back

10 травня 2012

До 67 –ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

9 травня в Щорському районі відбулася святкова хода вулицями міста та мітинг присвячені Дню Перемоги. У процесі руху колони керівники району зупинилися біля пам’ятного знаку для покладання квітів. Мітинг відкрили голови райдержадміністрації та районної ради.

"На урочистостях з Днем Перемоги ветеранів Великої Вітчизняної війни привітав народний депутат України Ігор Рибаков. Він подякував ветеранам за їх героїчний подвиг і відданість в ім"я свободи нашої країни. Побажав міцного здоров’я, бадьорості, добробуту і родинного затишку. "Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб ви відчували справжню турботу і дивилися у майбутнє з надією, - сказано у привітанні Ігоря Рибакова"

Також присутніх привітали член Президії районної ради ветеранів Анатолій Реус.

Благочинний церков району отець Павло відслужив поминальну літію по загиблим у роки Великої Вітчизняної війни. Після закінчення мітингу відбулася концертна програма.

В ході загальнообласної акції „Зі святом Перемоги!” керівники райдержадміністрації, райради, установ, підприємств і організацій району, приватні підприємці, голови міськсільвиконкомів відвідали вдома і вручили подарунки 125 ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Протягом 7 – 9 травня урочистості і святкові заходи відбулися у багатьох населених пунктах, закладах культури і освіти району.