Коропська РДА
  Анонси
  Запобігання проявам корупції в МНС

  Назад


  Корупційні прояви є вкрай негативним явищем, їх суспільна небезпека полягає в суспільному обмеженні конституційних прав і свобод людини і громадянина, особливо суб"єктів підприємницької діяльності, які найбільше потерпають від корупції. Корупційні діяння в першу чергу мають місце через зловживання службовим становищем для задоволення матеріальних потреб служби, корисливих чи інших особистих інтересів.

  У зв"язку з необхідністю посилення боротьби з протиправними діями, а також з метою своєчасного виявлення фактів службових зловживань та хабарництва, в Коропському районному відділі ГУ МНС України в Чернігівській області розроблено план заходів, яким значено пріоритетні напрямки діяльності для забезпечення реалізації державної політики з питань попередження та боротьби з корупцією.

  В Коропському районному відділі ГУ МНС в Чернігівській області з метою своєчасного виявлення фактів службових зловживань, хабарництва і корупційних проявів з боку посадових осіб та запобігання таким проявам, щомісяця здійснюється перевірка додержання законності при виконанні своїх функціональних обов`язків особами наглядово-профілактичного блоку, під час яких здійснюється вивчення думки керівників підприємств, установ та організацій стосовно діяльності посадових осіб підрозділу на підконтрольних об"єктах, взаємовідносин із суб"єктами господарювання.

  Також в районному відділі розміщені телефони довіри по яких громадяни можуть звертатись у випадку, якщо їм стало відомо про неправомірні дії, як кримінального, так і корупційного характеру з боку працівників МНС.

  В Головному управлінні МНС України в Чернігівській області цілодобово працюють телефони довіри: 5-63-91; 5-63-92.

  Назад  16 Червня 2017 11:08
  09 Червня 2017 11:56
  02 Червня 2017 09:27
  18 Травня 2017 08:36
  16 Травня 2017 09:56
  16 Травня 2017 09:47