Коропська РДА
   Анонси
    

    

    

   Оприлюднення інформації

   Назад

   *********************

   Основні напрями діяльності відділення НСПП

   в Чернігівській області

    

     Відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області є структурним підрозділом Національної служби посередництва і примирення – постійно діючого державного органу для врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів), утвореного Президентом України відповідно до Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

     Відповідно до повноважень, визначених чинним законодавством, головним завданням відділення НСПП є:

   - сприяння поліпшенню соціально-трудових відносин;

   - запобігання виникненню та сприяння своєчасному вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів);

   -  здійснення посередництва і примирення при вирішенні таких спорів (конфліктів);

   - прогнозування виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

     Виходячи із результатів діяльності відділення НСПП за 2017 рік, прогнозу стану соціально-трудових відносин на І півріччя 2018 року в трудових колективах підприємств, організацій та установ, розташованих на території області, відділення НСПП приділяє в роботі особливу увагу організації:

   - налагодження більш плідної взаємодії, в межах компетенції, з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями профспілок та роботодавців;

   - вивчення, виявлення та узагальнення причин виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), підготовки відповідних пропозицій, рекомендацій, надання консультативної допомоги зацікавленим сторонам трудових відносин;

   - використання потенціалу всіх причетних до конфліктних ситуацій органів, організацій та установ заради взаємоприйнятних для сторін рішень по розв’язанню розбіжностей на доконфліктній стадії;

   - активізації на місцях правового всеобучу представників найманих працівників, власників або уповноважених ними осіб з питань цивілізованого вирішення розбіжностей між сторонами соціально-трудових відносин в трудових колективах підприємств, організацій та установ області;

   - популяризації та роз’ясненню законодавчих і нормативно-правових актів НСПП з питань здійснення примирних процедур у процесі вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), запобігання їх виникненню через засоби масової інформації.

   У випадку виникнення загострення стану соціально-трудових відносин у суб’єктів господарювання області просимо звертатися:

    

   Адреса відділення НСПП в Чернігівській області:

   14000 м. Чернігів, вул. П’ятницька, 39.

    

   Начальник відділення НСПП в Чернігівській області

   Дєдіков Олександр Георгійович

    

   Заступник начальника відділення НСПП в Чернігівській області

   Максименко Марина Віталіївна,  тел. 77-62-77

    

   П А М Я Т К А

   щодо Порядку оцінювання відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців на територіальному рівні

   Пам'ятка 2018.doc

    
   ********************************
   ПАСПОРТИ
   бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік

    

   Відділ культури і туризму Коропської райдержадміністрації

   1. Бібліотеки від 01,12.2017.xls

   2. Будинок культури від 01,12,17.xls

   3. Бухгалтерія Культура від 24,11,17 (1).xls

   4. Книговидання.xls

   5. Музеї від01,06,17.xls

   6. Реалізація інвестиційних проектів 27,10.17.xls

   7. Філармонії 27,10,17 (1).xls

   8. Школи мистецтв від 01,12.2017.xls

    

    


   ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ

   в.о. голови Коропської райдержадміністрації

   В.М. Кузуба за 2018 рік

    


    

   ЗВІТ про надходження та використання коштів загального фонду

   (форма №2Д, 2М) за 2017 рік

    

   Інформація про виконання бюджету району за 2017.doc

   Виконання районного бюджету за 2017 рік.xls

   Інформація про виконання районного бюджету за 2017 рік у порівнянні з аналогічними показниками 2016 року.doc


   Проект Коропського районного бюджету на 2018 рік.doc

   Додатки проект2018.xls

   *************************************************************

   ЗВІТ про надходження та використання коштів загального фонду

   (форма №2д, №2м) за ІІІ квартал 2017 року

    

    

   ------------------------------------------------------------------------------------------

    

   Виконання районного бюджету за IІІ квартал 2017 року

    

   ------------------------------------------------------------------------------------------

    

   Інформація  про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району за підсумками I півріччя 2017року

   Упродовж першого півріччя 2017 року вживалися заходи  щодо  забезпечення стабільної роботи народногосподарського комплексу району  та виконання завдань у економічній та соціальній  сферах відповідно до Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік.

   Промисловий комплекс району формують 9 підприємств. Упродовж першого півріччя 2017 року ними вироблено продукції на суму 19.9  млн. грн. Ріст промислового виробництва склав 51.5 %.

   Утримується позитивна динаміка розвитку на всіх підприємствах до відповідного періоду минулого року, крім ТОВ «МК Добробут», де зменшення складає 74,8% . Це сільськогосподарське підприємство, яке займається виробництвом кормів для птиці для власних потреб. На сьогодні необхідності у виробництві  такої кількості продукції немає.

   Обсяги промислової продукції на Коропському сирзаводі склали 10.6 млн. грн., що становить 216.0 % в порівнянні до відповідного періоду минулого року, підприємство залишає за собою першість питомої ваги обсягів промислового виробництва району – 53.2%. Вироблено 64 т. твердого сиру, що на 6 т. більше ніж торік. Освоєно виробництва нового виду продукції – сирних продуктів, виробництво, яких склало 133 т.

   Експортні операції здійснювалися до Казахстану, Нідерландів, Білорусії, Грузії, Китаю, Єгипту, Пакестану та Кувейту. Єкспортні поставки підприємства становлять майже 60 млн.грн.

   На 39% наростило обсяги СЛП «Агролісгосп». Протягом січня-червня поточного року вироблено 2,8 тис.м.куб. пиломатеріалів. Підприємство експортувало 620 м. куб. пиломатеріалів сосни на суму 2,1 млн.грн. до Болгарії та Туреччини.

    

   Обсяг капітальних інвестицій за I піврічч 2017 року становить 21821 тис. грн., в минулому році на цю дату – 26244 тис. грн.

   Основні суми інвестицій – це придбання основних засобів підприємствами району, в основному сільськогосподарськими та фермерськими господарствами. Більшість становлять власні кошти підприємств.

           За результатами діяльності  півріччя 2017 року аграрний сектор Коропщини виконав Програму соціально-економічного розвитку району по більшості з основних показників.

           

           В районі у галузі сільського господарства функціонує 57 підприємств: 20 сільськогосподарських підприємств (товариства з обмеженою відповідальністю - 8, приватні сільськогосподарські підприємства – 11, сільськогосподарський виробничий кооператив – 1) та 37 фермерських господарств.

            Виробництво валової продукції, а саме продукції тваринництва,  в сільськогосподарських формуваннях  за перше півріччя 2017 року склало в сумі    18 млн. 989,3 тис. грн. або 108,1% до минулорічного виробництва. Ріст валової продукції тваринництва у звітному кварталі поточного року обумовлено в-основному за рахунок збільшення виробництва молока на 15,6%.     

