10 листопада 2016
Фонд соціального захисту інвалідів
ОГОЛОШУЄ
проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2021 році.
Конкурсні пропозиції (у друкованому вигляді) приймаються
з 11 грудня 2020 до 29 січня 2021 включно щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 9:00 до 18:00 години (у п’ятницю – до 16:45 години)
(перерва з 13:00 до 13:45)
Відділом документального забезпечення управління організаційної роботи та адміністративно-господарського забезпечення Фонду,
що знаходиться за адресою: 04052, м. Київ, вул. Глибочицька, 72, каб. 445, (4-й поверх), тел.(044) 425-69-13
та електронна версія із зазначенням теми:
«КОНКУРС – 2021 (назва громадського об’єднання осіб з інвалідністю)»
на е-mail: [email protected], [email protected]
Контактні телефони:
Відділ взаємодії з громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю управління соціального захисту осіб з інвалідністю та моніторингу якості реабілітаційних послуг Фонду (044) 361-94-15, е-mail: [email protected]
Відділ фінансування бюджетних програм управління планування та фінансування бюджетних програм Фонду (044) 463-67-90, е-mail: [email protected].
Інформація про Конкурс – на веб-порталі Фонду https://www.ispf.gov.ua/
в рубриці «Конкурс 2021» https://www.ispf.gov.ua/diyalnist/monitoring-zahodiv-vgoi-perelik-profesij-utos-utog/konkurs-2021
Оголошено конкурс громадських проектів на 2020 рік
На виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада», затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 10.09.2015, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує проведення конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства на 2020 рік.
Програмою на проведення конкурсу проектів у 2020 році передбачено 350 тисяч гривень. Загальний фонд конкурсу визначатиметься після затвердження обласного бюджету на 2020 рік.
Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі в конкурсі, становить 30 тисяч гривень.
Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за півроку до оголошення конкурсу.
Конкурсні пропозиції приймаються з 29.03.2019 до 29.08.2019 включно, щоденно, крім суботи, неділі за адресою: 14000, м. Чернігів, Шевченка, 7, каб. 2, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 13:00 год. до 14:00 год.
Більш детальна інформація про проведення конкурсу знаходиться за посиланням: http://cg.gov.ua/index.php?id=28034&tp=1 (рубрика «Конкурси проектів для ІГС» на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації).
За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (0462) 67-86-94.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Гранти на розвиток самозайнятості та підприємництва для ВПО, учасників АТО та їх сімей, місцевих мешканців (Чернігівська область)
Громадська організація «Асоціація демократичного розвитку» в якості виконавчого партнера розпочинає реалізацію Проекту МОМ «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який здійснюється за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW.
В цілому Проект має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту.
Громадська організація починає попередній відбір учасників на участь у проекті у Чернігівській області за напрямками: самозайнятість та мікропідприємництво.
Запрошуються:
В тому числі: особи, які брали участь у тренінгах з професійного навчання, або які отримали грант на професійне навчання від МОМ або будь-якої іншої організації, та які використовують набуті під час професійного навчання знання.
Перевага надається багатодітним матерям/батькам, одиноким жінкам з дітьми, вдовам, представникам етнічних меншин, жертвам домашнього насильства та інших видів гендерного насильства, ветеранам АТО та особам з інвалідністю.
- «САМОЗАЙНЯТІСТЬ» вже розпочали або хочуть в перспективі започаткувати власну справу. Перевага надається в першу чергу особам без постійного місця працевлаштування;
- «МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВО» вже мають досвід підприємницької діяльності, активний бізнес, наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТзОВ (одноосібним власником якого є заявник) з реєстрацією до 31 грудня 2016 року. Грант надається на розширення наявного бізнесу.
У межах проекту заплановано:
Етап І. Дводенний тренінг*
Самозайнятість |
Мікропідприємництво |
План тренінгу:
|
План тренінгу:
|
Вимоги до учасника: Вже розпочав або хоче стартувати власний бізнес. Перевага надається в першу чергу особам без постійного місця працевлаштування |
Вимоги до учасника: Має досвід підприємницької діяльності, активний бізнес, наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТзОВ (одноосібним власником якого є заявник) з реєстрацією до 31 грудня 2016 року. Грант надається на розширення наявного бізнесу |
Етап ІІ. Приватні консультації
Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.
Етап ІІІ. Захист бізнес-планів
Учасник зробить коротку презентацію бізнес-плану перед комісією МОМ. Рішення про виділення гранту буде ухвалено залежно від результатів захисту.
Етап ІV. Надання грантів
Для учасників, які успішно захистили бізнес-плани, буде виділено грант на започаткування або розширення власної справи.
Кращі бізнес-плани отримають грантову підтримку, яка полягатиме:
- для самозайнятих: обладнання, інструменти, професійна техніка, меблі тощо еквівалентом – до 650 євро;
- для підприємців (мікропідприємництво) на розвиток підприємництва: обладнання, інструменти, професійна техніка, меблі тощо еквівалентом – до 2500 євро.
Грант не фінансує:
Детальніше про умови та етапи проекту за посиланням.
Не допускається участь:
Дозволяється участь осіб, які брали участь у тренінгах з професійного орієнтування або отримали грант на професійне навчання (від МОМ чи від інших організацій) принаймні 12 місяців перед участю у даному проекті.
Дозволяється участь учасників, які отримували гранти на самозайнятість чи мікропідприємництво щонайменше за 12 місяців до участі у цьому проекті, за умов співфінансування (від 10 до 30% від вартості запитуваного обладнання в залежності від кількості найманих працівників).
