Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Щиро вдячна всім за людяність, доброту та милосердя!

08 червня 2018

Нещодавно в Коропському районному будинку культури відбувся захід до 100-річчя милосердя Червоного Хреста. Завдяки посиленій підготовці та активній участі наших творчих людей, як учасників художньої самодіяльності, так і школярів та дошкільнят, захід пройшов на високому рівні. Організаційна робота зайняла багато часу, тож не було можливості відразу висловити вдячність всім, хто допомагає діяльності Червоного Хреста у Коропському районі.

Здавалося б, не так давно, очолити цю організацію мені запропонувала начмед Коропської центральної районної лікарні Наталія Сємєнєнко. Погодилась не відразу, адже сумнівалася, чи це моє, чи я зможу. Та підтримала мене головний лікар Коропської ЦРЛ Стефанія Миронова. «Зможеш, не святі горшки ліплять!» - підбадьорила вона. Затвердив мою кандидатуру голова райдержадміністрації, який на той час керував районом,  Володимир Куніцин, в області теж дали згоду. І знаєте, я ні дня не пошкодувала, що пов’язала своє життя з Червоним Хрестом, а навпаки дуже всім вдячна.

А що далі? Посада є, а де ж знайти приміщення? Ця ж організація не для кабінету, а для нужденних людей, тож потрібна велика площа. І тут у мене з’явилася думка звернутися за допомогою до директора Коропської школи Івана Головешка. Під час зустрічі я йому розповіла про нагальну потребу у приміщенні для нашої благодійної організації. Вислухавши всі аргументи, Іван Олексійович пішов назустріч і виділив підвальне приміщення школи, все ж таки це було потрібно для шляхетної справи. І знову ж хочу сказати «дякую», не тільки за надане місце, але й взагалі за всебічну підтримку директора школи у моїй діяльності та співпраці з органами влади. І навіть за те, що, коли виникали труднощі і хотілося все покинути, Іван Олексійович своїми мудрими порадами переконував та додавав наснаги на подальшу роботу.

Ось приміщення вже є, а далі що? Потрібен ремонт. Де взяти кошти? І знову я згадала про «старого» перевіреного роками друга - підприємця Олександра Нерету. Розповіла йому, як є, про всі проблеми, скільки чого потрібно придбати для ремонту: шпалери, клей, лінолеум. Олександр Миколайович посміхнувся і погодився допомогти, за що йому щира подяка. Не лишилася осторонь і сім’я Мисників, що утримує фермерське господарство «Золотий Пармен». Коли б до Галини Андріївни не звернулася за допомогою, завжди отримувала позитивну відповідь. Вона особисто привезла шпалери і взагалі неодноразово допомагала Червоному Хресту. Хочу висловити їй свою вдячність за таку чуйність і справжню жіночу доброту.

Також красно дякую волонтерам Червоного Хреста О.П. Прокопенку, О.П. Матвієнку, Т.М. Курнос, Т.М. Наумовій, сім’ям Бульйонових, Полєвиків та Дроб’язків за допомогу в ремонті приміщення. Гуманітарною допомогою посприяли працівники Коропського територіального центру соціального обслуговування на чолі з мудрим, виваженим керівником Олександром Лавриком. Особливе «дякую» працівниці терцентру Аллі Шаповал за те, що познайомила мене з керівником центру реабілітації «Точка відліку» Володимиром Соколом. Як виявилось, то людина справді широкої душі, небайдужий до чужої скрути, він рятує тих, хто опинився в складних життєвих обставинах, допомагає нужденним вибороти шанс на краще життя. І сьогодні Володимир Сокол один з найактивніших учасників нашої команди милосердя, за що йому величезне «ДЯКУЮ»!

А якось до нас завітав один чоловік, представився служителем церкви і запропонував допомогу у вигляді візків для інвалідів. Так я познайомилася з чудовою людиною М.Ю.Коряковим. Ми розпочали співпрацю і досі з ним співпрацюємо, за що теж хочу сказати велике спасибі.

Передаючи інвалідні візки, я познайомилася ще з одними людьми, про яких кажуть «Люди з великої літери»,  - це керівники стаціонарних відділень для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів сіл Нехаївки й Шабалинова М.С. Мойсєєнком та В.В. Толочко, з ними теж співпрацюю донині.

Хочу також відзначити неабияку підтримку помічника-консультанта народного депутата Євлахова Катерини Четверик, яка взяла активну участь у створенні районної організації «Товариства Червоного Хреста» та сприяла затвердженню програми підтримки на сесії районної ради. А ще я дуже вдячна за тісну співпрацю Любові Верескун, представниці Коропської РО партії «Солідарність».

Небайдужі до діяльності організації й обласні депутати Микола Мисник та Володимир Селянський. Завзятий депутат В.М. Селянський опікувався відділенням Червоного Хреста, коли ще той працював на базі Понорницької лікарні, не лишився він осторонь доброї справи й сьогодні. А коли Микола Ілліч, зайшовши до відділення, побачив, як важко спускатися до підвального приміщення літнім людям, відразу запропонував обладнати сходи поручнем. І за короткий час все було готово. Низький вам уклін за добрі діла!

Особливо хочеться відзначити увагу райдержадміністрації та районної ради у діяльності нашої благодійної організації та подякувати особисто С.П. Яцині, В.М. Кузубу, В.П. Саволєй, М.П. Мазуренку та В.М. Прохоренку.

Коли у Коропі, була створена об’єднана територіальна громада, її керівництво теж пішло назустріч нашій організації, на сесії Коропської селищної ради також була прийнята програма підтримки діяльності Товариства Червоного Хреста. Звертаючись до Віктора Журавля, хочу подякувати йому за виявлену довіру. Ви працюєте для людей, допомагаєте потребуючим допомоги і ми також допомагаємо нужденним. Нас об’єднує найважливіший принцип - людяність, тож давайте працювати разом заради спільної благородної мети. Ще раз дякую за розуміння!

А на завершення хочу сказати головне: хоч я і працюю у Коропській районній організації «Товариства Червоного Хреста» не так давно, та за цей час на своєму шляху зустріла стільки добрих, чуйних і милосердних людей,  скільки не зустрічала за життя. Завдяки всім небайдужим, сьогодні  у нас є багато речей як для дорослих, так і для дітей. Тож всі, хто опинився у скруті і не має змоги придбати найнеобхіднішого одягу чи взуття, будь ласка, заходьте до нас, ми допоможемо!

А ті люди, які мають можливість допомагати іншим, приєднуйтеся до нашої команди, ставайте членами товариства Червоного Хреста! І ваше добро повернеться до вас сторицею!

Давайте будемо дружними і небайдужими! Дякую всім!

 

Таїсія Онопка,
голова Коропської районної організації
«Товариства Червоного Хреста»