            Молочне скотарство і надалі лишається однією з провідних галузей тваринництва. В сільськогосподарських підприємствах району за 6 місяців поточного року вироблено 6 тис.тонн молока, що більше за аналогічний період минулого року на 812 тонн (або 16%). Збільшення валового виробництва молока відбулося за рахунок збільшення поголів’я молочних корів і підвищення їх продуктивності. Найбільшу прибавку валового надою мають ТОВ «Черешеньки» - 440 тонн (140%), ФГ «Білі Роси» збільшили валовий надій на 332 тонни (122%), ПСП «Лукново» на 73 тонни (або 106%). В цілому по району надій на корову за півріччя 2017 року  становить 3240 кг, що більше минулорічного показника на 107 кг, або 3,5%. Найвищі надої мають в ФГ «Білі Роси» - 4186 кг,  ТОВ «Черешеньки»,    де надій на корову становить 3905 кг , ПСП «Лукново» - 3711 кг. 

   Поголів’я великої рогатої худоби в районі в цілому зменшилось на 190 голів, проте загальна кількість корів зросла на 105 голів. Ці дані наведені з врахуванням м’ясної худоби яка знаходиться у ТОВ «Воробіївське-Агро» і яке перейменоване на даний часу ПП «Ленд-Капітал» З причини перейменування статистика не змогла включити худобу  у звіт і вона буде включена на 01.08.2017 року.

   В районі постійно збільшується поголів’я молочних корів.  Нарощують поголів’я корів ПСП «Лукново», ТОВ «Черешеньки».   

   Поголів’я свиней становить 877 голів, що більше рівня минулого року на 500 голів, або більше ніж у 2 рази.

         За  півріччя 2017 року вирощено 319  тонн м’яса, що становить 85% рівня минулого року, в т.ч. свинини 15,5 тонн, що у півтора рази більше минулорічного.   Зменшення виробництва м’яса яловичини обумовлено зниженням  її продуктивності.

            Коротко по іншим напрямкам розвитку аграрного сектору економіки району.

            За оперативними даними на сьогодні середньорайонний розмір орендної плати складає 5,7% від проіндексованої вартості паю (враховуючи коефіцієнт 2016 року в розмірі 1,2) і нарахована в сумі  34 млн. 740 тис. грн. Даний показник має стійку тенденцію до збільшення, адже на даний час триває перезаключення великої кількості договорів, де відсоток розміру орендної плати становить від 5% до 7%.

   В районі реалізується інвестиційний проект з будівництва тваринницького комплексу ТОВ «Черешеньки» Загальна вартість проекту 150 млн.грн. На сьогодні інвестовано та реалізовано 80% запланованих заходів.

           

           З початку року до державного реєстру суб’єктів підприємницької діяльності внесено 46, скасовано – 39 підприємців.

        Протягом поточного року зареєстровано ТОВ «Шабалинів» та ФГ «Фортуна-Агро», скасовано 1 КП «Билка».

   На сьогодні в сфері малого бізнесу працює  403  чоловік – фізичних осіб, та 108 малих підприємств.

   Підприємцям району надано спектр інформаційних та консультаційних послуг Центром надання адмінпослуг . За 1 півріччя їх надано 11791.

   Надходження до місцевого бюджету від діяльності малих підприємств та фізичних осіб-підприємців становлять 9,2 млн. грн..  або 35,9% від загального обсягу надходжень(по області-26,1 %).

   Оборот роздрібної торгівлі  райспоживспілки за підсумками січня-червня ц.р. склав 6,8 млн.грн. проти 6,3 млн.грн  у 2016 році.

   У січні-червні цього року підприємствами автомобільного транспорту та фізичними особами-підприємцями перевезено 0,6 тис. т. вантажів (на 34,7 % менше показника минулорічного періоду). Пасажирським автотранспортом перевезено 162,2 тис. пасажирів (на 24,7 % менше, ніж за відповідний період 2016 року.

    

   На роботи по благоустрою територій за перше півріччя використано 75,5 тис. грн. (в тому числі спеціальний фонд 14,4 тис. грн.).

            Філією “Короп райавтодор” ДП “Чернігівський облавтодор” виконано робіт на суму 4095,8 тис. грн. – за експлуатаційне утримання доріг та по прямих договорах - 282,0 тис. грн.

            Підтримка житлового будівництва здійснюється у формі надання забудовникам пільгових кредитів згідно з програмою „Власний дім”.

            За ІI квартали 2017 року кредитні угоди укладені 7 громадянами району по програмі „Власний дім” на суму 760,0 тис. грн. для придбання житлових будинків. Прокредитовані на суму 673,0 тис. грн.

            За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку проводиться:

            - «Реконструкція існуючого приміщення газової котельні для улаштування спортивної зали «Атлет» для учнів Крисківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та молоді сільської громади» в с. Криски Чернігівської області (реконструкція), вартість робіт становить – 1107,752 грн.;

   - «Утеплення центрального корпусу із застосуванням енергозберігаючих технологій Комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня» в смт Короп Чернігівської області (реконструкція)», вартість робіт - 3473,47 тис. грн.;

   Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій виділено в сумі 560 тис.грн. Це:

   • закупівля медичного обладнання(сумка-укладка лікаря з набором для сімейного лікаря КЗОЗ Коропського РЦПМСД – 175 тис. грн..;
   • закупівля обладнання для облаштування місць для дозвілля(дитячих та спортивних майданчиків с. Криски  – 52 тис.грн;
   • закупівля обладнання для облаштування місць для дозвілля(дитячих та спортивних майданчиків с. Райгородок  – 67 тис.грн;
   • закупівля обладнання для облаштування місць для дозвілля(дитячих та спортивних майданчиків с. Розльоти  – 67 тис.грн;
   • будівництво мостового переходу с. Криски – 199,0 тис.грн.

   За рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища для здійснення природоохоронних заходів у 2017 році проводиться реконструкція каналізаційних очисних споруд Коропської центральної районної лікарні, вартість робіт – 304,336 тис.грн.

   Зусилля працівників управління соціального захисту населення в I піврічі 2017 року  спрямувались на вирішення актуальних питань соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення, недопущення зниження соціальних стандартів і гарантій.

   Одним з головних питань по виконанню плану заходів на 2016—2017 роки з реалізації Стратегії є забезпечення зростання доходів громадян, що має відбуватися через зростання рівня оплати праці. Номінальна заробітна плата за січень- червнь 2017 року склала 4546 грн., що більше проти січня-  червня 2016 року на  на 64,6%. Співвідношення заробітної плати за січень-червень 2017 до середнього рівня заробітної плати по області (5589 грн.) становить 81,3%.

