Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

02 квітня 2013

 

Список сільських, селищних голів та секретарів
Коропського району

 

№ п/п Назва сільської, селищної ради Номер робочого телефону Прізвище, ім'я, по-батькові голови, секретаря
1 Вербівська (04656)3-71-35 Залозний Віктор Васильович
    (04656)3-71-10 Остапенко Микола Федосійович
2 Деснянська (04656)3-57-30 Сова Валентина Іванівна
      Городиська Валентина Олесандрівна
3 Крисківська (04656)3-41-68 Осовик Володимир Степанович
    (04656)3-41-47 Кривопуск Олена Микитівна
4 Мезинська (04656)3-57-96 Куриленко Михайло Анатолійович
      Костюченко Світлана Григорівна
5 Покошицька (04656)3-96-86 Шавлач Володимир Степанович
    (04656)3-96-21 Бруй Людмила Володимирівна
6 Понорницька селищна рада (04656)3-12-43 Василець Петро Олександрович
    (04656)3-12-60 Лунь Людмила Володимирівна
7 Радичівська (04656)3-62-37 Ященко Володимир Петрович
    (04656)3-62-84 Сурай Наталія Петрівна
8 Райгородоцька (04656)2-56-85 Єрмоленко Наталія Іванівна
      Сергієнко Людмила Віталіївна
9 Розльотівська (04656)3-62-77 Четверик Сергій Миколайович
      Мерин Наталія Миколаївна
10 Сохачівська (04656)2-55-19 Гладиш Михайло Олексійович
      Ворона Надія Василівна

 

 

 


 
Список старостів Коропської селищної ради об'єднаної територіальної громади

 

№ п/п Назва населеного пункту Номер робочого телефону Прізвище, ім'я, по-батькові в.о.старости
1 Атюшa (04656)2-35-34 Пилипець Станіслав Іванович
2 Билкa (04656)2-37-18 Пупій Іван Дмитрович
3 Будище (04656)2-52-87 Хылько Олександр Володимирович
4 Вільне (04656)2-13-24 Москальова Лариса Василівна
5 Вишеньки (04656)2-53-31 Дяченко Володимир Іванович
6 Городище (04656)2-51-18 Антоненко Наталія Петрівна
7 Карильськe (04656)2-43-18,
2-43-25
Хоменко Наталія Іванівна
8 Короп (04656)2-11-73,
2-11-05
Журавель Віктор Іванович
9 Краснопілля (04656)2-34-46,
2-34-19
Павлюк Василь Іванович
10 Лукнів (04656)2-56-41 Сивець Володимир Леонідович
11 Нехаївка (04656)2-85-67,
2-85-46
Саводченко Сергій Миколайович
12 Оболоння (04656)2-51-39 Гавриленко Володимир Дмитрович
13 Поліське (04656)2-46-45 Солошенко Надія Андріївна
14 Риботин (04656)2-47-40 Капиця Володимир Олександрович
15 Рижки (04656)2-54-38 Єременко Микола Іванович
16 Рождественське (04656)2-42-45,
2-42-34
Гейко Анатолій Миколайович
17 Шабалинів (04656)2-31-18 Сальнюк Микола Михайлович