Коропська РДА
    Анонси












    Політичні партії

    Назад

    С П И С О К
    paйонних організацій політичних партій по Коропському району
    (станом на 01.01.2017 р.)

    № п/п. Назва районної організації політичної партії Дата реєстрації та № свідоцтва політичної партії Назва районного структурного утворення партії, адреса Керівник
    1. Українська республіканська партія «Собор» 05.11.1990
    № 4
    Коропська районна організація Української республіканської партії “Собор” Крупина Анатолій Григорович
    2. Партія Зелених України 24.05.1991
    № 80
    Коропська районна організація Партії зелених України Сокольник Микола Федорович
    3. Соціалістична партія України 25.11.1991
    № 157
    Коропська районна організація Соціалістичної партії України Касьяненко Григорій Володимирович
    4. Селянська партія України 03.03.1992
    № 214
    Коропська районна організація Селянської партії України Карацюба Олексій Юхимович
    5. Народний Рух України 01.02.1993
    № 391
    Коропська районна організація Народного Руху України
    6. Комуністична партія України 05.10.1993
    № 505
    Коропська районна організація Комуністичної партії України Кошеленко Галина Володимирівна
    7. Всеукраїнське об’єднання «Свобода» 16.10.1995
    № 686
    Коропська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Мілюков Анатолій Іванович
    8. Всеукраїнське об’єднання «ДЕМОКРАТИ (Демократична партія)» 25.01.1996
    № 709
    Коропська районна організація Партія національно–економічного розвитку України Редько Тетяна Віталіївна
    9. Народно-Демократична партія 30.05.1996
    № 744
    Коропська районна організація народно–демократичної партії Євтушенко Ірина Михайлівна
    10. Соціал-демократична партія України (об’єднана) 01.07.1996
    № 751
    Коропська районна організація Соціал – Демократичної партії України (об’єднана) Михайлов Анатолій Петрович
    11. Народна Партія 30.12.1996
    № 812
    Коропська районна організація Народної партії, Ващенко Лариса Миколаївна
    12. Партія «Союз» 11.06.1997
    № 867
    Коропська районна організація партії “Союз” Вишняк Наталія Олексіївна
    13. Партія «Реформи і порядок» 24.10.1997
    № 932
    Коропська районна організація партії “Реформи та порядок” Борисенко Любов Вікторівна
    14. Партія регіонів 06.11.1997
    № 939
    Коропська районна організація Партії регіонів Бригинець Володимир Дмитрович
    15. Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!» 11.12.1998
    № 1102
    Коропська районна організація української соціал – демократичної партії
    16. Політична партія малого і середнього бізнесу України 04.01.1999
    № 1110
    Коропський районний осередок політичної партії “Малого і середнього бізнесу України” Чумак Любов Василівна
    17. Політична партія «ТРЕТЯ УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКА» 13.05.1999
    № 1174
    Коропська районна організація політичної партії “Вперед Україно!” Панченко Віктор Борисович
    18. Політична партія Ліберальна Україна 20.05.1999
    № 1176
    Коропська районна організація Ліберальної партії України (оновлена) Мельоха Олег Віталійович
    19. Політична партія «Молода Україна» 09.07.1999
    № 1197
    Коропська районна організація політичної партії “Молода Україна”, Пилипенко Володимир Миколайович
    20. Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 16.09.1999
    № 1222
    Коропська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Мисник Микола Ілліч
    21. Єдиний Центр 24.09.1999
    № 1228
    Коропська районна організація “Єдиний центр” Колодко Микола Васильович
    22. Партія вільних демократів 02.11.1999
    № 1247
    Коропська районна організація політичної партії “Яблуко” Жинжер Сергій Миколайович
    23. Партія Пенсіонерів України 11.11.1999
    № 1251
    Коропська районна організація Партії пенсіонерів України
    24. Всеукраїнська партія «Нова Сила» 16.12.1999
    № 1281
    Коропська районна організація ”Всеукраїнської партії “Нова сила” Решетняк Ігор Анатолійович
    25. Українська Народна Партія 31.12.1999
    № 1301
    Коропська районна організація Української Народної Партії
    26. Українська партія «Єдність» 04.02.2000
    № 1324
    Коропська районна організація Української партії “Єдність” Токарєв Анатолій Леонідович
    27. Партія промисловців і підприємців України 20.04.2000
    № 1410
    Коропська районна організація Партії промисловців і підприємців Бакай Ніна Іванівна
    28. Політична партія «Трудова Україна» 21.06.2000
    № 1457
    Коропська районна організація політичної партії “Трудова Україна" Карацюба Олег Васильович
    29. Комуністична партія України (оновлена) 09.11.2000
    № 1523