           За даний період спеціалістами сектору з питань праці та соціально-трудових відносин проведено 6 перевірок підприємств і організацій району з питань дотримання Законодавства України “Про працю”. За результатами перевірок виявлено6 порушеннь чинного законодавства.

   Станом на 01.07.2017 року заборгованість із виплати заробітної плати в районі відсутня.

   За звітний період проведено 6 засіданнь тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат, на яких було заслухано керівників підприємств - боржників.

            За 6 місяців 2017 року проведено 2 засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та 2 засідання районної групи з питань підвищення оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. 

   У  І  півріччі  2017 року 1434 сімей в районі  одержували  різного виду державну  допомогу. Сума нарахувань за  звітний  період   склала                        14 млн 734 тис. гривень. 

               5339  сімей  скористалися можливістю зменшити свої витрати на оплату комунальних  послуг шляхом одержання субсидій. Призначено  субсидій   на житлово-комунальні  послуги  на  суму   2,7млн.грн, на тверде паливо та скраплений газ на суму 5 млн 300 тис. гривень.            В єдиному  державному  автоматизованому  реєстрі  осіб, які мають право на пільги на обліку в управлінні  соціального захисту населення    перебувають  7901   особа.  За   І  півріччя  2017 року   нараховано   пільг   пільговим   категоріям  населення  на  загальну  суму 1 млн. 890   тис. грн,  профінансовано  651,2  тис. грн,  заборгованість станом  на  01.07.2017 року становить 1  млн  90  тис. гривень.(враховуючи заборгованість минулого року) 

            За звітний  період  проведена  робота щодо  призначення компенсації готівкою 331  домогосподарству , які потребують пільгового твердого палива    та   145  домогосподарствам, які потребують   пільгового скрапленого газу,  що становить 100%  домогосподарств, які звернулись за отриманням компенсації. Всього  нараховано  коштів на отримання компенсації на тверде паливо і скраплений газ на суму  524,1  тис. грн., заборгованість  станом  на                   01.07.2017 року   -  137,4 тис. гривень.

            Станом на 01.07.2017 року на обліку перебувало  162 громадяни ,постраждалих  внаслідок  Чорнобильської катастрофи. Фінансування  допомог і компенсацій склало 164,7 тис.грн. Заборгованість з Чорнобильських  виплат на 01.07.2017  року -2,4 тис.грн.

    

               Загальна кількість громадян, що перебувала  на обліку в центрі  зайнятості  за   перше півріччя 2017року  становила 427 осіб , проти  489 за цей же період минулого року.

          Протягом звітного періоду від  41  роботодавця  надійшло  151 вакансія, з них   - укомплектовано  122.

         Станом на 1 липня  2017 року потреба в кадрах існує на 6 підприємствах, установах, організаціях   і становить  6 вакантних робочих місць.

          Серед перебуваючих  на обліку  незайнятих  громадян  44 %  становлять  жінки, 18 % молодь  у віці  до 35 років,  38 % - особи, які підпадають під 5 % квоту, та  потребують соціального захисту.

        Протягом   звітного періоду було  працевлаштовано 135  безробітних, загальний  рівень  працевлаштування складає  51 %.

         Станом на 01.07.2017 року на обліку перебуває 264 особи, які мають статус безробітного проти 257 в аналогічному періоді 2016 року.

        За звітний період   було укладено 19 договорів  на  64   робочих  місць на виконання громадських робіт  та  робіт  тимчасового  характеру.І фактично брали участь у таких роботах 64 безробітних.

          Станом на 01 липня 2017 року на обліку перебуває 8330 пенсіонерів.    Середній розмір пенсій становить 1636,98 грн.

   Відділ освіти,  дошкільні, загальноосвітні та позашкільний навчальний заклад району протягом першого півріччя 2017 року  забезпечували якісну освіту та реалізацію основних завдань державної  політики в галузі освіти.

   Організовано роботу 5 груп продовженого дня (156 учнів).

       З 06.04.2014 року проведено оптимізацію мережі гуртків РЦДта ЮТ.

               Протягом 1 півріччя 2017 року в районі функціонувало 6 дошкільних навчальних закладів .

   4 ДНЗ розміщені у власних приміщеннях, 2 – у приміщеннях ЗОШ.

              В них виховується 135 дітей, що становить 64,5 % від усіх дітей віком     від 1 до 6 років; Всіма формами дошкільної освіти охоплено 85,2% дітей від 3 до 6 років.

             Головним завданням відділу освіти було забезпечення безперебійного функціонування всіх загальноосвітніх шкіл району.

   Зусилля відділу освіти були спрямовані на підготовку проектів рішень щодо  удосконалення мережі навчальних закладів відповідно до демографічної ситуації, стану соціально-економічного розвитку.

      Важливою ділянкою роботи є підвіз учнів з віддалених сіл до шкіл району. Здійснюється підвіз 56 учнів, що становить 100% від потреби до 3шкіл району.

   У цьому році 100% учнів шкіл району охоплено різними видами харчування, в тому числі гарячим харчуванням. Учні 1-4 класів (100%) охоплені гарячим харчуванням. Вартість безкоштовного обіду для учнів  1-4 класів становила  5,00грн.

             Кожен вчитель школи має план роботи зі здібними дітьми, згідно якого діти з відповідними нахилами до певних предметів отримують додаткові знання.

   В результаті  роботи з обдарованою учнівською молоддю                                                      в 2017 навчальному році 13 учнів отримали13дипломів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, з них 2 диплом - ІІ ступеня, 11 дипломів –ІІІ ступеня. Загальнокомандний рейтинг по області-10 місце з 33 команд.

   Відповідно до затвердженого загальнодержавного графіка   проведено зовнішнє незалежне оцінювання.Всього по Коропському району  з різних предметів участь у ЗНО взяли  участь 111 учнів з них 51 учень підтвердили свої річні оцінки, з них 25 учнів підтвердили з підвищенням, а 60 учнів не підтвердили свої річні оцінки.

        Населення району станом на 01.07.2017 р. складає 22788 осіб і  продовжує скорочуватись.За рік воно скоротилось на 527 осіб.  Упродовж 6 міс.2017 р. народилось 54 дітей (у 2016 р.-86) ,померло 294 особи (у 2016р.-341).

   Медичну допомогу надають центральна районна лікарня на 138 ліжок, районний центр первинної медико-санітарної допомоги: 2 міські АЗПСМ (Короп, Понорниця),  2 сільські лікарські амбулаторії (с.Покошичі, с.Оболоння), 5 сільських лікарських амбулаторій ЗПСМ (с.Карильське, с.Жовтневе, с.Атюша, с.Шабалинів, с.Нехаївка), 19 ФП та 3 ФАП.

