Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Зі змінами до порядку надання житлових субсидій ознайомили працівники соцзахисту

08 червня 2018

Семінар та тему: «Зміни до порядку надання житлових субсидій на плату житлово-комунальних послуг»  для сільських, селищних голів та старостів Коропської ОТГ учора відбувся в малому залі районної ради за участі в.о. голови райдержадміністрації Валентини  Саволєй.

Відкриваючи захід,  керівник району акцентувала увагу присутніх на тому, що з 1 травня 2018 року відбулися зміни в призначенні житлової субсидії, вимоги стали суворішими, змінився підхід до врахування доходів громадян, крім того на наступний період призначення субсидії потрібно буде подавати заяви і декларації нового зразка.

Начальник управління соціального захисту населення Микола Колодко зауважив, що зміни нового положення про порядок призначення житлових субсидій базуються на посиленні адресності, тобто субсидії будуть отримувати тільки ті, хто дійсно цього потребує. Отримувачі субсидій повинні будуть сплачувати обов’язкову сплату при отриманні платіжок на житлово-комунальні послуги, а якщо виникне заборгованість більш ніж на два місяці – надання субсидії припиняється.

 

 

Детальніше зі змінами до соціальних нормативів споживання газу та електроенергії для індивідуального опалення житлових будинків та квартир, а також щодо повернення залишків невикористаної суми житлової субсидії внаслідок економії енергоресурсів за опалювальний сезон 2017-2018 років ознайомила начальник відділу грошових виплат та компенсацій Людмила Пацук.

Про те, як заповнювати бланки заяв і декларацій про доходи при зверненні громадян за житловими субсидіями та про відповідальність за подання недостовірних відомостей проінформувала державний соціальний інспектор відділу грошових виплат та компенсацій Людмила Мальцева.

 

 

Ознайомитися більш глибоко з новим порядком надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг можна тут: Семінар та тему: «Зміни до порядку надання житлових субсидій на плату житлово-комунальних послуг» 

 

Коропська райдержадміністрація