Коропська РДА
    Анонси












     

     

     

    Сільські, селищні ради

    Назад

    Список сільських, селищних голів та секретарів
    Коропського району

    № п/п Назва сільської, селищної радиНомер робочого телефонуПрізвище, ім'я, по-батькові голови, секретаря
    1 Вербівська (04656)3-71-35 Залозний Віктор Васильович
    (04656)3-71-10 Остапенко Микола Федосійович
    2 Деснянська (04656)3-57-30 Сова Валентина Іванівна
    Городиська Валентина Олесандрівна
    3 Крисківська (04656)3-41-68 Осовик Володимир Степанович
    (04656)3-41-47 Кривопуск Олена Микитівна
    4 Мезинська (04656)3-57-96 Куриленко Михайло Анатолійович
    Костюченко Світлана Григорівна
    5 Покошицька (04656)3-96-86 Шавлач Володимир Степанович
    (04656)3-96-21 Бруй Людмила Володимирівна
    6 Понорницька селищна рада (04656)3-12-43 Василець Петро Олександрович
    (04656)3-12-60 Лунь Людмила Володимирівна
    7 Радичівська (04656)3-62-37 Ященко Володимир Петрович
    (04656)3-62-84 Сурай Наталія Петрівна
    8 Райгородоцька (04656)2-56-85 Єрмоленко Наталія Іванівна
    Сергієнко Людмила Віталіївна
    9 Розльотівська (04656)3-62-77 Четверик Сергій Миколайович
    Мерин Наталія Миколаївна
    10 Сохачівська (04656)2-55-19 Гладиш Михайло Олексійович
    Ворона Надія Василівна

    ______________________________________________________________

    Список в.о.старостів Коропської селищної ради об'єднаної територіальної громади

    № п/п Назва населеного пунктуНомер робочого телефонуПрізвище, ім'я, по-батькові в.о.старости
    1 Атюшa (04656)2-35-34 Пилипець Станіслав Іванович
    2 Билкa (04656)2-37-18 Пупій Іван Дмитрович
    3 Будище (04656)2-52-87 Маринченко Анатолій Іванович
    4 Вільне (04656)2-13-24 Самойловська Людмила Володимирівна
    5 Вишеньки (04656)2-53-31 Дяченко Володимир Іванович
    6 Городище (04656)2-51-18 Антоненко Наталія Петрівна
    7 Карильськe (04656)2-43-18,
    2-43-25
    Хоменко Наталія Іванівна
    8 Короп (04656)2-11-73,
    2-16-75
    Журавель Віктор Іванович
    9 Краснопілля (04656)2-34-46,
    2-34-19
    Павлюк Василь Іванович
    10 Лукнів (04656)2-56-41 Трусенко Віктор Михайлович
    11 Нехаївка (04656)2-85-67,
    2-85-46
    Саводченко Сергій Миколайович
    12 Оболоння (04656)2-51-39 Гавриленко Володимир Дмитрович
    13 Поліське (04656)2-46-45 Євтушенко Ольга Миколаївна
    14 Риботин (04656)2-47-40 Кравченко Василь Андрійович
    15 Рижки (04656)2-54-38 Єременко Микола Іванович
    16 Рождественське (04656)2-42-45,
    2-42-34
    Гейко Анатолій Миколайович
    17 Шабалинів (04656)2-31-18 Сальнюк Микола Михайлович

    Назад



    17 Серпня 2017 10:22
    15 Серпня 2017 10:37
    07 Серпня 2017 11:26
    19 Липня 2017 09:12
    03 Липня 2017 08:24