back

Відбулося пленарне засідання сорок четвертої сесії районної ради

22 травня 2020

Пленарне засідання сорок четвертої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Михайла Мазуренка сьогодні відбулося в залі засідань районної ради.

Участі у заході взяв перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Кузуб, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

 

 

На розгляд були винесені наступні питання:

 1. Про звіт про виконання районного бюджету за I квартал 2020 року.
 2. Про витрачання коштів резервного фонду районного бюджету у I кварталі 2020 року.
 3. Про внесення змін до рішення районної ради №722 від 22 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік».
 4. Про внесення змін до рішення районної ради № 714 від 22 листопада 2019 року «Про Програму сприяння розвитку комунальної установи районної ради «Трудовий архів Коропського району» на 2020 рік».
 5. Про надання згоди на передачу та безоплатну передачу майнових об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Понорницької селищної ради.
 6. Про припинення права постійного користування комунального некомерційного підприємства «Коропський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Коропської районної ради на земельну ділянку.
 7. Про безоплатну передачу земельної ділянки права спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району у комунальну власність Понорницької селищної ради.
 8. Про погодження на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Коропського району Коропському спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Агролісгосп».
 9. Про продовження трудових відносин з технічним директором комунального підприємства «Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення – Короп ФМ» Коропської районної ради Горбач О.П.
 10. Про продовження трудових відносин з начальником комунального підприємства «Коропське районне бюро технічної інвентаризації» Коропської районної ради Федяєм Ю.М.
 11. Про внесення змін до рішення районної ради № 740 від 20 грудня 2019 року «Про план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік».
 12. Про затвердження розпорядження голови районної ради № 9 від 21 квітня 2020 року «Про Уповноважену особу та Положення «Про уповноважену особу відповідальну за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі у виконавчому апараті районної ради».
 13. Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради Мазуренку М.П.
 14. Про внесення змін до рішення районної ради № 695 від 16 серпня 2019 року «Про затвердження списку присяжних Коропського районного суду Чернігівської області».
 15. Про виконання рішень районної ради.
 16. Різне.
 
 

 

В результаті роботи депутати районної ради ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного із внесеними змінами та доповненнями. За підсумками сесії Віктор Кузуб дав відповідні доручення керівникам управлінь, відділів та служб апарату РДА.

 

Райдержадміністрація