back

Всім захисникам України – слава!

13 жовтня 2020

Урочистості з нагоди Дня захисника України сьогодні відбулися біля меморіалу Героям Небесної Сотні та воїнам, загиблим в антитерористичній операції.

Вшанувати наших захисників зібралися керівники району та Коропської громади, представники громадських організацій Коропа, воїни і ветерани АТО/ООС, матері загиблих солдатів, жителі селища. У заході взяв участь народний депутат України Максим Зуев, який з робочим візитом перебував на Коропщині.

 

 

З промовою до учасників заходу звернувся голова районної державної адміністрації Василь Жук:

«Воля та незалежність України завжди оплачувалася і нині оплачується високою ціною. Але в цей нелегкий час ми продовжуємо торувати свій власний шлях. Пам’ятаймо, що розвиток країни – це відповідальність кожного з нас!»

 

 

Керівник району висловив вдячність воїнам та ветеранам за їх героїзм, справжній український бойовий дух, які вони проявили під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. А також подякував матерям за те, що виростили синів справжніми героями та патріотами України.

 

 

З нагоди свята до вітань доєднався народний депутат Максим Зуєв, який привітав воїнів зі святом та висловив сподівання, що сьогоднішнє перемир’я, якого вдалося досягти, допоможе принести справжній мир в Україну.

Вже ніколи не повернуться до рідної домівки сім наших земляків - Станіслав Ковтун, Ігор Шкляр, Анатолій Потієнко, Сергій Хурдепа, Геннадій Самусь, Юрій Мальцев, Ігор Ярош.

 

Присутні вшанували пам'ять усіх, хто віддав своє життя за Україну, хвилиною мовчання.

В ході заходу за високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у підтримання обороноздатності держави, сумлінну службу в ім’я народу України та з нагоди свята - Дня захисника України відзнаками були нагороджені:

• Грамотою народного депутата України М.Зуєва нагороджений старший сержант запасу БУЛАТОВ Валерій Олександрович.

• Грамотою народного депутата України М.Зуєва нагороджений учасник бойових дій ДУДАРЄВ Олександр Васильович.

 

• Подякою голови районної державної адміністрації нагороджено учаснику бойових дій ТАБІРЦІ Івану Івановичу.

• Почесною Грамотою Коропської селищної ради нагороджений Апанасенко Роман Олександрович, майор, позаштатний заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення, начальник відділення рекрутингу та комплектування Коропського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

• Почесною Грамотою Коропської селищної ради нагороджений учасник антитерористичної операції ІСАЄВ Сергій Сергійович.

• Почесною Грамотою Коропської селищної ради нагороджений учасник операції об’єднаних сил РЕДЬКО Іван Іванович.

 

• Подяка Коропського селищного голови оголошена старшому сержанту запасу ГУКУ В’ячеславу Михайловичу.

• Подяка Коропського селищного голови оголошена солдату запасу МАЛІКУ Олексію Валентиновичу.

Традиційно до підніжжя меморіалу були покладені квіти. Музичний супровід заходу забезпечувати артисти Коропського будинку культури. Під час проведення заходу були дотримані всі карантинні обмеження.

 
 

Райдержадміністрація