back

COVID-19 - засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС

13 жовтня 2020

У зв’язку з новим спалахом захворювань на коронавірусну інфекцію у Коропському районі 12 жовтня відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів засідання голова райдержадміністрації Василь Жук

.

У п’ятницю, 9 жовтня, по Коропському району було лабораторно встановлено інфікування 16 мешканців району на вірусну інфекцію COVID-19. Загалом підтверджено позитивних випадків станом на 12.10.2020 - 59, згодом результати підтвердилися ще у п’яти осіб.

Голова РДА заслухав доповіді членів комісії про виконання заходів щодо протидії поширенню епідемії на території району. Учасники наради обговорили проблеми, які потрібно вирішити, щоб максимально убезпечити населення Коропщини від контактів з інфікованими людьми. Зокрема, було наголошено на потребі більш ретельного контролю відповідними службами за дотриманням маскового режиму, соціальної дистанції та інших заходів, передбачених рекомендаціями головного санітарного лікаря України.

 

 

Члени комісії обговорили потребу забезпечення медзакладів первинної ланки експрес-тестами на виявлення COVID-19. А завідувачу аптеки «Ліки України» №31 Володимиру Халіману рекомендували тримати під постійним контролем наявність швидких тестів в аптечному пункті.

Також очільник району доручив керівнику КНП «Коропський РЦПМСД» Миколі Сємаці активізувати роботу мобільних груп, щоб усі пацієнти з підозрою на коронавірусну інфекцію, були ретельно обстежені на полімеразно-ланцюгову реакцію. А завідувачу Коропським лабораторним відділенням Корюківського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗУ» Ігорю Андрусенку та керівникам районних медичних закладів Василь Жук дав доручення посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу в засобах масової інформації та на офіційному сайті райдержадміністрації щодо епідемічної ситуації на коронавірусну інфекцію у Коропському районі.

Крім того голова райдержадміністрації рекомендував керівникам медичних установ налагодити співпрацю обох ланок заради ефективності боротьби з епідемією та здоров’я населення Коропщини.

 

 

Райдержадміністрація