Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

З благодійною місією до Задесення

11 жовтня 2018

Коропський відокремлений підрозділ Чернігівської обласної організації  Товариства Червоного Хреста розгорнув активну діяльність на теренах Коропського району. За активної співпраці керівника організації Таїсії Онопки з місцевими благодійниками вже вдалося реалізувати ряд шляхетних проектів. А нещодавно до благодійної команди Червоного Хреста долучився обласний депутат Володимир Селянський. Дізнавшись про можливість забезпечення людей з обмеженими можливостям інвалідними візками, він звернувся до Таїсії Онопки з проханням допомогти двом жителям Задесення.

74-літня Надія Бровко з Іванькова проживає сама. Пройшла ця жінка нелегкий життєвий шлях, довелося поховати трьох синів та пережити інсульт. До половини тіла паралізована, вона все одно не здається, а намагається робити все своїми руками. Навіть соціальній працівниці, яка її обслуговує, не всяку роботу довірить. Та якось її старенький візок вийшов із ладу, а для такої хворої людини це все рівно, що вдруге лишитися без ніг.

Понорничанину Володимиру Петрушанко в свої 54 роки теж довелося пережити немало. В минулому ліквідатор на Чорнобильській АЕС, сьогодні ж – хвора людина без ноги. Колись він захищав нас він руйнівної сили атому, нині ж йому самому допомога потрібна.

Володимир Селянський особисто допоміг інвалідам оформити всі необхідні документи. І ось 8 жовтня стало пам’ятним днем для цих двох немічних людей.

Голова відокремленого підрозділу Товариства Червоного Хреста Таїсія Онопка за участі в.о. голови райдержадміністрації Віктора Кузуба, обласного депутата Володимира Селянського та постійного благодійника Товариства Миколи Корякова відвідали Володимира Петрушанка і Надію Бровко та подарували їм інвалідні візки закордонного виробництва.

Крім цього, Володимир Селянський, турбуючись по полегшення побуту інвалідів, вручив кожному депутатський подарунок – по електрочайнику.

Керівник району Віктор Кузуб вивчив умови проживання людей з обмеженими можливостями. Спілкуючись з ними, він цікавився, чи забезпечені паливом на зиму та іншими соціально-побутовими питаннями, вирішення яких потребує допомоги влади.

Після виконання благодійної місії очільниця Коропського підрозділу Товариства Червоного хреста Таїсія Онопка поділилася:

− Надзвичайно приємно брати участь у творенні добра людям, які цього потребують.  Радієш від щирих слів вдячності за проявлену увагу та підтримку. Відчуваєш вагомість своєї роботи, коли на зустріч іде керівництво району. Приємно, коли долучаються молоді, енергійні депутати, які тримають своє слово. Адже разом ми – сила!

Віктор Кузуб в свою чергу відзначив надзвичайно важливу роль благодійної організації на території Коропщини.  Тому питання підтримки діяльності Товариства Червоного Хреста постійно в центрі уваги районної державної адміністрації, зауважив керівник району.

 

Райдержадміністрація