Коропська РДА
   Анонси

    

    

    

    


   Назад

   Відкрили меморіальну дошку письменнику Івану Шкураю

   Багата Коропська земля талантами. Благословен наш край пам'яттю про знаменитих людей рідного краю. 11грудня відбулася знакова подія для жителів с.Шабалинів і всієї Коропщини. На малій батьківщині увіковічили пам'ять письменника, журналіста І.В.Шкурая.

   Ініціаторами встановлення меморіальної дошки та проведення вечора-портрета Івана Шкурая виступили РТК «Первоцвіти Коропщини» та Коропська центральна районна бібліотека. Цю ініціативу підтримали Коропська РДА та Коропська ОТГ. Спільними зусиллями була зроблена велика справа.

   Відкрити меморіальну дошку славному землякові Івану Шкураю, яка була встановлена на Шабалинівському будинку народних традицій та дозвілля, надали право кращим учням Шабалинівської школи.

   У заході також взяла участь дружина І.В.Шкурая - Л.І.Шкурай. Вона з найтеплішими словами вдячності звернулась до шабалинівців та повідала про життєвий шлях свого супутника життя, талановитого чоловіка.

    З вітальними промовами до глядачів звертались в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб, староста Шабалинівського старостинського округу Микола Сальнюк,  заступник Коропського селищного голови Василь Кравченко, начальник відділу культури і туризму, молоді та спорту Коропської РДА Сергій Семенов, начальник відділу культури Коропської ОТГ Людмила Самойловська, письменниця-краєзнавець, шанувальниця творчості І.В.Шкурая Валентина Михайленко, самодіяльна композиторка Катерина Кулик, на мелодію якої лягли слова вірша І.В.Шкурая "А села вже нема.."

   На вечорі демонструвалась виставка-презентація творів письменника, організована бібліотекарем Шабалинівської бібліотеки-філії Світланою Зайченко. Концертна частина заходу була представлена аматорами Шабалинівського будинку народних традицій та дозвілля.

    

    
    
    
    
    
    
    

   За інформацією Коропської ЦРБ

   Назад    

    

   22 Листопада 2019 08:29
   26 листопада 2019 року з 11.00 до 13.00 год. відбудеться прямий телефонний зв’язок в.о. голови районної державної адміністрації Кузуба Віктора Миколайовича  з населенням району.  Тел. 2-14-32.

   18 Листопада 2019 09:15
   10 Жовтня 2019 09:00
   11 Вересня 2019 11:20
   13 Лютого 2019 16:39
   06 Березня 2018 11:42