Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Привітали з Днем волонтера

06 грудня 2018

Українцям в усі часи завжди були притаманні такі якості, як чуйність, співчуття, взаємодопомога. Саме завдяки цим якостям нам вдалося вижити в роки голодоморів, вистояти в роки Другої світової війни. Але роком народження справжнього українського волонтерства по праву можна вважати 2014-й рік. Саме Революція Гідності дала поштовх розвитку волонтерства в нашій країні, яке переросло в потужний громадянський рух. Саме волонтери першими почали допомагати українській армії. Завдяки їхній шляхетній жертовності та активній громадянській позиції вдається зберігати свободу й незалежність України, а також виручати людей, які опинилися в тяжких життєвих обставинах.

5 грудня представники райдержадміністрації та Коропської селищної ради зібралися в Коропському відокремленому підрозділі  Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста, щоб привітати керівника відділення Таїсію Онопку та її помічниць з професійним святом.

За активну громадянську позицію, особистий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди Міжнародного Дня волонтера Таїсії Михайлівні Онопці була вручена Подяка Коропського селищного голови.

Винуватиця свята пригощала гостей ексклюзивним тортом, виготовленим на замовлення коропськими кондитерами.

Райдержадміністрація