Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Ситуація контрольована, але потрібно бути в стані готовності

28 листопада 2018

Відповідно до прийнятого Верховною Радою України Закону про затвердження Указу Президента «Про введення воєнного стану в Україні» з 9 ранку 28 листопада на території Чернігівської області запроваджується воєнний стан. В зв’язку з цим напередодні, 27 листопада,  в районній державній адміністрації під головуванням в.о. голови РДА Віктора Кузуба відбулася оперативна нарада за участі голови районної ради Михайла Мазуренка, Коропського селищного голови Віктора Журавля, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників райвійськомату та екстрених служб району.

На розгляд виносилося питання щодо готовності до проведення надзвичайних заходів в умовах воєнного стану. Зокрема, щодо організації заходів часткової мобілізації та проведення навчальних зборів з резервістами оперативного резерву, забезпечення громадського порядку, недопущення масових акцій та посилення охорони об’єктів інфраструктури тощо.

Заступник військового комісара з територіальної оборони  райвійськкомату Віктор Чмир довів до відома, що з 26 листопада районний військовий комісаріат переведений в стан повної бойової готовності. Резервісти, які  брали участь в антитерористичній операції, знаходяться на постійному зв’язку. Нині основна задача райвіськомату забезпечити призов на строкову службу.

Головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Сємако наголосив на потребі взяти об’єкти медицини району під нагляд правоохоронними органами.

В.о. голови райдержадміністрації Віктор Кузуб окреслив основні завдання для кожної із служб екстреного реагування, наголосивши, що хоч нині всі продовжують працювати в штатному режимі, але важливо залишатися на оперативному зв’язку. «Всі соціальні виплати, заробітні плати та пенсії повинні виплачуватися вчасно. Сподіваюсь, це загострення вирішиться дипломатичним шляхом, та в будь-якому випадку потрібно бути готовими до будь-якого розвитку подій», - зазначив керівник району.

 

Райдержадміністрація