Коропська РДА
      Анонси












       

       

       

      Сільські, селищні ради

      Назад

       

      Список сільських, селищних голів та секретарів
      Коропського району

       

      № п/п Назва сільської, селищної ради Номер робочого телефону Прізвище, ім'я, по-батькові голови, секретаря
      1 Вербівська (04656)3-71-35 Залозний Віктор Васильович
          (04656)3-71-10 Остапенко Микола Федосійович
      2 Деснянська (04656)3-57-30 Сова Валентина Іванівна
            Городиська Валентина Олесандрівна
      3 Крисківська (04656)3-41-68 Осовик Володимир Степанович
          (04656)3-41-47 Кривопуск Олена Микитівна
      4 Мезинська (04656)3-57-96 Куриленко Михайло Анатолійович
            Костюченко Світлана Григорівна
      5 Покошицька (04656)3-96-86 Шавлач Володимир Степанович
          (04656)3-96-21 Бруй Людмила Володимирівна
      6 Понорницька селищна рада (04656)3-12-43 Василець Петро Олександрович
          (04656)3-12-60 Лунь Людмила Володимирівна
      7 Радичівська (04656)3-62-37 Ященко Володимир Петрович
          (04656)3-62-84 Сурай Наталія Петрівна
      8 Райгородоцька (04656)2-56-85 Єрмоленко Наталія Іванівна
            Сергієнко Людмила Віталіївна
      9 Розльотівська (04656)3-62-77 Четверик Сергій Миколайович
            Мерин Наталія Миколаївна
      10 Сохачівська (04656)2-55-19 Гладиш Михайло Олексійович
            Ворона Надія Василівна

       

       


       
      Список старостів Коропської селищної ради об'єднаної територіальної громади

       

      № п/п Назва населеного пункту Номер робочого телефону Прізвище, ім'я, по-батькові в.о.старости
      1 Атюшa (04656)2-35-34 Пилипець Станіслав Іванович
      2 Билкa (04656)2-37-18 Пупій Іван Дмитрович
      3 Будище (04656)2-52-87 Хылько Олександр Володимирович
      4 Вільне (04656)2-13-24 Москальова Лариса Василівна
      5 Вишеньки (04656)2-53-31 Дяченко Володимир Іванович
      6 Городище (04656)2-51-18 Антоненко Наталія Петрівна
      7 Карильськe (04656)2-43-18,
      2-43-25
      Хоменко Наталія Іванівна
      8 Короп (04656)2-11-73,
      2-11-05
      Журавель Віктор Іванович
      9 Краснопілля (04656)2-34-46,
      2-34-19
      Павлюк Василь Іванович
      10 Лукнів (04656)2-56-41 Сивець Володимир Леонідович
      11 Нехаївка (04656)2-85-67,
      2-85-46
      Саводченко Сергій Миколайович
      12 Оболоння (04656)2-51-39 Гавриленко Володимир Дмитрович
      13 Поліське (04656)2-46-45 Солошенко Надія Андріївна
      14 Риботин (04656)2-47-40 Капиця Володимир Олександрович
      15 Рижки (04656)2-54-38 Єременко Микола Іванович
      16 Рождественське (04656)2-42-45,
      2-42-34
      Гейко Анатолій Миколайович
      17 Шабалинів (04656)2-31-18 Сальнюк Микола Михайлович

       

      Назад



       

      23 Лютого 2018 13:58
      22 Лютого 2018 16:21
      21 Лютого 2018 10:10
      15 Лютого 2018 08:48
      09 Лютого 2018 09:37
      09 Лютого 2018 09:30
      08 Лютого 2018 11:50
      06 Лютого 2018 14:12
      05 Лютого 2018 16:28
      25 Січня 2018 09:25
      25 Січня 2018 09:00
      23 Січня 2018 12:05