back

Свято єднання всіх українців відзначили в Коропі

23 серпня 2019

День проголошення незалежності України став поворотною віхою в історії розвитку Української держави, а день його святкування – 24 серпня – став святом єднання всіх українців не залежно від місця проживання та  віросповідання.

Сьогодні люди у вишиванках та блакитно-жовтою атрибутикою вийшли на центральну площу Коропа, щоб відзначити найвеличніші державні свята День Державного Прапора України та 28-у річницю незалежності України.

 
 
 
 

Представники організацій та установ селища з квітами в руках та світлими посмішками на обличчях пройшли урочистою ходою центральними вулицями Коропа. Попереду старшокласники несли величезний жовто-блакитний стяг, за ними йшов гордість Коропщини – духовий оркестр. В ході урочистої ходи учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку героям Небесної Сотні та воїнам, загиблим під час антитерористичної операції, а також до пам’ятника генія українського народу – Тараса Шевченка.

 

 

Продовжився захід на центральній площі урочистим підняттям Державного Прапора України під мелодію гімну в виконанні духового оркестру. Право урочистого підняття було надано учаснику антитерористичної операції Володимиру Долі та кращим учням Коропської школи Тетяні Бабич та Олексію Залозному.

 

 

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся голова районної ради Михайло Мазуренко. Під час виступу він зазначив, що сьогодні найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії, від рук ворога полягли тисячі українців – військових та цивільних.

 

 

 

М.Мазуренко також висловив слова пошани Надії Шкляр, матері коропчанина Ігоря Шкляра, воїна, котрий віддав своє життя за цілісність нашої держави. 25 серпня виповнюється п’ять років, як Ігоря Шкляра більше з нами немає. На знак вдячності Коропський селищний голова Віктор Журавель вручив матері загиблого воїна квіти. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.
 

 

Далі захід продовжився традиційною акцією «Я – громадянин України», під час якого були вручені паспорти учням Коропської ЗОШ Аліні Пасько, Тетяні Бабич, Івану Булюку, Анні Лисюк та Олексію Залозному.

Приємним моментом урочистостей стало нагородження Грамотою Верховної Ради України начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Миколи Колодка.

Після урочистої частини для учасників заходу звучав святковий концерт від кращих вокальних колективів Коропської громади.

 
 

 

Райдержадміністрація