          Забезпеченість населення лікарняними ліжками станом на 01.07.2017 р. по району складала 59,8 на 10 тис. населення ( обласний показник – 95,9), проведено хворими ліжко-днів 25010, відсоток  виконання ліжко-днів – 106,6%, середній термін перебування хворого на ліжку – 10,3 ( обласний – 12,3).

   Станом на 01.07.2017 р. в районі працює 8 лікарів загальної практики-сімейної медицини, які обслуговують 17779 жителів району (77 % всього населення району).

         Для покращення матеріально-технічного забезпечення ЦРЛ було використано 80,9 тис.грн. Це кошти благодійних фондів та приватних осіб.         

        Після створення територіальної об’єднаної громади мережа закладів культури налічує 51  заклад, в тому числі: бібліотечних закладів – 34;

   школа мистецтв – 1;

   клубних установ – 16, з них:

   будинків культури – 10,

   1 – Крисківський центр культури та дозвілля для молоді,

   Сільськихклубів – 4, з них 1 поліфункціональний(Жернівськийсільський клуб-бібліотека);

   1 – клуб-кінотеатр «Мегаполіс».

   Протягом звітного періоду працівниками центральної районної бібліотеки для дорослих було створено постійно діючі виставки:«Поети-ювіляри - 2017», «Незалежна Україна – історія великого народу», «Конституція від П.Орлика до наших днів». В читальному залі центральної бібліотеки відбулася презентація краєзнавчої роботи Сергія Токарєва «Коропська сотня Ніжинського полку у другій половині ХV11- ХV111ст.», виданої згідно з районною Програмою підтримки книговидання місцевих авторів Коропщини,екологічна година «Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу берегти», народознавча година «Вишиванка – генетичний код нації», година пам’яті і скорботи «Ціна війни…Полеглим присвячується».

   Для поточних ремонтів закладів культури було придбано матеріалів на суму 10,4 тис.грн.

   Станом на 01.07.2017 року у службі у справах дітей на первинному  обліку перебуває 57 дітей, позбавлених батьківського піклування; 40 дітей   перебуває під опікою та піклуванням, 3 дитини даної категорії виховуються в прийомних сім’ях, 10 дітей – в дитячих будинках сімейного типу; 3 дитини перебувають в спеціальних школах-інтернатах (за станом здоров’я), 1 дитина, перебуває в  Хмільницькому центрі соціально-психологічної реабілітації.  Здійснюється нагляд та ведуться індивідуальні плани потреб дітей , позбавлених батьківського піклування з інших районів та регіонів, що проживають в опікунських, прийомних сім’ях, ДБСТ, сім’ях усиновлювачів, індивідуальні плани поновлюються щорічно таких діток на території району проживає 34.

    Якщо взяти від загальної кількості дітей даної категорії 93%  дітей даної категорії перебувають у сімейних формах виховання (обласний показник 90 %). Згідно моніторингу  служби у справах дітей облдержадміністрації за І квартал 2017 року  служба у справах дітей Коропської райдержадміністрації займає третє місце щодо влаштування дітей в сімейні форми виховання і відповідно друге щодо створення та функціонування дитячих будинків сімейного типу. На території району функціонує  5 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 31 дитина даної категорії (2 в с.Іваньків, с.Лукнів, с.Криски, смт. Понорниця), 7 прийомних родин, в яких виховується 13дітей.

     

      Станом на 01.07.2017  року  в районі усиновлена 1 дитина. 

   Протягом 2017 року жодна дитина, яка отримала статус дитини, позбавленої батьківського піклування з району  не потрапила до інтернатних закладів. 

           

          Спільними зусиллями влади, спортивних організацій Коропщини, в районі сформована ефективно діюча система  масового спортивного руху.

          Для дорослих спортсменів  вже сімнадцять   років  проводяться  спортивні ігри Коропщини.

   27 команд  протягом року змагалася у 8 видах змагань.

         В командному заліку переможцями стали: Коропська ЗОШ, Черешенська школа, Понорницька селищна рада.

      Фізичному розвитку дітей сприяло проведення районної Спартакіади школярів.

         16 команд виборювали нагороди в чотирьох видах спорту. Переможці змагань: Коропська та Карильська школи.

       Є в нас досягнення на обласному і навіть Всеукраїнському рівнях.

           Коропчанин  Вадим Смашний став чемпіоном  України серед студентів  з армспорту.

          Владислав  Нікітенко, Олександр Погорілко, Артем Крючков, Олександр Чередниченко   стали призерами обласних змагань з легкої атлетики у своїх вікових групах.

           Команда коропської спортивної школи з настільного тенісу стала переможцем обласної Дитячої ліги.

    

   .

   З В І Т про проведені електронні консультації щодо проекту плану роботи Коропської районної державної адміністрації на ІV квартал 2017 року

    

   ЗВІТ про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2д, №2м) за ІІ квартал 2017 року

   _____________________________________________________

   Пояснювальна записка до звіту Коропського району за 6 місяців 2017 року

   _____________________________________________________

   Виконання районного бюджету за I квартал

    

   _____________________________________________________

   ЗВІТ про надходження та використання коштів загального фонду (форма№2д, 2м) за І квартал 2017 р.

    

   _____________________________________________________

    

    

   Публічний звіт голови Коропської районної державної адміністрації за 2016 рік

    

   _____________________________________________________

   Інформація про виконання районного бюджету за 2016 рік у порівнянні з аналогічними показниками 2015 року.doc

    

   _____________________________________________________

    

    

   ПАСПОРТИ
   бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік

    

   Відділ культури і туризму Коропської райдержадміністрації

   1. Бібліотеки

       Бібліотеки (зміни від 31,05,17) 

       Бібліотеки (зміни від 05,12.2017)

       Бібліотеки (зміни від 27.10.2017)

      Бібліотеки від 28.11.2017

   2. Будинок культури 

      Будинок культури  від 28.02.2017   

     Будинок культури (зміни від 31,05.17)

       Будинок культури (зміни від 05,12,17)

      Будинок культури (зміни від 27.10,17)

      Будинок культури від 28.11,17

   3. Бухгалтерія Культура

       Бухгалтерія Культура(зміни від 31,05.17)

      Бухгалтерія Культура (зміни від 27,10,17)

      Бухгалтерія Культура від 28,11,17

   4. Музеї

       Музеї (зміни від 31,05.17)

   5. Школи мистецтв

       Школи мистецтв (зміни від 31,05.17)

      Школи мистецтв (зміни від 05,12.2017)

      Школи мистецтв (зміни від 27.10.2017)

   6. Заходи

       Заходи (зміни від 24.04.17)

       Заходи (зміни від 06.06.2017)

   7. Палаци i будинки культури, клуби та iншi заклади клубного типу

   8. Філармонії від 27,10,17 

   9. Реалізація інвестиційних проектів від 27,10.17

   Паспорти культура (зміни за ІІІ кв).rar

   _____________________________________________________

    

    

   ПАСПОРТИ
   бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік

    

   Коропська районна державна адміністрація

   1. Філармонії, музичні колективи і ансамблі, інші мистецькі заклади та заходи

   2.Паспорт бюджетної програми - Інші видатки на соціальний захист населення

   3. Проведення місцевих виборів

   4. Надання державного пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам

   5. Інші видатки

   6. Заходи державної політики молоді з питань молоді

   7. Заклади і заходи з питань дітей та їх соціального захисту

   8. Видатки на запобігання та ліквідацію надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха

    

   _______________________________________

    

    

   ПАСПОРТИ
   бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік

    

   Управління соціального захисту населення

   1.Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот

   2.Видатки на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни

   3.Надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

   4.Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

   5.Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), на оплату житлово-комунальних послуг і природного газу

   6.Інші видатки на соціальний захист населення

   7.Соціальний захист ветеранів війни та праці

   8.Надання допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям

   9.Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках (у т. ч. сімейного типу, прийомних сім`ях)

   10.Надання допомоги на догляд за інвалідом і чи іі групи внаслідок психічного розладу

   11.Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам в установах соціального обслуговування

   12. Надання соціальних гарантій інвалідам, фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги

   _______________________________________

   Районна Програма попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки

   Розпорядження "Про районну Програму попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на 2017-2021 роки"

   Проект Рішення по бездоглядності

   Ресурсне забезпечення районної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки

   Напрями діяльності та заходи районної Програми попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2017-2021 роки

   **************************************************************

   З В І Т про проведені електронні консультації щодо проекту плану роботи Коропської районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2017 року 

   ************************************************************

    

   РІШЕННЯ про звіт про виконання районного бюджету за 2 квартали 2016 року

   Пояснювальна "Виконання районного бюджету за 2 квартали 2016 року"

   Виконання районного бюджету.xls

    

   **************************************************************

    

   виконання рай.бюджет 1 кв.xls

   Пояснювальна 1 кв 2016 р.doc

   рішення вик.бюд.за 1 кв 2016р.doc

    

   ______________________________________________

    

    

    

   Перелік об’єктів топоніміки у населених пунктах Коропського району, які були перейменовані

   ______________________________________________

    

   17.03.2016.

   Внесення змін до Графика роботи ЦНАП.doc

   _______________________________________________

    

    

   Звіт голови районної державної адміністрації про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку за підсумками 2015 року

   _______________________________________________

    

   Звіт фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві за 2015 рік doc

    

   _______________________________________________

   Договір купівлі-продажу квартири.docx

   _____________________________________________

    

    

    

   Р І Ш Е Н Н Я
   третьої сесії районної ради сьомого скликання від 30 грудня 2015 року
   смт. Короп

   Про приведення рішення «Про районний бюджет на 2016 рік» у відповідність із прийнятим Законом України « Про Державний бюджет України на 2016 рік» та іншими законодавчими актами, що впливають на показники районного бюджету та міжбюджетних трансфертів

   Рішення 30.12.15

   _____________________________________________

    

   Р І Ш Е Н Н Я
   другої сесії районної ради сьомого скликання від 23 грудня 2015 року
   смт. Короп

   Про районний бюджет на 2016 рік

   Рішення 23.12.15

   _____________________________________________

   Аналiз видаткiв районного бюджету на 2016

   Аналіз контрольних цифр районного бюджету на 2016 рік

   Формула розрахунку міжбюджетних трансфертів з районного бюджету бюджетам місцевого самоврядування

   Перелік державних та регіональних програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів районного бюджету Коропського району у 2016 році

   _____________________________________________

   Про надходження до бюджету Коропського району протягом січня –листопада 2015 року

   Протягом січня – листопада 2015 року до бюджету Коропського району надійшло 23 млн.грн. доходів загального фонду та 3,5 млн.грн. до спеціального (без урахування трансфертів).

   Власні доходи загального виконано на 120,3 відсотка, понад плану отримано 3,8 млн.грн. в тому числі:

   - податку та збору на доходи фізичних осіб – на 2,0 млн.грн.,

   - акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів - на 0,4 млн.грн.,

   - єдиного податку – на 0,8 млн.грн.,

   - плати за землю – 0,4 млн.грн..

   У порівнянні з аналогічним періодом минулого року доходи загального фонду збільшились на 8,3 млн.грн..

   Відсоток власних доходів у структурі доходної частини бюджету району, не включаючи субвенцій та дотацій з державного бюджету, становить 31.

   Станом на 1 грудня 2015 року до бюджету розвитку надійшло 0,5 млн.грн..

   Видатки загального фонду бюджету району за січень - листопад 2015 року виконані на 92,5%.

   План по бюджету 122304,3 тис. грн., виконано 113164,1 тис. грн.. Видатки по бюджету за рахунок субвенції, одержаної з державного бюджету ( крім освітньої та медичної субвенції), іншої субвенції з обласного бюджету склали 39863,4 тис. грн. при плані 41484,0 тис. грн.. Виконання становить 96,1 %.

   Видатки бюджету району, не враховуючи цільової субвенції, одержаної з державного бюджету та іншої субвенції, одержаної з обласного бюджету ( крім освітньої та медичної субвенції) виконані на 90,7%. План по бюджету 80820,3 тис. грн., виконано 73300,6 тис. грн..

   На заробітну плату з нарахуваннями працівникам бюджетних установ направлено 59818,8 тис. грн., що становить 81,6% у структурі видатків за економічною сутністю.

   Видатки на фінансування енергоносіїв, спожитих бюджетними установами,

   На інші видатки спрямовано 6439,4 тис. грн., що становить 8,8% видатків загального фонду.

   Станом на 1 грудня 2015 року кредиторська заборгованість із заробітної плати з нарахуваннями бюджетних установ, що фінансуються з місцевих бюджетів району за другу половину листопада становить 119,6 тис. грн., борг за спожиті енергоносії бюджетними установами склав 192,8 тис. грн..

    

   *********************************************

    

   Про надання звіту по інформаційних запитах станом за 3 квартал 2015 року

   Фінансове управління Коропської РДА на виконання доручення голови Коропської РДА від 10.12.2015 № 03-26/927 надає звіт по інформаційних запитах, що надходили в управління, згідно таблиці.

