back

Ключі від житла в Чернігові вручили прийомній сім'ї, де виховується п'ятеро діток з Коропщини

13 лютого 2020

Влітку 2019 року чернігівці Андрій та Оксана Тимофеєви створили прийомну сім’ю, взявши на виховання хлопчика позбавленого батьківського піклування, який, до речі, родом із с. Покошичі Коропського району. Подружжя також має чотирьох власних дітей. А коли родина дізналася, що у хлопчика є ще четверо рідних сестер, вирішили взяти на виховання і їх,  створивши дитячий будинок сімейного типу. Тимофеєви неодноразово відвідували дівчаток у Черешеньській школі-інтернаті. І ось сім'я маленьких покошичан нарешті воз'єдналася. Тепер вони виховуються гарними батьками у прийомній сім'ї.

Житиме нова сім’я у Чернігові у двоповерховому будинку, купленому за рахунок державної субвенції. Ключі від службового житла батькам-вихователям 11 лютого урочисто передали заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Коропщина щиро радіє за наших маленьких земляків! "Удачі вам Аліна, Альона, Юля, Катя та Дмитрик! " - передає привіт начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Іващенко. Прикро лишень, що своїм рідним батькам діти виявилися не потрібними. Сподіваємося, на них чекає гарне майбутнє і виростуть вони гідними людьми!

 

 

За інформацією

Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації