back

Понорниця без газу! Визначені перші кроки боротьби з наслідками НС

07 лютого 2020

Термінове засідання районної комісії з питань техногенної, екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні відбулося в райдержадміністрації під головуванням в.о. голови РДА Віктора Кузуба.

Причиною термінової наради стала надзвичайна ситуація, яка сталася в смт Понорниця. Сьогодні під час корчування дерев приватною особою був пошкоджений підземний газопровід на шляху Покошичі-Понорниця. Через витік газу в селищі довелося відключити 435 споживачів,  дві бюджетні установи, місцеву школу (на 171 учня), ощадкасу та аптеку.

 

 

 

Учасники засідання детально ознайомилися з даною ситуацією та визначили подальші кроки. У зв’язку з цим було оголошено надзвичайну ситуацію місцевого рівня. Визначено пункти обігріву, а саме відділення територіального центру та Понорницьку лікарню. Органи місцевого самоврядування мають оповістити населення про  надзвичайну ситуацію та встановити осіб, які залишилися без можливості обігріву своїх осель і потребують допомоги влади. Також було розглянуто питання щодо призупинення навчального процесу в загальноосвітньому закладі до усунення наслідків пошкодження газової труби.

 

 

Райдержадміністрація