    

   2015 рік

    

   Запитувачі інформації Кількість інформаційних запитів, що надійшли в управління Розглянуто інформаційних запитів Задоволено інформаційних запитів
   1 Юридичні особи 13 13 13
   2 Фізична особа 1 1 1
   3 Фізична особа-суб’єкт підприємницької діяльності 1 1 1
   Всього   15 15 15

    

   Начальник управління Н.С. Басанець

    

    

   ******************************

    

    

   Звіт про використання бюджетних коштів бюджету району за 3 квартал 2015 року

   Доходи

   До місцевих бюджетів всіх рівнів (включаючи обласний) на протязі 9 місяців 2015 року фактично мобілізовано податків та зборів 20267,6тис.грн., що більше минулорічного показника на 3986,2 тис.грн., або збільшились надходження на 24,5%.

   Досягнуто приросту:

   - податку на прибуток на 334,0 тис.грн., або на 89,5%;

   - рентної плати за спец використання лісових ресурсів на 967,1тис.грн., або вдвічі;

   - плати за землю на 1728,9 тис.грн., або на 54,0%;

   - єдиного податку на 1225,4 тис.грн., або на 76,4%.

   До загального фонду бюджету району (без урахування трансфертів) за січень - вересень надійшло 17211,7тис.грн. або 120,9% бюджетних призначень на 9 місяців.

   У порівнянні з аналогічним періодом 2014 року доходи загального фонду бюджету району збільшились на 5576,2 тис.грн., або більше на 47,9%. Досягли росту 26 бюджетів з них: районний, 2 селищних та 23 сільських. Не досягли приросту 2 сільських бюджетів (бюджет с. Вишеньки на 24,8% та бюджет с.Радичів на 3,8%)

   Відсоток власних доходів у структурі доходної частини бюджету району загального фонду, не включаючи субвенції з державного бюджету на надання пільг та субсидій, становить 35.

   Виконання плану по власних надходженнях загального фонду забезпечили всі 28 місцевих бюджетів району.

   З Державного бюджету надійшло: -

   - базової дотації сумі 5289,3 тис.грн. (100% бюджетних призначень);

   - стабілізаційної дотації 1048,8 тис.грн.;

   - субвенції на виплату допомог сім’ям з дітьми надана в розмірі 18550,3тис.грн.;

   - освітньої субвенція – 18509,3тис.грн.;

   - медичної субвенція – 12333,0тис.грн.;

   - субвенції на виплату пільг та субсидій – 7191,4тис.грн.;

   - субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів – 256,1 тис.грн.;

   - субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на часткове фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які до 2015 року отримували підтримку з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 29,7тис.грн.;

   - інша субвенція з обласного бюджету надійшла в сумі 190,5тис.грн.в т.ч.:

   - на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 6,1 тис.грн.;

   - на поховання учасників бойових дій – 17,0 тис.грн.;

   - на виконання доручень виборців депутатами обласної ради – 80,6 тис.грн.;

   - на фінансування заходів програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості 66,8 тис.грн.

   - на фінансування заходів програми запровадження комплексу заходів щодо збереження та відновлення меморіальних пам’яток періоду ВВВ – 20,0 тис.грн..

   До загального фонду районного бюджету надійшла інша субвенція з бюджетів сільських рад в сумі 291,7тис.грн.

   Доходи спеціального фонду бюджету району склали 2969,0 тис.грн..

   Сума власних надходжень бюджетних установ становить 2490,4 тис.грн..

   У власних надходженнях благодійні внески та на виконання конкретних доручень становлять 1594,9тис.грн., а плата за послуги – 895,5тис.грн..

   Сума коштів добровільних внесків до цільових фондів складає 78,3тис.грн..

   До бюджету розвитку району надійшло 394,1тис.грн., :

   - надходження від продажу землі надійшло 95,4тис.грн.

   Видатки

   Видатки загального фонду бюджету району за 9 місяців 2015 року виконані на 91,9%. План по бюджету 90091,4 тис.грн., виконано 82824,5 тис.грн..

   На заробітну плату з нарахуваннями працівникам бюджетних установ направлено 44664,4 тис. грн., що становить 81,9 % у структурі видатків за економічною сутністю.

   Видатки на фінансування енергоносіїв, спожитих бюджетними установами району склали 5312,5тис. грн., або 9,7% у структурі загальних витрат.

   Борг за спожиті енергоносії бюджетними установами, що фінансуються з місцевих бюджетів району станом на 1 жовтня 2015 року склав 1164,6 тис.грн. в тому числі за використану теплову енергію – 800,7 тис.грн., водопостачання – 3,5 тис. грн., електроенергію – 74,1 тис.грн., тверде паливо – 286,3 тис.грн..

   Разом на захищені статті видатків протягом звітного періоду спрямовано 95 відсотків всіх проведених видатків місцевих бюджетів району.

   Протягом звітного періоду забезпечено безперебійне харчування дітей в школах району; харчування хворих в лікарні та медикаментами першої необхідності. Вартість харчування 1 учня 1-4 класів - 4,20 грн., дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування – 4,20 грн.

   Фактичні видатки на харчування на 1 ліжко-день склали 4,53 грн., на медикаменти 11,60 грн.

   Протягом звітного періоду на утримання загальноосвітніх шкіл району крім коштів освітньої субвенції з державного бюджету спрямовано власні кошти районного бюджету у сумі 1362,4 тис.грн. На утримання установ галузі «Охорона здоров я» крім коштів медичної субвенції з державного бюджету спрямовано власні кошти районного бюджету у сумі 486,1тис.грн.

   Загальна сума кредиторської заборгованості по загальному фонду станом на 01.07.15 року 10648,9 тис.грн., в тому числі заборгованість по нарахованій заробітній платі з відрахуваннями до пенсійного фонду за другу половину червня в сумі 5278,4 тис.грн., строки виплати даної зарплати 4-10 липня.

   Заборгованість по видатках за рахунок цільової субвенції по пільгах та субсидіях складає 2113,6 тис. грн., в т.ч. прострочена 669,6 тис.грн.

   Спеціальний фонд : загальна сума кредиторської заборгованості по зведеному районному бюджету станом на 01.07.15 р. зареєстрована у сумі 302,4 тис.грн. ,в т.ч. простроченої 278,3 тис.грн.

   Будівництво

   Протягом 9 місяців використано 352,9 тис.грн., в тому числі: на капітальний ремонт Коропської ЗОШ – 21,6 тис.грн., на реконструкцію поліклінічного відділення Коропської центральної районної лікарні – 6,5 тис. грн.., на виготовлення генерального плану забудови селища Короп – 210,1 тис.грн., на виготовлення проектно кошторисної документації капітального ремонту дитячого садка по Коропській селищній раді – 68,3 тис. грн., на капітальний ремонт адмінприміщення Понорницької селищної ради – 27,1 тис.грн., на виготовлення проектно кошторисної документації на реконструкцію мостового переходу – 19,3 тис. грн..

