back

Проблеми функціонування Коропської ЦРЛ потребують вирішення вже сьогодні

14 лютого 2020

Робоча зустріч з питань забезпечення організації розробки перспективного плану розвитку підпорядкованих закладів охорони здоров'я Коропщини відбулася у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Віктора Кузуба.

У зустрічі взяли участь заступник голови РДА Валентина Саволєй, заступник голови районної ради Олександр Романченко, начальник фінансового відділу РДА Тетяна Волк, представники Коропської ЦРЛ на чолі з головним лікарем Стефанією Мироновою.

Стефанія Миронова озвучила головні проблеми функціонування лікарні. А це і забезпечення молодими кадрами, і відсутність робочого флюорографа, і недостача фінансування захищених статей видатків.

Учасники наради обговорили болісні питання щодо забезпечення доступної та якісної медичної допомоги пацієнтам на вторинному та третинному рівнях в умовах медичної реформи та децентралізації влади в Україні. А також провели аналіз можливостей оптимізації коштів по медичній мережі району.

На завершення зустрічі було вирішено провести розширену нараду за участю керівництва Коропської та Понорницької ОТГ, щоб разом визначити в якому вигляді району потрібна медицина і чим кожен орган має змогу сприяти функціонуванню медичних закладів Коропщини.

 

 

 

 

Райдержадміністрація