<<<1 - 11 з 5280>>>


15 Листопада 2019 14:02

Привітали аграріїв з професійним святом

Працівників сільського господарства сьогодні вітали в райдержадміністрації в.о. голови РДА Віктор Кузуб та голова районної ради Михайло Мазуренко. Кращим представникам аграрного сектору з нагоди професійного свята були вручені грамоти та подяки.

Грамотою районної державної адміністрації нагороджений Гнип Юрій Миколайович, головний бухгалтер ТОВ «Черешеньки»;

Грамотою районної ради – Нікітенко Іван Володимирович, керівник

14 Листопада 2019 09:00Подія

Андрій Прокопенко зібрав голів об’єднаних територіальних громад

Вчора очільник Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко провів робочу зустріч з головами об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.

– Багатьох із вас я знаю, а з тими, кого до цього часу не знав, –

13 Листопада 2019 09:46Новина

Питання вивільнення працівників РДА на контролі центру зайнятості

Робочу зустріч стосовно прогнозованого вивільнення працівників районної державної адміністрації 12 листопада в.о. голови РДА Віктор Кузуб провів з представниками Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості. У зустрічі взяла участь керівник апарату райдержадміністрації Світлана Яцина.

Учасники зустрічі обговорили основні аспекти Постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2019р. №

13 Листопада 2019 08:54Подія

Пам’ятаємо: 311-ті роковини Батуринської трагедії

Сьогодні Україна віддає данину пам’яті жертвам одного з найтрагічніших епізодів української історії – «батуринської різанини».

13 листопада 1708 року центр політичного життя Гетьманщини – Батурин (тут розташовувалися Генеральна військова канцелярія, Генеральний Суд Лівобережної України, проживала і працювала політична, військова та культурна еліта) було не просто розграбовано, а буквально стерто з лиця землі.

За наказом російського царя столицю Гетьманщини, улюблене дітище гетьмана Івана Мазепи, було втоплено в крові і знищено. Ім’я самого гетьмана піддано анафемі та затавроване печаттю зрадника. Так розплатилася Україна за своє прагнення до волі.

Історики стверджують, що жертвами у Батурині стали 6-7 тисяч мирних громадян, 5-7 тисяч військовиків,

11 Листопада 2019 10:14Подія

Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні заходи з проведення реформ, спрямованих на стимулювання економічного зростання та зміцнення держави

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави».

У документі йдеться про заходи, спрямовані на продовження структурних економічних реформ, запровадження додаткових механізмів для прискорення соціально-економічного розвитку України, підвищення рівня добробуту населення, гармонійного розвитку регіонів, впровадження європейських стандартів життя, зміцнення держави.

Зокрема, до кінця поточного року в економічній, фінансовій та енергетичній сферах Кабінет Міністрів повинен вжити заходів щодо розробки, внесення на розгляд Верховної Ради та супроводу законопроектів щодо створення умов для функціонування конкурентного ринку залізничних перевезень в Україні та покращення якості й доступності відповідних послуг, функціонування внутрішнього

08 Листопада 2019 11:44Новина

Нагороди культпрацівникам з нагоди професійного свята

Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва сьогодні відзначили в центральній районній бібліотеці для дорослих.

Привітати працівників культури зі святом прийшли в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб та заступник голови районної ради Олександр Романченко. Представники влади побажали винуватцям свята творчих успіхів та невичерпної енергії, а також вручили кращим представникам культурної галузі грамоти і подяки.

07 Листопада 2019 16:07Новина

Увага! Нагадуємо про заборону випалювання сухої рослинності!

Рятувальники попереджають: такі пожежі загрожують не лише знищенням будівель та збитками екології – «завдяки» самовільному спалюванню сухої рослинності гинуть і люди, завдається непоправна шкода здоров'ю людини.  Необдумане випалювання сухої рослинності призводить до загибелі всього живого і може спричинити лісову пожежу, яка здатна за лічені хвилини знищити

07 Листопада 2019 12:19подія

Залишки безоплатних ліків у медичних закладах району

Інформація щодо залишків безоплатних лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного харчування, отриманих за кошти державного та місцевих бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги  по медичних закладах району станом  на 01.11.2019 року.

 

 
06 Листопада 2019 16:32Актуально

Канікули за кордоном. УДМС України в Чернігівській області інформує

Незабаром для всіх школярів почнуться довгоочікувані зимові канікули. Чимало батьків планують відпочинок та оздоровлення дітей за кордоном, тому варто завчасно подбати про наявність паспортних документів для виїзду за кордон у дітей, адже виготовлення даного документу займає до 20 робочих днів, а у терміновому порядку до 7 робочих днів.

УДМС України в Чернігівській області нагадує, що для того

05 Листопада 2019 15:25новина

Формування районного бюджету на 2020 рік в умовах активної адміністративно-територіальної реформи

Як забезпечити районний бюджет на 2020 рік сьогодні вирішували на нараді у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Віктора Кузуба.

У заході взяли участь заступник голови РДА Валентина Саволєй, голова

05 Листопада 2019 10:55Подія

В Україні ввели в обіг нову банкноту

Із 25 жовтня українці можуть користуватися банкнотою нового найвищого номіналу — одна тисяча гривень. Вона має потужну систему захисту від підробок (водяні знаки, захисна та «віконна» захисні стрічки, елемент SPARK, латентне зображення, мікротексти тощо).

На банкноті зобразили видатного українського науковця, засновника і першого президента Української академії наук Володимира Вернадського.

До слова, востаннє в обіг новий номінал

<<<1 - 11 з 5280>>>