу засідання керівного органу ІГС).

2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, наявність представницького мандата у радах різних рівнів, відомостей про освіту, наявність наукового ступеню, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номеру телефону, адреси електронної пошти).

3. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

4. Копія виписки/витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, засвідчена в установленому порядку.

5. Витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчений в установленому порядку.

6. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства на території області протягом 2018 року (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо).

7. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

8. Електронна версія документів, зазначених у пп. 2, 6, 7.

 

Електронна версія документів надсилається електронною поштою одним файлом, названим за прізвищем кандидата, на адресу [email protected]

Документи від ІГС приймаються з 16 січня по 12 лютого 2019 року (крім суботи, неділі) з 14:00 до 17:00 , за адресою: 16200, смт. Короп, вул. Кибальчича, 1 (приміщення районної державної адміністрації, кім.22).

Відповідальна особа за прийом та зберігання документів від ІГС — Трофімченко Ольга Володимирівна, головний спеціаліст загального відділу, організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації.

E-mail: [email protected]

Телефони для довідок: 2-15-49.

За 30 календарних днів до проведення установчих зборів, а саме 12 лютого 2019 року, у вівторок о 17:00 год. приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється.

Датою подання пакету документів (паперового варіанту) для участі в установчих зборах є дата їх надходження до Ініціативної групи.

На підставі поданих заяв Ініціативна група складає список кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.

Підставами для відмови представнику інституту громадського суспільства в участі в установчих зборах є:

 • невідповідність документів, поданих інститутом громадського суспільства, вимогам Типового положення;
 • неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням;
 • невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;
 • недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;
 • відмова інституту громадянського суспільства від участі в установчих зборах шляхом надсилання Ініціативній групі офіційного листа;
 • перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.

Відомості про персональний склад Ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Коропській райдержадміністрації, зразки зави з додатками розміщено на офіційному сайті Коропської райдержадміністрації у рубриці «Громадська рада».

Додатки.doc

 

10.01.2019

Анонс. Перше засідання ініціативної групи

11 січня, у  п’ятницю, відбудеться перше засідання ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Порядок денний засідання:

 1. Завдання та повноваження ініціативної групи. План роботи ініціативної групи.
 2. Обрання голови, секретаря ініціативної групи та відповідальної особи.
 3. Визначення орієнтовної дати, часу та місця проведення установчих зборів.
 4. Затвердження повідомлення про дату, час, місце проведення установчих зборів, зразків заяви та додатків до неї.
 5.  Різне.

Початок заходу: 15:00 год.

Місце проведення: зал засідань районної державної адміністрації  (смт. Короп, вул. Кибальчича,1).

 

22.12.2018

СКЛАД

ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Коропській районній державній адміністрації

Склад ініціативної групи.pdf