Як взяти участь?
Консультації із участі в навчанні і попередній запис учасників та учасниць проводиться з 15 по 31 березня за телефонами:
(050) 374-10- 14, (067) 416-51- 31 (Анна) або (097) 606-70- 96 (Тетяна)(з 9:00 до 18:00)
та електронною адресою: [email protected] та [email protected]
Де і коли відбудеться навчання?
Місце та дати проведення тренінгів будуть повідомлені пізніше.
Витрати на дорогу, роздаткові матеріали та харчування забезпечується організаторами заходу.
* Надати копії:
- довідки ВПО (лише для переселенців);
- 1,2 сторінки паспорту та прописки, ідентифікаційного коду;
- свідоцтва про реєстрацію ФОП (обов’язково лише для групи «Мікропідприємництво», для групи «Самозайнятість» – як перевага).
*Відбір відбувається на конкурсній основі – заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ для особистого інтерв’ю. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.
Коропський РЦЗ
***************
*************
який реалізує Громадська організація «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (ІЕД) у рамках проекту «Діалог зі сприяння торгівлі» за фінансової підтримки Європейського Союзу
Кінцевий термін подання заявок до 18.00 год. 22.02.2018.
Посольство Федеративної Республіки Німеччина надає фінансову підтримку для реалізації мікропроектів, спрямованих на покращення основних потреб бідних та вразливих верств населення, які мають довгострокову дієвість.
Дедлайн – 23 лютого 2018 року.
Мікропроекти – це заходи/проекти з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до 15.10.2018), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекту від проекту.
Максимальна сума грантового сприяння, що надається Посольством, становить, як правило, 8 000 євро.
Хто може подавати заявку:
Організації/установи/спілки/неурядові організації (крім підприємств і ОСББ), які не спроможні самостійно профінансувати свій проект. Це означає у будь-якому випадку обов’язкову наявність власного внеску заявника (також і нефінансового, наприклад, у формі виконання робіт власними силами, надання транспортних послуг чи приміщень, технічного нагляду або сервісних послуг). Можливе часткове фінансування третіми сторонами (приватними донорами, громадами, місцевими підприємцями).
Для участі у Програмі необхідно використовувати лише наданий Посольством формуляр заявки (за посиланням), який має бути заповнений повністю. При цьому долучений короткий опис проекту (пункт 5а) необхідно скласти лише німецькою чи англійською мовою (макс. 500 знаків), після чого формуляр має бути підписаний двома відповідальними особами організації-заявника. Заявка і долучений до неї план фінансування (див. зразок в кінці формуляра) мають бути зрозумілі та переконливі. Особливо це стосується мети проекту в рамках реалізації політики співпраці задля розвитку (пункт 5 b заявки):
– Які дефіцити/проблеми мають бути вирішені? Покриті цим проектом?
– Які цілі переслідує цей проект?
Надішліть цю заявку з планом фінансування ВИКЛЮЧНО поштою на адресу: Посольство Німеччини в Україні, Економічний відділ (wi-13), вул. Богдана Хмельницького, 25, 01901 Київ.
У разі виникнення запитань, надсилайте їх електронною поштою на адресу: [email protected], тел.: 044 2811 166.
Детально: http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/04/Entwicklungspol__Zusammenarbeit/Kleinstprojekte__2018.html та http://www.kiew.diplo.de/contentblob/5195118/Daten/8074022/Merkblatt_Kleinstprojekte.pdf
_________________________________________________
До уваги!
До Українського торговельного представництва в Китаї звернулась китайська компанія TBEA Xinjiang SunOasis Co., Ltd., яка зацікавлена у будівництві та фінансуванні в Україні проектів відновлювальної енергетики: сонячних, вітрових та електростанцій, які працюють на біопаливі (СЕС, ВЕС, БіоЕС).
Компанія TBEA готова фінансувати проекти відновлювальної енергетики (СЕС, ВЕС, БіоЕС) на умовах участі у проекті від 51%+ до повного викупу проекту.
Компанію цікавлять проекти СЕС, ВЕС та БіоЕС потужністю від 5 МВт.
Представники компанії TBEA Xinjiang SunOasis Co., Ltd. зараз знаходяться в Україні.
Прошу передати цю інформацію підприємцям, що зацікавлені у будівництві в Україні СЕС, ВЕС та БіоЕС.
За додатковою інформацією звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.
Для довідки:
_______________________________________________________
Конкурс спільних українсько-американських науково-дослідних проектів.doc
________________________________________________
Грант на Розвиток Органів Місцевого Самоврядування від ЄК-ОСТ
________________________________________________
Департамент економічного розвитку облдержадміністрації нагадує керівникам міських, сільських, селищних рад про важливість впровадження проектів міжнародної технічної допомоги, грантових програм та конкурсів. Адже плідна робота з міжнародними організаціями технічної допомоги дозволяє не тільки знаходити додаткові джерела фінансування для проектів, спрямованих на економічний та соціальний розвиток територій, а й реально допомагає покращувати умови життя людей.
Просимо вас переглянути та ознайомитися з досвідом інших регіонів щодо участі у грантових програмах, який розміщений на сайті Департаменту економічного розвитку в рубриці «Гранти міжнародної технічної допомоги» (http://economy.cg.gov.ua/index.php?id=15752&tp=1&pg=) розділ «Досвід інших регіонів України щодо написання проектних заявок».
________________________________________________________________