back

Керівництво району організовує посилену протидію короновірусу

19 березня 2020

18 березня відбулося позачергове засідання  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови райдержадміністрації Василя Жука.

Керівник району проінформував про стан дотримання  обмежувальних заходів із забезпечення профілактики на території Коропського району попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Керівники служб району відзвітували щодо вжитих заходів по напрямках своєї роботи та внесли пропозиції до подальших дій. Заслухавши та обговоривши інформацію з цього питання, комісія вирішила:       

1. Медичному директору  КНП «Коропська ЦРЛ» Володимиру Матусяку спільно з головним лікарем КНП «Коропський РЦПМСД» Миколою Сємако та завідуючим Коропським районним лабораторним відділенням ДУ Чернігівського ОЛЦ МОЗ України Ігорем Андрусенком терміново розробити та відпрацювати з медперсоналом  алгоритм дій районних медичних установ у разі виявлення осіб з підозрою на захворювання COVID-19. 

2. Рекомендувати Коропському районному управлінню ГУ Держпродслужби в Чернігівський області спільно з органами місцевого самоврядування посилити контроль на місцевих базарах за дотриманням санітарно-гігієнічних та ветеринарних норм під час продажу м’яса, м’ясних виробів, молочних продуктів, інших продовольчих товарів.  При виявленні порушень застосовувати до винних осіб передбачені законодавством заходи впливу. Вивчити питання можливості  при  необхідності  закриття продовольчих ринків та припинення на них торгівлі.

3. Рекомендувати Коропському відділенню поліції спільно з органами місцевого самоврядування  здійснювати постійний  контроль  за дотриманням рішення КМУ перевізниками пасажирів щодо припинення  міжміських та приміських пасажирських перевезень  пасажирів.

      4. Начальнику управління соціального захисту населення Миколі Колодку провести розрахунки необхідної кількості засобів індивідуального захисту та дезінфекції для працівників управління і підпорядкованих структур, а також внести пропозиції щодо фінансових потреб для цього.

         5. Фінансовому відділу райдержадміністрації передбачити обсяг коштів для здійснення закупки необхідних засобів захисту, засобів медичного призначення і матеріалів необхідних для забезпечення роботи медичних закладів та управління соціального захисту населення.

 

 

 

Райдержадміністрація