Коропська РДА
      Анонси












       

       

       

      Політичні партії

      Назад

      С П И С О К
      paйонних організацій політичних партій по Коропському району
      (станом на 01.01.2017 р.)

      № п/п. Назва районної організації політичної партії Дата реєстрації та № свідоцтва політичної партії Назва районного структурного утворення партії, адреса Керівник
      1. Українська республіканська партія «Собор» 05.11.1990
      № 4
      Коропська районна організація Української республіканської партії “Собор” Крупина Анатолій Григорович
      2. Партія Зелених України 24.05.1991
      № 80
      Коропська районна організація Партії зелених України Сокольник Микола Федорович
      3. Соціалістична партія України 25.11.1991
      № 157
      Коропська районна організація Соціалістичної партії України Касьяненко Григорій Володимирович
      4. Селянська партія України 03.03.1992
      № 214
      Коропська районна організація Селянської партії України Карацюба Олексій Юхимович
      5. Народний Рух України 01.02.1993
      № 391
      Коропська районна організація Народного Руху України
      6. Комуністична партія України 05.10.1993
      № 505
      Коропська районна організація Комуністичної партії України Кошеленко Галина Володимирівна
      7. Всеукраїнське об’єднання «Свобода» 16.10.1995
      № 686
      Коропська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Мілюков Анатолій Іванович
      8. Всеукраїнське об’єднання «ДЕМОКРАТИ (Демократична партія)» 25.01.1996
      № 709
      Коропська районна організація Партія національно–економічного розвитку України Редько Тетяна Віталіївна
      9. Народно-Демократична партія 30.05.1996
      № 744
      Коропська районна організація народно–демократичної партії Євтушенко Ірина Михайлівна
      10. Соціал-демократична партія України (об’єднана) 01.07.1996
      № 751
      Коропська районна організація Соціал – Демократичної партії України (об’єднана) Михайлов Анатолій Петрович
      11. Народна Партія 30.12.1996
      № 812
      Коропська районна організація Народної партії, Ващенко Лариса Миколаївна
      12. Партія «Союз» 11.06.1997
      № 867
      Коропська районна організація партії “Союз” Вишняк Наталія Олексіївна
      13. Партія «Реформи і порядок» 24.10.1997
      № 932
      Коропська районна організація партії “Реформи та порядок” Борисенко Любов Вікторівна
      14. Партія регіонів 06.11.1997
      № 939
      Коропська районна організація Партії регіонів Бригинець Володимир Дмитрович
      15. Партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!» 11.12.1998
      № 1102
      Коропська районна організація української соціал – демократичної партії
      16. Політична партія малого і середнього бізнесу України 04.01.1999
      № 1110
      Коропський районний осередок політичної партії “Малого і середнього бізнесу України” Чумак Любов Василівна
      17. Політична партія «ТРЕТЯ УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКА» 13.05.1999
      № 1174
      Коропська районна організація політичної партії “Вперед Україно!” Панченко Віктор Борисович
      18. Політична партія Ліберальна Україна 20.05.1999
      № 1176
      Коропська районна організація Ліберальної партії України (оновлена) Мельоха Олег Віталійович
      19. Політична партія «Молода Україна» 09.07.1999
      № 1197
      Коропська районна організація політичної партії “Молода Україна”, Пилипенко Володимир Миколайович
      20. Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» 16.09.1999
      № 1222
      Коропська районна організація Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Мисник Микола Ілліч
      21. Єдиний Центр 24.09.1999
      № 1228
      Коропська районна організація “Єдиний центр” Колодко Микола Васильович
      22. Партія вільних демократів 02.11.1999
      № 1247
      Коропська районна організація політичної партії “Яблуко” Жинжер Сергій Миколайович
      23. Партія Пенсіонерів України 11.11.1999
      № 1251
      Коропська районна організація Партії пенсіонерів України
      24. Всеукраїнська партія «Нова Сила» 16.12.1999
      № 1281
      Коропська районна організація ”Всеукраїнської партії “Нова сила” Решетняк Ігор Анатолійович
      25. Українська Народна Партія 31.12.1999
      № 1301
      Коропська районна організація Української Народної Партії
      26. Українська партія «Єдність» 04.02.2000
      № 1324
      Коропська районна організація Української партії “Єдність” Токарєв Анатолій Леонідович
      27. Партія промисловців і підприємців України 20.04.2000
      № 1410
      Коропська районна організація Партії промисловців і підприємців Бакай Ніна Іванівна
      28. Політична партія «Трудова Україна» 21.06.2000
      № 1457
      Коропська районна організація політичної партії “Трудова Україна" Карацюба Олег Васильович
      29. Комуністична партія України (оновлена) 09.11.2000
      № 1523
