Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

74-та річниця Великої Перемоги над нацизмом у Європі

09 травня 2019

День Перемоги - велике знакове свято для українців. Однак воно не тільки радісне, але й сумне, адже практично кожна сім'я постраждала у тій страшній війні. Цього дня традиційно зустрічаються фронтовики, покладаються вінки до пам'ятників військової доблесті, поіменно згадують солдатів, полеглих на полі бою.

9 травня з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі відбулися урочисті районні заходи в смт Короп. На святі зібралися люди різних поколінь, щоб схилити голови перед героями, перед подвигом великого народу. Керівники району, місцевого самоврядування, ветерани війни, школярі та представники трудових колективів селища взяли участь в урочистій ході, покладанні квітів до пам’ятних знаків та мітингу-реквіємі біля меморіалу «Скорботна мати».

 
 
 
 

Слова вітань лунали від Коропського селищний голови Вікторя Журавля, голови районної ради Михайла Мазуренка, голови районної ветеранської організації війни і праці Миколи Заболотного, представників районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учнівської молоді Коропської ЗОШ І-ІІІст ім. Т.Г. Шевченка. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів, що полягли в жорстоких боях Другої світової війни.

У програмі заходу працівники Коропського будинку культури та школи мистецтв подарували глядачам вокальні та хореографічні композиції на тему війни та миру.  По завершенню мітингу-реквієму священнослужителі Свято-Успенського храму провели поминальну панахиду.

 

 
 
 
 
 

 

Райдержадміністрація