back

Засідання Колегії райдержадміністрації

28 лютого 2011


25 лютого відбулося розширене засідання Колегії райдержадміністрації. На розгляд Колегії виносилися питання «Про стан роботи правоохоронних органів щодо забезпечення громадського порядку та боротьби з вуличною злочинністю» та «Про стан виконавської дисципліни та роботи із зверненнями громадян в управліннях, відділах райдержадміністрації та виконкомах міської і сільських рад за підсумками 2010 року».

Доповідав з даних питань керівник апарату райдержадміністрації Андрій Миргородський. Участь у обговоренні взяли перший заступник начальника відділу РВ УМВС України в Чернігівській області Андрій Зеляк та заступник міського голови Олег Ясенчук.

Голова райдержадміністрації Олександр Грабовський у заключному слові зазначив, що стан злочинності у закладах, які працюють у нічну пору доби, постійно зростає, тому спільними зусиллями треба наводити лад, а не констатувати факти. Однією з пропозицій головуючого було обмеження роботи розважальних закладів до 1-ї години ночі і винесення цього питання на розгляд сесії міської ради.