back

Питання життєдіяльності району Василь Жук озвучив на нараді в голови ОДА

10 вересня 2020

9 вересня голова районної державної адміністрації Василь Жук взяв участь у  нараді з питань забезпечення життєдіяльності регіонів, яка відбулася під головуванням голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка.

Питання, які були озвучені в ході наради, - це реалізація програми Президента України "Велике будівництво": відновлення доріг, ремонт шкіл, дитячих садочків та спортивних об'єктів, модернізація приймалень опорних лікарень. Також розглядалися питання економіки та фінансів, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та охорони навколишнього природного середовища, соціального захисту, освіти, культури, медицини, оборонної роботи, комунікацій з громадськістю, стану виконавської дисципліни. Не оминули у порядку денному і питання боротьби з коронавірусом та забезпечення життєдіяльності районів в умовах епідемії.

У рамках наради голова райдержадміністрації Василь Жук доповів про стан справ в економічній, освітній, медичній, соціальній та інших важливих сферах Коропського  району.

 

 

 

Райдержадміністрація