Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://kpadm.cg.gov.ua/old

back

Хто в своєму дому розводить смітники - той не поважає самого себе

16 травня 2018

Вчора комісія з питань поводження з безхазяйними відходами райдержадміністрації спільно з представниками Коропського лісництва Борзнянського держлісгоспу здійснили виїзд до місця розташування несанкціонованого сміттєзвалища, на яке поскаржилися мешканці вулиці Дачної (смт Короп).

Оглянувши вказану територію та зафіксувавши факт забруднення довколишнього середовища, директору Коропського лісництва Борзнянського держлісгоспу, на балансі якого знаходиться ця ділянка землі, було дане доручення ліквідувати стихійне сміттєзвалища в термін до 18.05.2018 року та повідомити про результати райдержадміністрацію. А працівникам поліції - здійснити перевірку та активізувати роботу щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

 

 

Районна державна адміністрація  звертається до всіх мешканців Коропщини з проханням не допускати забруднення навколишнього середовища та утворення стихійних сміттєзвалищ. Поважайте працю людей, які прибирають, а перед усім – самих себе, адже вигляд наших вулиць і околиць – це, передусім, обличчя кожного з нас. Сподіваємося на вашу порядність  і віримо в те, що спільними зусиллями зробимо наші населені пункти чистими!

Коропська РДА