back

Протиепідемічні заходи посилено

25 березня 2020

Питання щодо посилення контролю за виконанням протиепідемічних заходів 24 березня розглянули на позачерговому засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в райдержадміністрації.

За результатами доповідей учасників засідання та з урахуванням обговорення комісія вирішила, що головним завданням для всіх органів влади, керівників підприємств, організацій та установ вважати забезпечення максимального обмеження контактів між людьми.

Необхідно невідкладно розробити інформаційні звернення щодо дотримання населенням карантинних заходів та організувати оповіщення в місцях масового перебування людей з використанням гучномовців, радіо та інших засобів комунікації. Систематично висвітлювати питання пов’язані з профілактичними, обмежувальними, карантинними заходами щодо нерозповсюдження короновірусу на території району редакціям газети «Нові горизонти» та районного радіомовлення.

Правоохоронним органам - контролювати виконання вимог щодо закриття ринків, непродуктових магазинів у населених пунктах району, вживати передбачені законодавством заходи з припинення роботи стихійних ринків, а також здійснення контролю за дотриманням обмежень автоперевізниками.

Органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ, організацій - створити запас дезінфікуючих засобів для проведення знезараження місць масового перебування людей; встановити обмеження щодо кількості людей в приміщенні (не більше 10 чоловік); надавати інформацію про осіб, які прибули та прибуватимуть із-за кордону на територію району для організації контролю виконання ними правил самоізоляції за місцем проживання.

Райдержадміністрація