Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Стартує всеукраїнське опитування роботодавців

18 липня 2019

 

Шановні роботодавці!

Державна служба зайнятості прагне надавати Вам якісні послуги та ефективну допомогу у підборі кадрів!

Пропонуємо Вам поділитися досвідом співпраці зі службою зайнятості, оцінити послуги, якими користувалися, а також надати пропозиції щодо їх вдосконалення.

Анкета для заповнення роботодавцями розміщена на головній сторінці сайту Державної служби зайнятості «Єдине інформаційне середовище зайнятості» в рубриці «Роботодавцям» під активною кнопкою «Опитування роботодавців щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості»

Заповнити анкету можна до 19 серпня за посиланням ⤵

https://www.dcz.gov.ua/skladne-opytuvannya/opytuvannya-robotodavciv-shchodo-zadovolenosti-nadannyam-poslug-derzhavnoyu

 

 

АБИ ВИВЧИТИ ПОТРЕБУ В КАДРАХ НА 2020 РІК –

ОПИТУЮТЬ РОБОТОДАВЦІВ

 

Шановні роботодавці! Державна служба зайнятості запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні щодо потреби у працівниках на 2020 рік у професійному розрізі, яке розпочалося 3 червня поточного року. Робиться це задля оперативного задоволення ваших кадрових проблем!

Для заповнення  анкети заходьте до «Персонального кабінету роботодавця», який знаходиться на вебсайті державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua). Звертаємо увагу, що сервіс доступний лише для роботодавців, які мають логіни і паролі для входу в персональний кабінет та пройшли авторизацію у службі зайнятості.

Нам важливо знати вашу думку, щоб врахувати її при розробці прогнозу потреби у кадрах на наступний рік. Ми прагнемо, аби наша співпраця була продуктивною та корисною для обох сторін.

За додатковою інформацією звертайтеся до Коропської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості за телефоном 0465621523.

 

С.Ю. Левкович, директор  Коропської районної філії

Чернігівського ОЦЗ