Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Щоб максимально зберегти дороги весною

07 березня 2019

З метою збереження покриття автомобільних доріг від руйнувань та деформацій при перезволоженні земляного полотна в період весняного відтаювання ґрунтів виконуючим обов’язки голови районної державної адміністрації Віктором Кузубом було видане розпорядження №44  від 05.03.2019 р «Про збереження автомобільних доріг загального користування району у весняний період 2019 року».

Згідно даного розпорядження Філію “Коропський райавтодор” ДП “Чернігівський облавтодор” та групу Коропське відділення поліції Бахмацького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області було зобов’язано:

1. Запровадити у березні - квітні 2019 року обмеження руху на дорогах загального користування району транспортних засобів та їх составів, вагові параметри та осьові навантаження яких перевищують допустимі для несприятливих дорожньо-кліматичних умов.

2. Маршрути, на яких вводяться обмеження, допустимі вагові параметри та осьові навантаження, терміни дії обмежень визначити за результатами натурних обстежень, інженерно-економічних обгрунтувань, залежно від погодних умов та стану покриття автомобільних доріг.

3. Забезпечити постійне інформування учасників дорожнього руху про введені тимчасові обмеження через засоби масової інформації.

 

 Дані обмеження не будуть стосуватися:

1) пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій;

2) транспорту із загальною фактичною масою до 20 тонн, задіяного на перевезеннях сільгосппродукції (живності, молокопродуктів, кормів, посівного матеріалу, міндобрив, борошна та інших продуктів харчування), вугілля, дров, торфобрикету, зрідженого газу, паливно-мастильних матеріалів, сільгосптехніки, запчастин, за окремими погодженнями районної державної адміністрації;

3) транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору, а також підприємств, що виконують роботи за ордерами Служби автомобільних доріг або Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації, погодженими з Управлінням патрульної поліції в Чернігівській області.

 

Також згідно даного розпорядження були дані доручення:

  • встановити схеми, дорожні знаки та інформаційні панно, що обмежують рух автомобільними дорогами транспортних засобів, загальна маса яких перевищує встановлені обмеження;

- встановити дієвий контроль за рухом транспортних засобів з метою збереження доріг в період введених обмежень;

- забезпечити максимальне використання можливостей пересувних вагових комплексів при здійсненні контролю за рухом транспорту під час дії обмежень;

- виконавчим комітетам сільських, селищних рад запровадити необхідні заходи щодо контролю за тимчасовим обмеженням руху на підвідомчих територіях для збереження мережі доріг (державного майна).

Райдержадміністрація