back

Пам’ять про наших героїв у серці кожного

29 серпня 2019

Сьогодні в житті українського народу з’явилася ще одна сумна дата - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

29 серпня обрано було не випадково, адже, як відомо, п’ять років тому цей день став найкривавішим з часу боїв за Іловайськ, як їх згодом охрестили, Іловайський котел. 

Сьогодні громадськість Коропщини на чолі з районної владою зібралися біля меморіалу Героїв Небесної Сотні та воїнів, загиблих в антитерористичній операції, щоб вшанувати пам’ять всіх, хто пожертвував своїм життям в ім’я України.

У жалобному заході взяли участь ветерани антитерористичної операції, представники громадських організацій, волонтери, мати загиблого воїна Тамара Ковтун.

В.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб у своїй промові  ознайомив присутніх з хронологією буремних серпневих подій 2014 року та подякував воїнам і ветеранам за їх героїзм, справжній український бойовий дух та звитягу, які вони проявили під час захисту України. Віктор Кузуб поіменно згадав кожного полеглого земляка та закликав пом’янути їх хвилиною мовчання.

Зі словами болю за синів України, які не повернулися із поля бою звернулася до учасників заходу Тамара Ковтун. Вона подякувала всім  людям, які її підтримали у тяжкому горі – втраті рідного сина.

«Незабаром буде Перший дзвінок, та не всіх дітей батьки поведуть за руку до школи. Так і мого внука Остапчика поведе до школи одна мати, - мовила Тамара Петрівна. – Не дай Боже комусь іще пережити таке горе. Доземний уклін всім, хто не забуває наших загиблих хлопців і з повагою та розумінням ставиться до їх рідних».

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні та воїнів, загиблих в антитерористичній операції.

 

Райдержадміністрація