back

Підготовка до місцевих виборів розпочалася

11 вересня 2020

З метою забезпечення виконання повноважень Виборчого Кодексу України у частині проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Кузуб провів нараду за участю керівництва служби МНС, правоохоронних органів, лікарні, освіти, «Укртелекому» та відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА. Також у нараді взяли участь заступник голови районної ради Олександр Романченко та  заступник голови Коропської селищної ради Василь Кравченко.

Учасники зустрічі обговорили питання організації виборчого процесу в умовах карантину, зокрема забезпечення заходів та рекомендацій, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції під час підготовки та проведення виборів, дотримання соціальної дистанції, використання санітайзерів, засобів індивідуального захисту тощо.

 

Віктор Кузуб наголосив на потребі забезпечення у кожному селі місць для викладки агітаційних матеріалів та встановлення стендів для політичної реклами кандидатів. Також за зверненням відповідної виборчої комісії необхідно надати приміщення для проведення публічних заходів передвиборної агітації.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Лариса Пальчиковська зазначила, що приміщення, які надаються виборчим комісіям повинні бути доступними для осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення.

 

Райдержадміністрація