Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

УВАГА! З 1 квітня 2019 року розпочався черговий призов на сторокову віськову службу

05 квітня 2019

Відповідно до  Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 31.01 2019 року № 22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році», розпорядження голови районної державні адміністрації «Про проведення в Коропському районі чергового призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України у квітні-червні 2019 року та заходи щодо його забезпечення» з 1 квітня розпочинається черговий призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

Призов триватиме до 30 червня і включатиме в себе комплекс заходів від перевірки призовної бази та формуванняпризовнихкомісій до викликугромадян до військовихкомісаріатів та відправкисформованих команд новобранців до місця проходженняслужби. Призову підлягатимутьгромадяни України, яким до дня відправлення у військовічастинивиповнилось 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Згідно ст. 23 ЗУ «Про військовий обов'язок и військову службу» термін служби в армії становить:

  • 18 місяців - для призовників, які не мають вищої освіти;
  • 12 місяців - для призовників зі ступенем спеціаліста або магістра.

Увідповідності до ст. 119 «Кодексу законів про працю України» за працівниками, призваними на строкову службу, або прийнятими на військову службу за контрактом, зберігається місце роботи, посада і компенсується з бюджету середнійзаробіток на підприємстві, в установі в організації, в яких вони працювали під час призову, незалежно від підпорядкування та формивласності.

Згідно з Указом Президента, у квітні- червні 2019 року в запас із Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту будуть звільнені військовослужбовці строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та відслужили встановлені строки строкової військової служби. Звільнення в запас інших військовослужбовців строкової служби, які відслужили встановлені строки строкової військової служби відбудеться протягом жовтня-грудня цього року.

М.Ковальчук, головний спеціаліст
по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної
та мобілізаційної роботи,
  цивільного захисту  апарату райдержадміністрації