Коропська РДА
   Анонси

    

    

    

    

   Порядок про відшкодування витрат

   Назад

   КОРОПСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

   ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    

   РОЗПОРЯДЖЕННЯ

    

   18 листопада 2013 року                                                          №252

    

   Про розмір витрат

    

   Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію»:

   1. Затвердити:

   1.1. Порядок відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, який надійшов до районної державної адміністрації (додається).

   1.2. Розмір витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, який надійшов до районної державної адміністрації згідно з додатком.

    

   2.  Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення даного розпорядження у встановленому законом порядку після його державної реєстрації.

   3. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

   4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника  районної державної адміністрації Карацюбу С.І.

    

   Голова районної

   державної адміністрації                                                В.Д. Бригинець

    

   __________________________________

    

                                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                  розпорядження голови районної

                                                                 державної адміністрації

                                                                    18 листопада 2013 року № 252

    

    

   ПОРЯДОК
   відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, який надійшов до Коропської районної  державної адміністрації

    

   1. Цей Порядок визначає механізм відшкодування запитувачами інформації витрат на копіювання або друк документів, що надаються  районною державною адміністрацією за запитом на інформацію.

   2. Відшкодування запитувачами інформації витрат на копіювання або друк документів здійснюється у разі потреби у виготовленні більше як 10 сторінок запитуваних документів, починаючи з першої сторінки, відповідно до Розміру витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, який надійшов доКоропської районної державної адміністрації.

   3. Загальний відділ апарату районної державної адміністрації у разі необхідності здійснення копіювання або друку документів обсягом більш як 10 сторінок подає заявку на виписку рахунка для здійснення оплати витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, за формою згідно з додатком 1 (далі – Заявка) до відділу фінансово-господарського забезпечення апарату  районної державної адміністрації.

   4. На підставі отриманої Заявки відділ фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації протягом одного робочого дня виписує рахунок за формою згідно з додатком 2 і передає його до загального відділу апарату районної державної адміністрації для подальшого направлення в установлений законом строк запитувачу інформації.

   5. Оплата рахунка здійснюється у будь-якій фінансовій установі, зручній для запитувача інформації.

   6. Після отримання районною державною адміністрацією підтверджуючого документа щодо повної оплати рахунка запитувані документи надаються протягом трьох робочих днів.

   7. Відповідь на запит не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати рахунка. При ненадходженні у місячний строк з дня відправлення рахунка документів щодо його повної оплати робиться позначка про відмову в отриманні відповіді на запит в журналі обліку робіт з надання виписок про копіювання або друк інформації за запитами.

    

   Порядок про відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, який надійшов до Коропської районної адміністрації станом на 18.11.2013

   Назад    

    

   21 Жовтня 2019 13:31
   ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ! 29 жовтня 2019 року з 11.00 до 13.00 год. відбудеться прямий телефонний зв’язок в.о. голови районної державної адміністрації Кузуба Віктора Миколайовича  з населенням району. Тел. (04656)2-14-32

   10 Жовтня 2019 09:00
   11 Вересня 2019 11:20
   22 Серпня 2019 15:19
   22 Серпня 2019 09:46
   13 Лютого 2019 16:39
   06 Березня 2018 11:42