   Соціальний захист та соціальне забезпечення

   Видатки по соціальному захисту та соціальному забезпеченню по загальному фонду склали 28792,9 тис.грн. ( порівняно з видатками аналітичного періоду 2014 року + 3354,8 тис. грн.) при запланованому рівні 30853,3 тис.грн. На утримання територіального центру, включаючи стаціонарні відділення, використано 4072,6 тис.грн. .(що більша за видатки відповідного періоду 2014 року на 71,8 тис.грн.), сума коштів освоєна на 88,9%.

   По спеціальному фонду кошти використані в сумі 780,7 тис.грн., з них на харчування підопічних та обіди для малозабезпечених громадян в пункті гарячого харчування – 418,3тис.грн. (на 93,2 тис. більше за витрати 9 місяців 2014 року). Видатки на харчування в стаціонарних відділеннях на 1 ліжко-день становлять 32,08 грн., на медикаменти 1,45 грн..

   Пунктом гарячого харчування, який створено в смт. Понорниця, надано обідів для малозабезпечених громадян, пенсіонерів, інвалідів, які потребують захисту та допомоги на суму 61,6 тис.грн., вартість харчування 1 людино-дня склала 12,40 грн. В середньому харчуються 25 людей.

   На фінансову підтримку районної ради ветеранів спрямовано 11,3 тис.грн.. На програми в галузі сім’ї, жінок, молоді та дітей спрямовано 206,9 тис.грн., з них на утримання районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 191,4 тис.грн., на молодіжні програми та програми соціального захисту дітей – 15,5 тис.грн.

   На інші видатки соціального захисту населення використано 172,5 тис.грн., на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 11,7 тис.грн.

   На виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного захворювання використано 17274,7 тис.грн. На надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, твердого палива та скрапленого газу ветеранам війни і праці використано 1971,6 тис.грн. /91,2% до уточненого плану/, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 63,2 тис.грн. /90,9% до уточненого плану/.

   На надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, твердого палива та скрапленого газу багатодітним сім’ям використано 219,6 тис.грн. (89,1% до уточненого плану).

   На надання пільг ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ спрямовано 119,9 тис.грн. /82,5% до уточненого плану/.

   Цільові фонди, утворені органами місцевого самоврядування

   Видатки спеціального фонду на фінансування заходів та установ, які фінансуються за рахунок цільових фондів склали 115,2 тис.грн. або 71,4% річних призначень. Дані кошти використані на оплату праці за виконані роботи по благоустрою територіальних громад, на енергоносії спожиті бюджетними установами, на придбання матеріалів та обладнання згідно рішень загальних зборів відповідних сільських рад.

   Начальник управління Н.С. Басанець

   **************************************

   Про надходження до бюджету Коропського району протягом січня –листопада 2015 року

   Протягом січня – листопада 2015 року до бюджету Коропського району надійшло 23 млн.грн. доходів загального фонду та 3,5 млн.грн. до спеціального (без урахування трансфертів).

   Власні доходи загального виконано на 120,3 відсотка, понад плану отримано 3,8 млн.грн. в тому числі:

   - податку та збору на доходи фізичних осіб – на 2,0 млн.грн.,

   - акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів - на 0,4 млн.грн.,

   - єдиного податку – на 0,8 млн.грн.,

   - плати за землю – 0,4 млн.грн..

   У порівнянні з аналогічним періодом минулого року доходи загального фонду збільшились на 8,3 млн.грн..

   Відсоток власних доходів у структурі доходної частини бюджету району, не включаючи субвенцій та дотацій з державного бюджету, становить 31.

   Станом на 1 грудня 2015 року до бюджету розвитку надійшло 0,5 млн.грн.. Видатки загального фонду бюджету району за січень - листопад 2015 року виконані на 92,5%. План по бюджету 122304,3 тис. грн., виконано 113164,1 тис. грн.. Видатки по бюджету за рахунок субвенції, одержаної з державного бюджету ( крім освітньої та медичної субвенції), іншої субвенції з обласного бюджету склали 39863,4 тис. грн. при плані 41484,0 тис. грн.. Виконання становить 96,1 %.

   Видатки бюджету району, не враховуючи цільової субвенції, одержаної з державного бюджету та іншої субвенції, одержаної з обласного бюджету ( крім освітньої та медичної субвенції) виконані на 90,7%. План по бюджету 80820,3 тис. грн., виконано 73300,6 тис. грн..

   На заробітну плату з нарахуваннями працівникам бюджетних установ направлено 59818,8 тис. грн., що становить 81,6% у структурі видатків за економічною сутністю.

   Видатки на фінансування енергоносіїв, спожитих бюджетними установами, склали

   На інші видатки спрямовано 6439,4 тис. грн., що становить 8,8% видатків загального фонду.

   Станом на 1 грудня 2015 року кредиторська заборгованість із заробітної плати з нарахуваннями бюджетних установ, що фінансуються з місцевих бюджетів району за другу половину листопада становить 119,6 тис. грн., борг за спожиті енергоносії бюджетними установами склав 192,8 тис. грн..

   ***************************************

    

   ДОСТУП ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ

   РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

   01 січня 2015 року Постановою Кабміну від 24.12.2014 № 722 «Деякі питання надання інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження» затверджено Порядок доступу посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, судів, органів внутрішніх справ, органів прокуратури, органів Служби безпеки, нотаріусів, адвокатів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (надалі – Порядок доступу), а також порядок надання фізичним та юридичним особам інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (надалі – Порядок надання).

   Пунктом 3 Постанови встановлено, що до 1 жовтня 2015 р. до укладення договору про надання доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав) та отримання електронного цифрового підпису для роботи з Державним реєстром прав суди, органи місцевого самоврядування, органи внутрішніх справ, органи прокуратури, органи доходів і зборів, органи Служби безпеки та інші органи державної влади (посадові особи) мають право отримувати інформаційну довідку з Державного реєстру прав у паперовій формі як за об’єктом нерухомого майна, так і за суб’єктом права на нього на підставі письмового запиту, форму та вимоги до заповнення якого встановлює Міністерство юстиції. В інформаційній довідці зазначається інформація, наявна в Державному реєстрі прав, залежно від змісту запитуваної інформації. Загалом, Порядок доступу посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, судів, органів внутрішніх справ, органів прокуратури, органів Служби безпеки, нотаріусів, адвокатів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затверджених Постановою, визначає умови та підстави безпосереднього доступу посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, судів, органів внутрішніх справ, органів прокуратури, органів Служби безпеки, нотаріусів, адвокатів (далі – користувачі) до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав), Реєстру прав власності на нерухоме майно, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна та Державного реєстру іпотек (далі – реєстри) у зв’язку із здійсненням ними повноважень, визначених законом, а також механізм користування ними.

