back

Відбулася селекторна нарада з питань запобігання епідемії

19 березня 2020

18 березня голова райдержадміністрації Василь Жук взяв участь у селекторній нараді, яку провів голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко. Спільно з головами райдержадміністрацій та керівниками ОТГ області було обговорено виконання урядових рішень щодо недопущення поширення коронавірусу в Україні. В режимі питання-відповіді були відпрацьовані проблемні моменти, які стосуються роботи ключових служб забезпечення життєдіяльності області та Коропського району зокрема.

До участі в селекторній нараді також були залучені заступники голови РДА, голови Коропської та Пононицької ОТГ, керівники медичних установ району, управління соцзахисту населення, Коропського відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Чернігівській області, районного лабораторного відділення Корюківського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», представники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Учасники селекторної наради прозвітували про стан виконання  районного плану протиепідемічних заходів щодо недопущення занесення та розповсюдження випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом (COVID-19) на території району та надання медичної допомоги хворим. Також обговорили питання щодо запровадження в населених пунктах району комплексу норм під час карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби. 

За підсумками селекторної наради було вирішено підготувати проєкт розпорядження про створення робочої групи щодо запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19 та забезпечити контроль взаємодії між первинною і вторинною ланками медицини за умов спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби. Рекомендувати громадянам, що звертаються до державних установ, вирішувати більшість питань без особистих візитів, а скориставшись онлайн-сервісами та гарячими лініями. Також було вирішено забезпечити дезінфікуючими засобами для обробки службових приміщень та засобами індивідуального захисту працівників бюджетних установ району на період проведення карантину.

 

 

 

Райдержадміністрація