back

COVID-19. Ситуація у Коропському районі 

11 січня 2021

         Коропське районне лабораторне відділення Корюківського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗУ» інформує, що з початку епідемічного періоду на короновірус, який розпочався 17 серпня 2020 року захворіло (мали позитивний результат на ПЛР) 357 чоловік. В серпні минулого року зареєстровано 18 чоловік з позитивним результатом на ПЛР, в вересні – 14, в жовтні - 126, листопаді – 94, грудні – 108. Як видно з наведених даних, пік захворюваності припав на жовтень місяць. Позитивні результати виявили у 5-х дітей, 22-х медпрацівників. Виявлено 753 контактні особи, з них в 29 осіб зареєстрований позитивний результат. Перебіг захворювання був різним.

         Вже в  цьому році з 1 до 11 січня з направлених до лабораторії ДУ «Чернігівській обласний лабораторний центр МОЗ України»  проб біоматеріалу від хворих з підозрою на захворювання COVID-19 отримано  позитивних результатів на ПЛР (полімеразно ланцюгову реакцію) у 13 жителів району.

         Вважаю за потрібне нагадати: дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дотримання дистанції, носіння маски та користування дезінфектантами рятує життя. Бережіть себе та рідних. Не порушуйте умови самоізоляції – 14 днів від позитивного аналізу на коронавірус. Поважайте себе та оточуючих.

 

         І.О. Андрусенко,
завідувач  Коропським РЛВ