back

Нагороди культпрацівникам з нагоди професійного свята

08 листопада 2019

Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва сьогодні відзначили в центральній районній бібліотеці для дорослих.

Привітати працівників культури зі святом прийшли в.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб та заступник голови районної ради Олександр Романченко. Представники влади побажали винуватцям свята творчих успіхів та невичерпної енергії, а також вручили кращим представникам культурної галузі грамоти і подяки.

 
 

Так, з нагоди професійного свята Почесною Грамотою Коропської РДА був нагороджений директор Коропської школи мистецтв Микола Отрош, Подяка райдержадміністрації оголошена провідному бібліотекарю районної дитячої бібліотеки Наталії Шульзі. Грамоту районної ради отримала головний бухгалтер централізованої бухгалтерії  відділу культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Клавдія Бугай. Грамоти Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації вручені педагогам школи мистецтв Борису Литвиненку та Лідії Гаркавенко, а також бібліотекарям с. Карильське та с. Сохачі Тетяні Суббот та Аліні Галич.

 
 

 

Ряд нагород відділу культури і туризму, молоді та спорту РДА вручив начальник відділу Сергій Семенов кращим культурним працівникам та активним учасникам художньої самодіяльності клубних закладів району.

 

 

 

Райдержадміністрація