    Коропська районна партійна організація Комуністичної партії України (оновленої) Бульйонов Віталій Васильович
    30. Народний Рух України за єдність 22.12.2000
    № 1536
    Коропська районна організація Народного Руху України за єдність Кучеров Микола Петрович
    31. Українська політична партія «Християнський рух» 29.12.2000
    № 1541
    Коропська районна організація української політичної партії “Християнський рух”
    32. Політична партія «Нова політика» 14.02.2001
    № 1573
    Коропська районна організація політичної партії «Нова політика» Мальцев Юрій Васильович
    33. Комуністична партія робітників і селян 30.03.2001
    № 1604
    Коропська районна організація Комуністичної партії робітників і селян Долотов Євгеній Михайлович
    34. «Жінки за майбутнє» Всеукраїнське політичне об’єднання 30.03.2001 №1606 Коропська районна організація “Жінки за майбутнє” Величко Наталія Володимирівна
    35. «Всеукраїнська Політична партія - Екологія та Соціальний захист» 07.11.2003
    № 9-п.п.
    Коропська районна первинна партійна організація Всеукраїнської політичної партії Екологія та Соціальний захист Величко Любов Григорівна
    36. Партія «ВІДРОДЖЕННЯ» 15.06.2004
    № 97-п.п.
    Коропська районна організація партії “Відродження” Самусь В'ячеслав Єгорович
    37. Соціально-Християнська Партія 07.07.2004 № 98-п.п. Коропська районна організація Соціально–християнської партії Нечипоренко Віктор Сергійович
    38. Політична партія «Сила і Честь» 29.12.2004
    № 104-п.п.
    Коропська районна організація політичної партії „Сила і Честь” Пилипенко Людмила Валеріївна
    39. Політична Партія «Третя Сила» 28.01.2005
    № 106-п.п.
    Коропська районна організація політичної партії “Третя сила” Лисюк Ніна Василівна
    40. Республіканська Партія України 11.03.2005
    № 111-п.п.
    Коропська районна організація Республіканської партії України Бориско Михайло Іванович
    41. Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» 14.03.2005
    № 112-п.п.
    Коропська районна партійна організація «УДАР» (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка» Кирилюк Василь Денисович
    42. Політична партія «Наша Україна» 22.03.2005
    № 115-п.п
    Коропська територіальна організація Народний Союз "Наша Україна" Шкурко Ігор Вікторович
    43. Українська партія «Зелена планета» 24.03.2005 № 118-п.п. Коропська районна партійна організація Української партії “Зелена планета”
    44. Партія «Громадянська солідарність» 25.03.2005
    № 121-п.п.
    Коропська районна організація Партії патріотичних сил України Селюк Любов Іванівна
    45. Політична партія «Совість України» 25.03.2005
    № 125-п.п.
    Коропська районна організація політичної партії “Совість України” Маринченко Володимир Віталійович
    46. Аграрна партія України 14.11.2006
    № 136-п.п.
    Коропська районна організація Аграрної партії України Бондаренко Володимир Миронович
    47. Політична партія «Фронт Змін» 26.06.2007
    № 144-п.п.
    Коропська районна організація „Фронт Змін” Жук Василь Миколайович
    48. Політична партія «Союз Лівих Сил» 28.01.2008
    № 146-п.п.
    Коропська районна організація політичної партії “Союз лівих сил” Галкін Анатолій Григорович
    49. Радикальна Партія Олега Ляшка 28.09.2010
    № 189-п.п.
    Коропська місцева організація Радикальної партії Олега Ляшка Поладін Людмила Миколаївна
    50. Партія «Єдина Україна» 26.10.1998
    № 1086
    Коропська районна організація “Єдина Україна” Вернигор Леонід Олександрович
    51. Партія «Демократичний Союз» 11.06.1999
    № 1188
    Коропська районна організація партії “Демократичний союз” Черебило Валентин Семенович
    52. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" 05.05.2000
    № 1418
    Коропська районна в Чернігівській області організація ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Четверик Катерина Василівна
    53. Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ» 31.03.2014
    № 227-п.п.
    Коропська районна організація політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Шило Андрій Юрійович
    54. Українська селянська демократична партія 15.01.1991
    № 33
    Коропська районна організація Української селянської демократичної партії Прохоренко Василь Миколайович
    55. Політична партія «Партія Правозахисту» 08.06.2001 № 1639 Коропська районна організація Партії розбудови, правозахисту недержавних організацій України “Партія правозахисту”
    56. Політична партія «Опозиційний блок» Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Коропському районі Чернігівської області Демиденко Петро Миколайович

    Назад



    16 Червня 2017 11:08
    09 Червня 2017 11:56
    02 Червня 2017 09:27
    18 Травня 2017 08:36
    16 Травня 2017 09:56
    16 Травня 2017 09:47