      Коропська районна партійна організація Комуністичної партії України (оновленої) Бульйонов Віталій Васильович
      30. Народний Рух України за єдність 22.12.2000
      № 1536
      Коропська районна організація Народного Руху України за єдність Кучеров Микола Петрович
      31. Українська політична партія «Християнський рух» 29.12.2000
      № 1541
      Коропська районна організація української політичної партії “Християнський рух”
      32. Політична партія «Нова політика» 14.02.2001
      № 1573
      Коропська районна організація політичної партії «Нова політика» Мальцев Юрій Васильович
      33. Комуністична партія робітників і селян 30.03.2001
      № 1604
      Коропська районна організація Комуністичної партії робітників і селян Долотов Євгеній Михайлович
      34. «Жінки за майбутнє» Всеукраїнське політичне об’єднання 30.03.2001 №1606 Коропська районна організація “Жінки за майбутнє” Величко Наталія Володимирівна
      35. «Всеукраїнська Політична партія - Екологія та Соціальний захист» 07.11.2003
      № 9-п.п.
      Коропська районна первинна партійна організація Всеукраїнської політичної партії Екологія та Соціальний захист Величко Любов Григорівна
      36. Партія «ВІДРОДЖЕННЯ» 15.06.2004
      № 97-п.п.
      Коропська районна організація партії “Відродження” Самусь В'ячеслав Єгорович
      37. Соціально-Християнська Партія 07.07.2004 № 98-п.п. Коропська районна організація Соціально–християнської партії Нечипоренко Віктор Сергійович
      38. Політична партія «Сила і Честь» 29.12.2004
      № 104-п.п.
      Коропська районна організація політичної партії „Сила і Честь” Пилипенко Людмила Валеріївна
      39. Політична Партія «Третя Сила» 28.01.2005
      № 106-п.п.
      Коропська районна організація політичної партії “Третя сила” Лисюк Ніна Василівна
      40. Республіканська Партія України 11.03.2005
      № 111-п.п.
      Коропська районна організація Республіканської партії України Бориско Михайло Іванович
      41. Політична партія «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» 14.03.2005
      № 112-п.п.
      Коропська районна партійна організація «УДАР» (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка» Кирилюк Василь Денисович
      42. Політична партія «Наша Україна» 22.03.2005
      № 115-п.п
      Коропська територіальна організація Народний Союз "Наша Україна" Шкурко Ігор Вікторович
      43. Українська партія «Зелена планета» 24.03.2005 № 118-п.п. Коропська районна партійна організація Української партії “Зелена планета”
      44. Партія «Громадянська солідарність» 25.03.2005
      № 121-п.п.
      Коропська районна організація Партії патріотичних сил України Селюк Любов Іванівна
      45. Політична партія «Совість України» 25.03.2005
      № 125-п.п.
      Коропська районна організація політичної партії “Совість України” Маринченко Володимир Віталійович
      46. Аграрна партія України 14.11.2006
      № 136-п.п.
      Коропська районна організація Аграрної партії України Бондаренко Володимир Миронович
      47. Політична партія «Фронт Змін» 26.06.2007
      № 144-п.п.
      Коропська районна організація „Фронт Змін” Жук Василь Миколайович
      48. Політична партія «Союз Лівих Сил» 28.01.2008
      № 146-п.п.
      Коропська районна організація політичної партії “Союз лівих сил” Галкін Анатолій Григорович
      49. Радикальна Партія Олега Ляшка 28.09.2010
      № 189-п.п.
      Коропська місцева організація Радикальної партії Олега Ляшка Поладін Людмила Миколаївна
      50. Партія «Єдина Україна» 26.10.1998
      № 1086
      Коропська районна організація “Єдина Україна” Вернигор Леонід Олександрович
      51. Партія «Демократичний Союз» 11.06.1999
      № 1188
      Коропська районна організація партії “Демократичний союз” Черебило Валентин Семенович
      52. ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" 05.05.2000
      № 1418
      Коропська районна в Чернігівській області організація ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" Четверик Катерина Василівна
      53. Політична партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ» 31.03.2014
      № 227-п.п.
      Коропська районна організація політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Шило Андрій Юрійович
      54. Українська селянська демократична партія 15.01.1991
      № 33
      Коропська районна організація Української селянської демократичної партії Прохоренко Василь Миколайович
      55. Політична партія «Партія Правозахисту» 08.06.2001 № 1639 Коропська районна організація Партії розбудови, правозахисту недержавних організацій України “Партія правозахисту”
      56. Політична партія «Опозиційний блок» Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у Коропському районі Чернігівської області Демиденко Петро Миколайович

      Назад



       

      02 Квітня 2018 09:15
      30 Березня 2018 10:38
      19 Березня 2018 10:54
      06 Березня 2018 11:42
      05 Березня 2018 12:49
      23 Листопада 2017 10:05
      08 Листопада 2017 12:49