   У відповідності до п. 2 вищенаведеного Порядку доступ користувачів до Державного реєстру прав та реєстрів надається (припиняється) на підставі договору, укладеного між таким користувачем та адміністратором Державного реєстру прав. У разі коли користувачем є посадова особа органу державної влади або органу місцевого самоврядування, договір укладається між органом, у якому працює такий користувач, та адміністратором Державного реєстру прав. Доступ користувачів до Державного реєстру прав та реєстрів здійснюється з використанням електронного цифрового підпису.

   Таким чином, користувач під час здійснення повноважень, визначених законом, користується інформацією про зареєстровані речові права, їх обтяження на об’єкт нерухомого майна з Державного реєстру прав. За відсутності інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно у Державному реєстрі прав користувач використовує інформацію про зареєстровані речові права з Реєстру прав власності на нерухоме майно, про обтяження речових прав з Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна та про іпотеки з Державного реєстру іпотек щодо цього об’єкта.

   Пошук відомостей про зареєстровані речові права, їх обтяження на об’єкт нерухомого майна у Державному реєстрі прав здійснюється користувачем відповідно до Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1141, за реєстраційним номером об’єкта нерухомого майна, адресою об’єкта нерухомого майна, місцезнаходженням або кадастровим номером земельної ділянки, або за ідентифікаційними даними фізичної чи юридичної особи. Пошук необхідних відомостей у реєстрах здійснюється відповідно до Порядку використання даних реєстрів, затвердженого Мін’юстом.

   Слід зазначити, що відповідно до п. 6 Порядку інформація, отримана користувачем під час доступу до Державного реєстру прав та/або реєстрів, оформляється у вигляді інформаційної довідки, що формується окремо щодо кожного об’єкта нерухомого майна чи суб’єкта речових прав на нього згідно із заданими критеріями пошуку.

   Інформаційна довідка з Державного реєстру прав та реєстрів засвідчується підписом користувача, скріпленим його печаткою (за наявності) та залишається у відповідній справі, у зв’язку з якою здійснено пошук інформації.

   Відповідно до п. 8 Порядку користувач вживає заходів до забезпечення зберігання, запобігання несанкціонованому доступу та поширенню персональних даних суб’єктів речових прав на нерухоме майно, отриманих згідно з цим Порядком, відповідно до законодавства. Забороняється надавати іншим особам за їх зверненням інформацію, отриману відповідно до цього Порядку, крім випадків, установлених законом. Наголошуємо, що з 01 жовтня 2015 року інформація з Державного реєстру речових прав надаватиметься виключно на підставі договору про надання доступу до Державного реєстру речових прав, укладеного з адміністратором Державного реєстру прав, та з використанням електронного цифрового підпису шляхом безпосереднього доступу до Державного реєстру прав.

   Враховуючи вищенаведене, рекомендуємо Вам до 1 жовтня 2015 року укласти з Державним підприємством «Національні інформаційні системи» договір про надання доступу до Державного реєстру речових прав та отрисати електронний цифровий підпис для роботи з Державним реєстром прав. Детальну інформацію щодо отримання доступу можна отримати на сайті Державного підприємства «Національні інформаційні системи»

    

   *****************************************

    

   Про результати контрольно-ревізійної роботи Борзнянської міжрайонної держфінінспекції за 7 місяців 2015 року

   Робота Борзнянської міжрайонної держфінінспекції була зосереджена на здійсненні контролю за законністю та ефективністю використання коштів бюджетів усіх рівнів, державних цільових фондів, державного і комунального майна, інших активів держави та територіальних громад.

   Працівниками Борзнянської міжрайонної держфінінспекції протягом 7 місяців 2015 року проведено 6 контрольних заходів (в тому числі 2 за зверненнями правоохоронних органів), якими охоплено 41572,48 тис. грн. фінансових і матеріальних ресурсів.

   Всього встановлено фінансових порушень на суму 246,51 тис. грн., в тому числі незаконних витрат на суму 245,88 тис.грн.

   Вжитими заходами за результатами проведених ревізій та перевірок відшкодовано та усунуто фінансових порушень на суму 281,43 тис. грн. (в тому числі і за порушеннями, що виявлені у попередніх звітних роках).

   За порушення порядку ведення бухгалтерського обліку, на посадових осіб складено 5 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП.

   Застосовано заходів впливу, із яких – 1зупинення операцій з бюджетними коштами та 1 попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

   До дисциплінарної відповідальності притягнуто 1 особу.

   Про всі порушення, які встановлені контрольними заходами, у відповідності до законодавства, проінформовано правоохоронні органи району.

    

   ***********************************************

    

   Права на нерухоме майно можна зареєструвати у скорочені строки

   22 червня 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2015 року №190 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки» (далі - Постанова).

   Згідно з Постановою Кабміну встановлюється можливість проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і надання інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав) у скорочені строки.

   Для того, щоб отримати дану адмінпослугу потрібно лише поставити відповідну позначку у полі заяви "Розгляд заяви у скорочені строки" та сплатити плату за таку послугу.

   Відповідно до пункту 3 Постанови плата за надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки вноситься додатково до адміністративного збору та плати за отримання витягу з Державного реєстру прав.

   Пункт 4 Постанови передбачає можливість повернення плати за послугу заявникові у разі її ненадання у скорочені строки з вини державного реєстратора.

   Строки та розмір плати за надання вище зазначеної послуги можете подивитись у

    

   Додаток до постанови Кабінету Міністрів України

   від 8 квітня 2015 р. № 190

    

   СКОРОЧЕНІ СТРОКИ

    

   надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

    

   та їх обтяжень та розмір плати за надання їх у такі строки

    

    

   Найменування послуги Строк надання послуги Розмір плати
   1. Державна реєстрація права власності, якщо вона проводиться з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно, та державна реєстрація права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс п’ять робочих днів з моменту реєстрації заяви у подвійному розмірі адміністративного збору за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно
   2. Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно три робочих дні з моменту реєстрації заяви у подвійному розмірі адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно
   3. Державна реєстрація обтяжень дві години з моменту реєстрації заяви у розмірі адміністративного збору за державну реєстрацію обтяження
   4. Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі одна година з моменту реєстрації заяви у подвійному розмірі плати, що стягується згідно із законодавством за надання інформації відповідного виду

    

   ************************************

   Оприлюднення декларації керівників РДА

   Дроздов.pdf

   Пацюк.pdf

   Яцина.pdf

   *********************************

   Назад    

   22 Лютого 2018 16:21
   21 Лютого 2018 10:10
   15 Лютого 2018 08:48
   09 Лютого 2018 09:37
   09 Лютого 2018 09:30
   08 Лютого 2018 11:50
   06 Лютого 2018 14:12
   05 Лютого 2018 16:28
   25 Січня 2018 09:25
   25 Січня 2018 09:00
   23 Січня 2018 12:05
   22 Січня 2018 16:36