back

До уваги сільських багатодітних сімей,  які мають п’ятеро та більше дітей віком до 18 років!

05 липня 2019

В районі реалізується обласна програма надання нетелей сільським багатодітним сім’ям, які проживають на території району і мають п’ятеро та більше дітей віком до 18 років та не отримували нетелів у попередніх роках.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації затверджено Порядок реалізації Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівської області на 2016-2020 роки. Для Коропського району на поточний 2019 рік виділено асигнувань для закупівлі одної нетелі.

Задля реалізації даної Програми при райдержадміністрації створено відповідну профільну комісію, рішенням якої на конкурсній основі буде визначена сім’я, яка матиме першочергове право на отримання нетеля.

Учасниками цієї Програми можуть бути сім’ї, де виховується 5 і більше дітей віком до 18 років, які проживають у сільській місцевості і мають бажання утримувати корову.

Для отримання нетелі сільські багатодітні сім’ї до 5 серпня поточного року мають подати відповідний пакет документів до комісії, яка розміщується у секторі агропромислового розвитку Коропської райдержадміністрації.

Детальніше про умови та порядок реалізації Програми можна дізнатись на сайті райдержадміністрації у розділі «Економіка/сільське господарство» або безпосередньо у секторі агропромислового розвитку за тел. 098-848-11-79.

Любов Никипорець,
головний спеціаліст сектору агропромислового розвитку