Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Сучасне захоплююче мистецтво – вишивка

11 травня 2019

Читальна зала Коропської центральної районної бібліотеки для дорослих – це те місце, яке вже давно стала цариною творчості талановитих земляків району.

10 травня в бібліотеці знову зібралися члени творчого клубу «Первоцвіти Коропщини». Та головною родзинкою заходу стала презентація робіт майстрів вишивки коропчанок Олени Шевченко та Ольги Токарєвої, а також знайомство з творчим доробком чернігівчанина, родове коріння якого знаходиться в с. Риботин, Максима Гросман-Слинька.

Розпочали творчу зустріч з нагород. Начальник відділу культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Семенов привітав дипломантів ІІІ Всеукраїнського поетичного фестивалю «Стартап «Дотиком душі», а саме Валентину Михайленко, Світлану Милько, Любов Борисенко та Андрія Сушеницю, та урочисто вручив їм дипломи обласного оргкомітету і квіти.

 
 
 

Далі захід продовжився знайомством з чудовими рукотворними картинами справжніх місцевих митців. Майстри нитки та голки розповіли про себе та своє захоплення, яке, на жаль, не приносить заробітку, але вишивання допомагає їм відновити внутрішню рівновагу, спокій, а згодом стає домашнім сімейним оберегом. Учасники зустрічі охоче цікавилися технікою вишивання, особливостями необхідних матеріалів для створення таких чудових картин, а також тим, де майстри черпають свої ідеї для створення чергової роботи.

 

 
 
 

Членкиня творчого клубу Людмила Кожедуб навіть присвятила винуватцям свята своє оповідання про це чудове хобі – вишивання. Загалом зустріч пройшла традиційно на піднесенні, тепло та душевно, з букетами квітів та щирими поздоровленнями.

 

Такі творчі зустрічі вкотре доводять необхідність їх проведення. Адже людина не може жити лише хлібом єдиним у стані примітивізму. Щоб розвиватися морально і духовно, нам життєво необхідна духовна їжа, саме це піднімає нас як вид над тваринами. І коли митець бачить, що його роботи визнають і ними захоплюються, це спонукає до створення нових, ще кращих творінь. Наші майстри довели, що вишивка – це не стародавня забута справа, це сучасне захоплююче мистецтво гідне високого визнання!

 

Райдержадміністрація